Zo, en dat in een tijd waarin er geen mensen meer te krijgen zijn in geen enkel beroep zelfs ....quote:Op maandag 10 oktober 2022 13:04 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Leiding heeft inmiddels radicaal ingegrepen.
Ik was niet het enige slachtoffer die zijn beklag gedaan heeft.
Er was meer aan de hand.
De drie voornaamste aanjagers zijn definitief naar huis gestuurd en twee meelopers krijgen een officiële waarschuwing thuis.
Een zesde (een homo) is zelf opgestapt.
Mijn advies aan jou is om een dagboekje bij te gaan houden à la Hendrik Groen. En als je het misogyne gehalte van je verhalen wat naar beneden schroeft, wordt je potentiële lezerspubliek meteen groter.quote:Op maandag 10 oktober 2022 14:09 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Ik werk op een sociale werkplaats vanwege concentratieproblemen.
quote:Op maandag 10 oktober 2022 14:09 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Ik werk op een sociale werkplaats vanwege concentratieproblemen.
Je hoeft als man tegenwoordig erg weinig te zeggen om erg snel mysogeen genoemd te worden.quote:Op maandag 10 oktober 2022 16:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mijn advies aan jou is om een dagboekje bij te gaan houden à la Hendrik Groen. En als je het misogyne gehalte van je verhalen wat naar beneden schroeft, wordt je potentiële lezerspubliek meteen groter.
Ik vermoed dat je minder vaak in situaties zoals je die in de OP schetst zult belanden als je niet zo neerbuigend over anderen praat. Doe met m'n advies wat je wil.quote:Op maandag 10 oktober 2022 23:59 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Je hoeft als man tegenwoordig erg weinig te zeggen om erg snel mysogeen genoemd te worden.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:02 schreef Lienekien het volgende:
Laat maar. Ik ben er wel klaar mee, met dit mannengezeik.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:28 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Wat een raar gedoe.
Vertel je wel het hele verhaal? Want als je echt vriendelijk nee hebt gezegd zonder dat iedereen ervan mee kon genieten is het wel erg apart dat het deze reactie geeft.
Al met al, goed dat je naar je leidinggevende bent gestapt hiermee. Je zou evt een gesprek met de dame in kwestie hierover kunnen hebben samen met een leidinggevende. Waarin je aangeeft graag gewoon prettig samen te willen werken verder, maar ook aangeeft dat je het vervelend vindt dat ze dit op zo’n negatieve manier met collega’s besproken heeft.
Probeer wel netjes te blijven, het is altijd verstandig (op de werkvloer zeker) om slecht nieuws/klachten te combineren met positieve zaken. Stip dus iets goeds aan als je ook kritiek geeft.
En bij voorkeur eerst de kritiek, daarna het positieve. Wat na de ‘maar’ komt weegt zwaarder namelijk.
Wijs mij dat ‘oohhh ahhh zieluggg awww’ eens aan?quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 09:56 schreef 2NutZ het volgende:
Mooi hoe dit werkt. Andersom was de wereld te klein geweest als een man was afgewezen en zich naar ging gedragen met mede mannelijke collega's naar de vrouw toe. Maar nu meh gewoon negeren TS anders escaleert het...
Typisch weer.
[..]
Je komt heel hypocriet over.
Huilende vrouwen: 'oohhh ahhh zieluggg awww'
Huilende mannen: 'Mannengezeik'
Elk topic in R&P waar een vrouw slachtoffer is. Ken je je eigen posthistorie niet?quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 09:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wijs mij dat ‘oohhh ahhh zieluggg awww’ eens aan?
Zak hooi.
Ik voel me niet aangesproken. Zal mijn domheid als vrouw wel zijn.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 10:01 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Elk topic in R&P waar een vrouw slachtoffer is. Ken je je eigen posthistorie niet?
Vuilniszak.
Is het makkelijkste. Prima.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 10:02 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik voel me niet aangesproken. Zal mijn domheid als vrouw wel zijn.
Ja, want jij doet niet makkelijk, bedoel je.quote:
Hij moet niks, maar wil hij goede kans maken op een goed einde voor hem hieruit dan is dat wel zo verstandig.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 09:56 schreef 2NutZ het volgende:
Mooi hoe dit werkt. Andersom was de wereld te klein geweest als een man was afgewezen en zich naar ging gedragen met mede mannelijke collega's naar de vrouw toe. Maar nu meh gewoon negeren TS anders escaleert het...
Typisch weer.
[..]
Je komt heel hypocriet over.
Huilende vrouwen: 'oohhh ahhh zieluggg awww'
Huilende mannen: 'Mannengezeik'
[..]dus TS moet netjes blijven, de vrede bewaren etc. etc. terwijl het toch echt de vrouw was die niet tegen afwijzing kon en er nu een potje van maakt op kantoor... gvd
Sowieso met dit soort dingen al die drama maar negeren verder is het beste.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 12:04 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Hij moet niks, maar wil hij goede kans maken op een goed einde voor hem hieruit dan is dat wel zo verstandig.
Gewoon laten zien dat hij wel weet hoe hij zich op de werkvloer dient te gedragen.
Andersom was het advies hetzelfde geweest trouwens. Je moet je niet mee laten slepen in non conflicten, dan geef je ruimte waarin jou de zwarte piet toegespeeld kan worden. Blijf correct, blijf bij de feiten, laat je niet opnaaien.
Dat is idd niet ok. Ik mag dan ook hopen dat erop gereageerd wordt op de werkvloer. Dat het aangepakt wordt.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 12:07 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Sowieso met dit soort dingen al die drama maar negeren verder is het beste.
Wel erg dat nav een duidelijke 'nee' je in dit soort shit beland. Vies gedrag.
Joop verzint ze waar je bij staat dus komt goed.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 10:23 schreef 2NutZ het volgende:
Ben wel benieuwd wanneer TS zijn bundel 'Verhalen op de werkvloer' uit komt.
Ik wou net zeggen, ik denk dat onderwerp van dit topic waarschijnlijk daar ook depri van word en gaat snijden.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 12:15 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Dat is idd niet ok. Ik mag dan ook hopen dat erop gereageerd wordt op de werkvloer. Dat het aangepakt wordt.
Als je niet tegen een fatsoenlijke afwijzing kan moet je maar een kat kopen ipv iemand vragen. Oh wacht, beter ook geen kat dan eigenlijk….
Ik zat meer te denken aan een pluche eenhoorn…quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 12:17 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen, ik denk dat onderwerp van dit topic waarschijnlijk daar ook depri van word en gaat snijden.
Wellicht een hond dan beter.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |