Zo, en niet zo'n beetje ook. Ik ben hier de meest volwassenequote:
			
			
			
			
			
			
			
			Tegen haar was ie iets minder stoer. Want hij weet zij is sterker en zij deinst niet terug. Eén klap en hij ligt bloedend op de grond.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 05:38 schreef engine het volgende:
[..]
Met verheven stem en agressief wijzend vingertje "niet je stem verheffen, niet je stem verheffen!"![]()
Gelukkig liet Moriama niet over zich heen lopen. Maar hier heb ik dan niet zoveel moeite mee. En beetje ruzie moet kunnen af en toe en ze konden ook wel weer een hand geven erna.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Die manager Madelaine?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 19:20 schreef Astro_boy het volgende:
Hoe heet die ouwe die steeds uit haar plaat gaat? Wat een typetjes joh, niet normaal.
			
			
			
			Wendy?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 19:20 schreef Astro_boy het volgende:
Hoe heet die ouwe die steeds uit haar plaat gaat? Wat een typetjes joh, niet normaal.
			
			
			
			Ja he! Ik vind dit echt vervelend..want dit is totaal niet up to date. Bij big brother moesten zij wel door de live uitzendingen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 19:14 schreef Dutch_view het volgende:
Waarom loopt de tv samenvatting zo achterlijk veel achter op de stream? Zag vanaaf een stukje over een discussie over waar een emmer mayo moet staan, boven of beneden. Uit nieuwsgierigheid ff opgezocht en zag ik in het andere topic dat dit al 6-oktober was gebeurd.
Dus pas 6 dagen erna komt zoiets op tv?![]()
Is het zo lastig om een samenvatting van gister te monteren?
			
			
			
			zo oud is die toch niet?quote:
			
			
			
			Niemand is echt oud denk ik. Maar ik was Esther inderdaad verweten. Die kan ook goed pissig worden en onredelijk reageren. Zij is net als Eunice wat jaloers ook dat ze niet zelf manager zijn dnek ik. En die Eunice heeft iets vaags waar ik niet mijn vinger op kan leggen. Beetje engig soms. Terwijl ze verder hartstikke aardig is.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 23:37 schreef Cosima het volgende:
[..]
zo oud is die toch niet?
Denk dat @:astro_boy Esther bedoeld. Echt een super vaag onredelijk mens is dat, voor mijn gevoel heb ik hier echter vrij weinig over haar gelezen.
Sowieso verbaas ik me ook echt over de typetjes in dit programma, ik weet ook niet waarom ik nog kijk. Raar stel mensen.
			
			
			
			Ze moeten ook wel een beetje rare typetjes casten natuurlijk. Anders is het niks aanquote:Op woensdag 12 oktober 2022 23:37 schreef Cosima het volgende:
[..]
zo oud is die toch niet?
Denk dat @:astro_boy Esther bedoeld. Echt een super vaag onredelijk mens is dat, voor mijn gevoel heb ik hier echter vrij weinig over haar gelezen.
Sowieso verbaas ik me ook echt over de typetjes in dit programma, ik weet ook niet waarom ik nog kijk. Raar stel mensen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Die ja, wat een mens is dat. Wendy ook hoor, daar niet van.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 23:37 schreef Cosima het volgende:
[..]
zo oud is die toch niet?
Denk dat @:astro_boy Esther bedoeld. Echt een super vaag onredelijk mens is dat, voor mijn gevoel heb ik hier echter vrij weinig over haar gelezen.
Sowieso verbaas ik me ook echt over de typetjes in dit programma, ik weet ook niet waarom ik nog kijk. Raar stel mensen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zal weinig goeds doen voor de kijkcijfers. Het maakt het voor mij minder interessant. En je ziet totaal niet wat er speelt met 26 minuten. Want er zit ook nog herhaling tussen en voorstukjes. Dus misschien totaal 23 minuten uitzending.quote:Op zondag 16 oktober 2022 13:45 schreef freaky40 het volgende:
Ze lopen weer behoorlijk achter op de streams inmiddels. Een halfuur uitzending (niet eens) is toch te weinig om tijd te kunnen inhalen blijkbaar. Ze hadden het redelijk voor elkaar met 4 dagen achter op streams maar het loopt weer aardig richting een week na streams het is allemaal niet meer actueel en behoorlijk achterhaald op de streams van dit moment.
			
			
			
			waarom? In en in naar persoon zelfs. Ik vind haar irritant en ze lult veel en luistert totaal niet, maar ik geloof niet dat zij een slecht of naar persoon is. Er hebben er een paar echt onwijs de pik op haar, ik vind het echt bijna pesten. Waarom houden zij zo erg in de gaten hoeveel zij voor de pot verdient. Alsof er niemand anders is die niks of bijna niks verdient. Die Nadir spreekt continue slecht over haar, en die Gert-Jan spoort in dit verhaal ook niet. Maar zij spelen de good guys en doen alsof zij gek is als ze boos wordt. Textbook gaslighting.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 21:50 schreef freaky40 het volgende:
Het was de Zoe bash show vandaag, en maandag gaat dit nog even verder. Terecht overigens, wat een in en in naar persoon is dat toch. De keuze is makkelijk voor de groep wat mij betreft voor een eerste nominatie, die loopt zo de poort uit want die speelt geen opdracht goed. Overigens hoeft er nog helemaal niet tactisch gespeeld te worden in deze fase met nog zoveel deelnemers. Eerst de passanten er uit gooien en daar valt een Zoe wel onder....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |