quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:16 schreef Sestra666 het volgende:
kim kapster had een onsmakelijk verhaal. een guy vroeg of ze zijn anus wilde likken
dat ging haar te ver
quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:18 schreef Charmian het volgende:
onsmakelijke verhalen of madeleine en mexx...wat een keuze weer
Ah leuk, je hebt dezelfde kaartjes???quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:18 schreef Charmian het volgende:
onsmakelijke verhalen of madeleine en mexx...wat een keuze weer
Goh.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:16 schreef Sestra666 het volgende:
kim kapster had een onsmakelijk verhaal. een guy vroeg of ze zijn anus wilde likken
dat ging haar te ver
Ik ga toch niet aan me laten zitten.quote:
quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:20 schreef spapaars het volgende:
[..]
Goh.
Vertelde ook een verhaal dat ze gevraagd werd om sugargirl (vrouwelijke vorm van sugar daddy) wilde spelen.
Ze draait echt in rare kringen rond.
Meest sexy man.quote:
kenzy: daar gaat muh kansquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:21 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ik ga toch niet aan me laten zitten.
Stom dat het sugergirl heet en geen sugermamaquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:20 schreef spapaars het volgende:
[..]
Goh.
Vertelde ook een verhaal dat ze gevraagd werd om sugargirl (vrouwelijke vorm van sugar daddy) wilde spelen.
Ze draait echt in rare kringen rond.
Echt he en nu weer een raar liedje gillendquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:23 schreef Ireth het volgende:
Jezus Christus, het snot zit tegen mijn trommelvlies
Weet niet eens wat ze precies wilde vertellen.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:22 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Stom dat het sugergirl heet en geen sugermama
quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:24 schreef JDB94 het volgende:
Ook wel weer mooi dat Dames dan niet gevoeld willen worden maar niet kunnen wachten om het bij mannen te doen, double standards. 'Gelijkheid' yooo
Ja idd... je kan toch gewoon afspreken gezicht alleen... ik zou het prima vindenquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:24 schreef JDB94 het volgende:
Ook wel weer mooi dat Dames dan niet gevoeld willen worden maar niet kunnen wachten om het bij mannen te doen, double standards. 'Gelijkheid' yooo
Ene kant free the nipple, andere kant dan weer dit.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:25 schreef ChocoFan het volgende:
[..]Ja, is beetje heel krom maar iets over dat hun borsten dan betast worden.
Mag niet van de FEBO, Talpa heeft al genoeg "me too" ellendequote:Op zaterdag 24 september 2022 20:25 schreef ChocoFan het volgende:
[..]Ja, is beetje heel krom maar iets over dat hun borsten dan betast worden.
Ik ben het, als vrouw, volledig met je eens hoor. Ik zou niet zo tuttig zijnquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:27 schreef JDB94 het volgende:
[..]
Ene kant free the nipple, andere kant dan weer dit.
Ene kant gelijk willen verdienen, maar niet het harde fysieke werk van mannen willen doen.
Ik heb er moeite mee, ondanks dat ik de insteek snap ligt het niet zo zwart/wit als alles gelijk..
Beter respecteren vanuit biologie ^_^
Als ik mag betasten mogen ze mij ook betasten, zijn we samen slet.quote:
In de ogen prikken.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:27 schreef ChocoFan het volgende:
Ik denk trouwens dat ze het beste de hoofden kunnen pakken om te raden, baard en zo en lang haar en zo maar kweet niet of dat mocht.
quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:27 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Als ik mag betasten mogen ze mij ook betasten, zijn we samen slet.![]()
Ik schrijf het ook iedere keer wel heel viezig op ook.
Stomme oempa loempa's maar ik snap het wel allemaal hoor.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:27 schreef spapaars het volgende:
[..]
Mag niet van de FEBO, Talpa heeft al genoeg "me too" ellende
Tja... net zoals bij BB, neuken mag met duimpje omhoog. Ze kunnen toch heel duidelijk voor de camera zeggen "het is oke"quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:28 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Stomme oempa loempa's maar ik snap het wel allemaal hoor.
Alsof de aanloop erna toe het niet zou valideren. Bedoel dat doe je normaal ook nietquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:29 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Tja... net zoals bij BB, neuken mag met duimpje omhoog. Ze kunnen toch heel duidelijk voor de camera zeggen "het is oke"
quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:28 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]'t Is dat ik geen baard heb, anders zouden ze denken dat ik Berend ben
Zelfde lichaamsbouw
Hahaha I wish, nopequote:Op zaterdag 24 september 2022 20:30 schreef ChocoFan het volgende:
[..]Maar jij hebt misschien grotere borsten dan.
zodra ik dit post roept martin het hahahahah gvdquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:30 schreef JDB94 het volgende:
Chef Berend zet je fucking bril af loel
Geen idee, Jasper heeft scheerschuim op.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:30 schreef D. het volgende:
Waarom hebben niet alle mannen zich geschoren?
Om betast te worden welquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:30 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ja maar de mannen dus weet niet of jij dat leuk vind.
Oh.... ik altijd hoor! Voor elke encounter uit mijn leven heb ik altijd duimen omhoog gestoken naar denkbeeldige camera'squote:Op zaterdag 24 september 2022 20:30 schreef JDB94 het volgende:
[..]
Alsof de aanloop erna toe het niet zou valideren. Bedoel dat doe je normaal ook niet
hahahaha hier moet hij de rest van z'n leven op terenquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:31 schreef ChocoFan het volgende:
Erik staat er ook tussen hoor, gaat hoogtepuntje voor hem worden dan.
'Edelachtbare, ze stak ECHT haar duimen op!'quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh.... ik altijd hoor! Voor elke encounter uit mijn leven heb ik altijd duimen omhoog gestoken naar denkbeeldige camera's
Vrees van wel voor hem en ik vraag me ook net als de dames daar af, zal hij een stijfje krijgen? Kan zomaar als je nauwelijks wordt aangeraakt.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:32 schreef JDB94 het volgende:
[..]
hahahaha hier moet hij de rest van z'n leven op teren
Teveel spanning om dat te bewerkstelligenquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:33 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Vrees van wel voor hem en ik vraag me ook net als de dames daar af, zal hij een stijfje krijgen? Kan zomaar als je nauwelijks wordt aangeraakt.
Oh ja dat kan tegenwerken dan, we zullen zien, oh wacht, ik wil dat niet zien eigenlijk.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:34 schreef JDB94 het volgende:
[..]
Teveel spanning om dat te bewerkstelligen
Wel slim, i.v.m. parfum/deo oid. Dat herken je toch vrij snel na zo'n lange tijd intensief contact.quote:
We kunnen het programma vast aanschrijven voor een date na het programma met jouquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:35 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Oh ja dat kan tegenwerken dan, we zullen zien, oh wacht, ik wil dat niet zien eigenlijk.
Dat klinkt viesquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:35 schreef JDB94 het volgende:
[..]
Wel slim, i.v.m. parfum/deo oid. Dat herken je toch vrij snel na zo'n lange tijd intensief contact.
Wendy dacht wel dat ze ze allemaal zou herkennen aan geur.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:35 schreef JDB94 het volgende:
[..]
Wel slim, i.v.m. parfum/deo oid. Dat herken je toch vrij snel na zo'n lange tijd intensief contact.
Godzijdank ben ik al bezet.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:36 schreef JDB94 het volgende:
[..]
We kunnen het programma vast aanschrijven voor een date na het programma met jou
Dank je, mijn tere ziel kan dat beter hebbenquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:36 schreef JDB94 het volgende:
[..]
3.5 week samenwonen beter? hahaha
De Beta Male in de meest pure vorm, te goedquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:36 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Godzijdank ben ik al bezet.Oh en vind erik echt een lul
Jaquote:Op zaterdag 24 september 2022 20:37 schreef JDB94 het volgende:
'Jeetje deze is groot' bij het voelen van Erik.
Wat fout dit @:ChocoFan
Ik vind het gewoon een zeikerd. En zo goed ook niet, hij ken ook liegen hebben we ontdekt.quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:37 schreef JDB94 het volgende:
[..]
De Beta Male in de meest pure vorm, te goed
Liegen??? Enlighten me, hij werkt niet op zondag voor z'n ouders, dus dit geloof ik neit snel!!!quote:Op zaterdag 24 september 2022 20:39 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon een zeikerd. En zo goed ook niet, hij ken ook liegen hebben we ontdekt.![]()
Dat gegil bij jasper, man3
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |