Is dit iets van tante Es? Aka Rayman .......quote:Op dinsdag 27 september 2022 21:36 schreef laforest het volgende:
[..]
Waar heb je het over?
Weet jij dit @:Maily?
Raymann is mi niffo man hoe weet jij dat?quote:Op dinsdag 27 september 2022 21:53 schreef maily het volgende:
[..]
Is dit iets van tante Es? Aka Rayman .......
Ik ben fan van tante Esquote:Op dinsdag 27 september 2022 21:54 schreef Raspadori het volgende:
[..]
Raymann is mi niffo man hoe weet jij dat?
Dankzij de kabinetten van de laatste jaren is het gemiddelde flink gestegen heb ik het ideequote:Op dinsdag 27 september 2022 21:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
De gemiddelde lengte in Nederland is 15 cm. Maar aangezien de helft van de bevolking GEEN penis heeft, moet je eigenlijk 30 cm hebben om het gemiddelde niet omlaag te trekken.
Ja dat klopt, hoewel het wellicht wat uit het verband is gerukt. Maar hey, alles wat net uit het verband is gerukt... wordt na wat oefening wel weer groter!quote:Op dinsdag 27 september 2022 21:58 schreef Raspadori het volgende:
[..]
Dat heeft @:also-von-oder volgens zijn eigen zeggen.
Ja dat is een normale lengte maar niet in paramariboquote:Op dinsdag 27 september 2022 21:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
De gemiddelde lengte in Nederland is 15 cm. Maar aangezien de helft van de bevolking GEEN penis heeft, moet je eigenlijk 30 cm hebben om het gemiddelde niet omlaag te trekken.
Jouw paal ging internationaal Gr grquote:Op woensdag 28 september 2022 01:36 schreef Also-von-Oder het volgende:
[..]
Ja dat klopt, hoewel het wellicht wat uit het verband is gerukt. Maar hey, alles wat net uit het verband is gerukt... wordt na wat oefening wel weer groter!![]()
Gelukkig stond ik er achter en er niet voor.quote:Op donderdag 29 september 2022 13:52 schreef Raspadori het volgende:
[..]
Jouw paal ging internationaal Gr gr
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |