Ik verwacht nog goeie dingen van Geile Temptation Kimmetje.. met haar geile kruippakje ..quote:Op maandag 26 september 2022 21:28 schreef Moeraskat het volgende:
Er kan best geneukt worden, in ex on the beach is dat ook.
Dus hup, Nadir, in de aanval
Drank en snacksquote:Op maandag 26 september 2022 21:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
Deze week geen eten, alleen drank, voor de afwisseling
Voor de kijkersquote:Op maandag 26 september 2022 21:33 schreef Mrsloveable het volgende:
Misschien krijgen ze eind van de week wel drank
Nadir ? Laat me niet lachenquote:Op maandag 26 september 2022 21:30 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
Het is inmiddels denk ik wel duidelijk dat zodra Wendy ook maar een slok alcohol in de mond heeft ze op Nadir duikt ..en dat Nadir daar maar al te graag op in gaat.
Dan moet Febo wel een Hell of a Gamechange verzinnen want op dit debiele tempo de weken door strompelen is beschamendquote:Op maandag 26 september 2022 21:33 schreef Mrsloveable het volgende:
Misschien krijgen ze eind van de week wel drank
Komt vast nog wel toch?quote:Op maandag 26 september 2022 21:35 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dan moet Febo wel een Hell of a Gamechange verzinnen want op dit debiele tempo de weken door strompelen is beschamend
ojeeeeequote:Op maandag 26 september 2022 21:37 schreef mijntjexx het volgende:
Mexx heeft heel erg pijn aan haar tieten, ze heeft de dokter al ingelicht. Ze moest wat vragen beantwoorden, morgen krijgt ze terugkoppeling
Geloof me, Nadir wil haar. Dat heeft ie zelf toegegeven. Het interesseert me niet wat ie met zijn piemeltje doet. Al stopt ie hem in haar oor. Zolang Zoe dat maar zietquote:Op maandag 26 september 2022 21:34 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Nadir ? Laat me niet lachen![]()
Dat zachte ei weet niet wat ie met zijn piemeltje moet doen, denk dat ie helemaal niks klaar maakt daar![]()
Misschien met Rupert
In nog geen maanden.. eerst moeten de kijkcijfers onder de 150.000 zaken tot de Regie rond december pas Emo-Familie en nieuwe bewoners gaat toelatenquote:
de huidziekte gefällt me nietquote:Op maandag 26 september 2022 21:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik verwacht nog goeie dingen van Geile Temptation Kimmetje.. met haar geile kruippakje ..![]()
[ afbeelding ]
Eensquote:Op maandag 26 september 2022 21:38 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
Geloof me, Nadir wil haar. Dat heeft ie zelf toegegeven. Het interesseert me niet wat ie met zijn piemeltje doet. Al stopt ie hem in haar oor. Zolang Zoe dat maar ziet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |