wel lekker om te friturenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 16:58 schreef Korak het volgende:
[..]
Je zult het als reuzel in een emmer voor je hebben staan
Oh okquote:Op donderdag 6 oktober 2022 16:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Madeleine klaagde over verkoudheid. Ze begint Corona ook. Althans, bij mij wel!
Huphup Berend in een panquote:
Ze denkt dat ze zo wat voorstelt denk ik.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 16:58 schreef ChildoftheStars het volgende:
Waarom blijft Maddie gewoon niet 24/7 in haar kantoor. Die vijf minuten dat ze eruit is maakt niet uit, dunkt mij
Berendlul pindaquote:
Tja... Iemand die naar kartonnetjes staart of twee pratende mensen...quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:00 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ze denkt dat ze zo wat voorstelt denk ik.
Blijkbaar heeft ze dat nodig.
Snelle streamwissel, jammer joh
Kartonnentjes staart?quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:01 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Tja... Iemand die naar kartonnetjes staart of twee pratende mensen...
Staren, kijken naarquote:
Ik bedoel juist kartonnetjesquote:
Ze heeft toch allerlei notities op karton staan, het liefst liep ze de hele dag met een dikke map rond notities te maken. Een slordige hoop op d'r bureau.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:04 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ik bedoel juist kartonnetjes![]()
wat bedoel je daarmee?![]()
Ben serieus, 't is nu net of ik je zit te dollen, maar echt niet
Oh verrek, nog niet eens opgelet.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:05 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ze heeft toch allerlei notities op karton staan, het liefst liep ze de hele dag met een dikke map rond notities te maken. Een slordige hoop op d'r bureau.
Geeft niet hoor, ik begreep je verkeerd
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |