SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./modbreak
MINISTER OLLONGREN GEEFT TOE : MONDKAPJES ZIJN BEDOELD VOOR GEDRAGSBEÏNVLOEDING.
Één besmetting voorkomen met een week lang mondkapjes dragen voor 200.000 mensen, MISSCHIEN (Jaap v Dissel).
Verschillende video's:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meest gevaccineerde land in de wereld.
Directeur Bayer erkent:"vaccins zijn gentherapie"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_operations_(United_States)
'Psychological operations (PSYOP) are operations to convey selected information and indicators to audiences to influence their emotions, motives, and objective reasoning, and ultimately the behavior of governments, organizations, groups, and individuals.'
![]()
![]()
![]()
Geaccepteerd extremisme en polarisatie in de samenleving:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geaccepteerde ridiculiteit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The show must go on folks!Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
![]()
Valt hier nog wat over te zeggen?
We zijn nu een jaar verder
en nog steeds is er geen prioriteit om uit te zoeken waar de oversterfte vandaan komtThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Stel nou niet van die moeilijke vragen. Één ding dat zeker is, het zijn niet de vaccinaties!quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 09:41 schreef greysbones het volgende:
[ twitter ]
Valt hier nog wat over te zeggen?
We zijn nu een jaar verder
en nog steeds is er geen prioriteit om uit te zoeken waar de oversterfte vandaan komt![]()
![]()
Weer een leugen uitgekomen , stop maar met leugens en desinformatie verspreiden van de msm en overheid dat je vaccineren voor een ander doet en voor de samenleving , dat was om op je gevoel in te spelen en om een produkt te verkopen en je was daar vatbaar voor omdat men je 24/7 in angst hield.quote:Daarmee valt de hele basis van het coronapaspoort weg , het coronapaspoort dat tot enorme vaxinatiedwang en institutioneel discriminatie leidde
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS![]()
Één ding is in ieder geval zeker: als het voornamelijk of zelfs maar een klein beetje statistisch significant onbespotenen betrof dan hoorden wij er meerdere keren per dag over in alle uithoeken van de MSM.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 09:41 schreef greysbones het volgende:
[ twitter ]
Valt hier nog wat over te zeggen?
We zijn nu een jaar verder
en nog steeds is er geen prioriteit om uit te zoeken waar de oversterfte vandaan komt![]()
En de reactie van de ochtend
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS![]()
Dit is de lobby van de eeuw geweestquote:Op dinsdag 11 oktober 2022 11:07 schreef Summers het volgende:
Weer een leugen uitgekomen , stop maar met leugens en desinformatie verspreiden van de msm en overheid dat je vaccineren voor een ander doet en voor de samenleving , dat was om op je gevoel in te spelen en om een produkt te verkopen en je was daar vatbaar voor omdat men je 24/7 in angst hield.
[..]
[ twitter ]
En de mensen voelen zich niet eens belazerd. Geniaal als het niet zo triest was.To BG or not to BG!![]()
Dat toegeven betekent volgens mij dat je doodgaat ofzoquote:Op dinsdag 11 oktober 2022 20:46 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Dit is de lobby van de eeuw geweest
En de mensen voelen zich niet eens belazerd. Geniaal als het niet zo triest was.![]()
Is die heisa om Macron al bekend?
Dat hij unvaxxed is en dat een collega dat niet wist en vier hartoperaties nodig had.![]()
nopequote:Op woensdag 12 oktober 2022 08:34 schreef Sportex het volgende:
Is die heisa om Macron al bekend?
Dat hij unvaxxed is en dat een collega dat niet wist en vier hartoperaties nodig had.
heb je daar een nieuwsbericht over?Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
https://www.brighteon.com/browse/new-videosquote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:09 schreef greysbones het volgende:
[..]
nope
heb je daar een nieuwsbericht over?
Kwam hierop terecht.![]()
site is offlinequote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:17 schreef Sportex het volgende:
[..]
https://www.brighteon.com/browse/new-videos
Kwam hierop terecht.
en ik durf daar ook geen video aan te klikken
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Vage shit. Net was er niks aan de hand.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:19 schreef greysbones het volgende:
[..]
site is offline
en ik durf daar ook geen video aan te klikken
En hoezo kun je dan videos zien?![]()
kreeg een soort voorbeschouwing van de sitequote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:21 schreef Sportex het volgende:
[..]
Vage shit. Net was er niks aan de hand.
En hoezo kun je dan videos zien?
en daarboven een waarschuwingThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Ben je bang voor politie aan de deurquote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
kreeg een soort voorbeschouwing van de site
en daarboven een waarschuwing![]()
neequote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:24 schreef Sportex het volgende:
[..]
Ben je bang voor politie aan de deur
wel voor een crashende laptopThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Hahaquote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:24 schreef greysbones het volgende:
[..]
nee
wel voor een crashende laptop
Ik heb dat filmpje gezien. Schijnt ook los te gaan op twitter maar dat is natuurlijk voornamelijk Frans.
Behoorlijke hetze![]()
ben benieuwdquote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:26 schreef Sportex het volgende:
[..]
Haha
Ik heb dat filmpje gezien. Schijnt ook los te gaan op twitter maar dat is natuurlijk voornamelijk Frans.
Behoorlijke hetze
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
![]()
Draadje van een infectioloog
die voor natuurlijke immuniteit pleitThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Franse politicus schokt de wereld: ‘President Macron en meeste parlementsleden zijn niet gevaccineerd’quote:Op woensdag 12 oktober 2022 09:09 schreef greysbones het volgende:
[..]
nope
heb je daar een nieuwsbericht over?
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: