Vreemd verhaal inderdaad.quote:Op dinsdag 27 september 2022 18:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
De Nederlandse ambassadeur voor Oekrane is ontslagen: https://www.nu.nl/spannin(...)ur-in-nederland.html
Die reactiesquote:Op dinsdag 27 september 2022 18:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
De Nederlandse ambassadeur voor Oekrane is ontslagen: https://www.nu.nl/spannin(...)ur-in-nederland.html
quote:Ok wel miljarden, wapens en nog meer ontvangen, en gewoon onze ambassadeur ontslaan.
Bij iedere mobilisatie gaan er mensen op de vlucht. Of dat nou eind jaren 60 was in de VS, jaren 40 in Duitsland of Rusland 2022.quote:Op dinsdag 27 september 2022 18:22 schreef MatthijsDJ het volgende:
Het blijft bizar.. zelfs zijn eigen volk gaat op de vlucht voor en door hem. Steeds meer protesten tegen hem.. en nog lopen er lui in Nederland achter Poetin aan...
Dat is vrij dom inderdaadquote:
Maar niet zo snel zo veel, tijdens de 20 jaar dat de Vietnamoorlog speelde zijn er zo'n 60K-100K Amerikanen naar het buitenland gevlucht. Rusland zit in minder dan een week tijd al aan het dubbele.quote:Op dinsdag 27 september 2022 18:51 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Bij iedere mobilisatie gaan er mensen op de vlucht. Of dat nou eind jaren 60 was in de VS, jaren 40 in Duitsland of Rusland 2022.
Dat heeft bitter weinig met geopolitieke standpunten te maken.
Het graf van de ouders van Poetin, daar mag je op schijten of gewoon vernietigen. Geen enkel probleem.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:00 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Misschien raak je Poetin hiermee maar verder zou ik het graf van iemand lekker met rust laten
Zag ook zon tweet langskomen, maar dat was diep in bezet gebied, dus video beelden zullen we daar niet makkelijk van zien, als het al is gebeurd uiteraardquote:Op dinsdag 27 september 2022 18:49 schreef Ulx het volgende:
Ik las dat Oekrane een drone-trainingskamp waar ook wat Iranirs rondliepen heeft opgeblazen. Maar ik kon geen officile bron vinden.
Het is bij deze energieprijzen toch een fijne aanvulling op je uitkeringquote:Op dinsdag 27 september 2022 18:22 schreef MatthijsDJ het volgende:
Het blijft bizar.. zelfs zijn eigen volk gaat op de vlucht voor en door hem. Steeds meer protesten tegen hem.. en nog lopen er lui in Nederland achter Poetin aan...
Hij zegt dat niet letterlijk..quote:Op dinsdag 27 september 2022 14:08 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Iemand zegt iets letterlijk of niet. Daar is weinig ruimte voor interpretatie.
Volgens mij win je er niets mee. Die mensen kunnen zich ook niet meer verdedigen of iets. Niet doen lijkt me. Dit protest hierboven met zo’n briefje is dan nog wel een soort van ludiek maar schijten op iemands graf of het vernietigen is belachelijk.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:07 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Het graf van de ouders van Poetin, daar mag je op schijten of gewoon vernietigen. Geen enkel probleem.
En hoeveel oekraieners zijn er gevlucht?quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:05 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Maar niet zo snel zo veel, tijdens de 20 jaar dat de Vietnamoorlog speelde zijn er zo'n 60K-100K Amerikanen naar het buitenland gevlucht. Rusland zit in minder dan een week tijd al aan het dubbele.
Die Russen zijn wel erg laf hoor.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:15 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En hoeveel oekraieners zijn er gevlucht?
Moet je eens kijken hoeveel mensen er vluchten als dit gave land onder vuur ligt.
Als een dictator de levenden niet respecteert, dan mag je het graf van zijn familie ontheiligen, alles om die klootzak te raken.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:11 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Volgens mij win je er niets mee. Die mensen kunnen zich ook niet meer verdedigen of iets. Niet doen lijkt me. Dit protest hierboven met zo’n briefje is dan nog wel een soort van ludiek maar schijten op iemands graf of het vernietigen is belachelijk.
Ik snap de vergelijking niet.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:15 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En hoeveel oekraieners zijn er gevlucht?
Moet je eens kijken hoeveel mensen er vluchten als dit gave land onder vuur ligt.
Kan me je gevoelens daarbij wel indenken maar mijn stijl zou het niet zijn. Agree to disagree denk ik maarquote:Op dinsdag 27 september 2022 19:16 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Als een dictator de levenden niet respecteert, dan mag je het graf van zijn familie ontheiligen, alles om die klootzak te raken.
Voor mijn part graven ze die mensen op en sturen ze een recente foto van zijn ouders naar Poetin, ze zijn toch al dood.
Ik snap dat het cru is, maar reken maar erop dat er heel veel begraafplaatsen in Oekrane door Rusland het afgelopen half jaar vernietigd zijn. En dan niet eens gesproken over de begraafplaatsen die vers gevuld zijn
In zijn hoofd is dat inderdaad exact hetzelfde.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:16 schreef YStec het volgende:
[..]
Ik snap de vergelijking niet.
Je vergelijkt het gevlucht uit een land dat aangevallen wordt met gevlucht uit een land dat aanvalt?
Volgens mij krjg je een infectie als dat verband wordt gebruikt...quote:
In tegenstelling tot die Russische lafbekken die massaal wegrennen gingen Oekraense mannen terug om het vaderland te helpen:quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:15 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En hoeveel oekraieners zijn er gevlucht?
Moet je eens kijken hoeveel mensen er vluchten als dit gave land onder vuur ligt.
Ja, eens.😎👍quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:17 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Kan me je gevoelens daarbij wel indenken maar mijn stijl zou het niet zijn. Agree to disagree denk ik maar
Dat onderscheid maakt geen zak uit.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:16 schreef YStec het volgende:
[..]
Ik snap de vergelijking niet.
Je vergelijkt het gevlucht uit een land dat aangevallen wordt met gevlucht uit een land dat aanvalt?
Van de 7 miljoen vluchtelingen zijn er een handvol teruggegaan. Nice.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:20 schreef J.B. het volgende:
[..]
In tegenstelling tot die Russische lafbekken die massaal wegrennen gingen Oekraense mannen terug om het vaderland te helpen:
Langs de grens met Polen: 'Oekrane is mijn thuisland, ik moet helpen' https://nos.nl/l/2419886
Wat een contrast
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |