Dit is de door Rutte/Kaag gedroomde en bekokstoofde voorzitter.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:12 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En dé oplossing vooral niet in het regelement zoeken, dat biedt zat opties die deze slappe voorzitter niet gebruikt. Nu eens niet vluchten maar het echte probleem adresseren.
Ik weet het. Nog iets wat dat duo verkloot heeft.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:31 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dit is de door Rutte/Kaag gedroomde en bekokstoofde voorzitter.
Uitsluiting is ook wel heel extreem hoor. Gisteren zeiden ze op tv dat het door de vorige voorzitters Arib en Miltenburg ook nooit is aangeroepen.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Vorig jaar of twee jaar terug is dat regelement nog intergraal herzien. Het is een schaamlap, zolang de voorzitter niet eens het zwaarste middel (uitsluiting) heeft ingezet moet je niet praten over meer bevoegdheden maar over toepassing van de huidige.
Nee joh. Rost van Tonningen. Maar we zijn ook wel in een extreme situatie beland inmiddels. Als je enigszins prominent bent in dit land heb je een politiepost voor je deur.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Uitsluiting is ook wel heel extreem hoor. Gisteren zeiden ze op tv dat het door de vorige voorzitters Arib en Miltenburg ook nooit is aangeroepen.
Laatste keer dat zij zich konden herinneren was was met een racistische bejegening JanMaat begreep ik. Die is al 20 jaar dood
Die herziening viel toen behoorlijk tegen, dacht ik. Dat ze nu specifiek bedreiging en intimidatie gaan noemen vind ik wel goed. Al mogen ze dat van mij uitbreiden naar 'alle opmerkingen over personen die niet ter zake doen of over het privé leven van kamerleden of bewindspersonen'.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Vorig jaar of twee jaar terug is dat regelement nog intergraal herzien. Het is een schaamlap, zolang de voorzitter niet eens het zwaarste middel (uitsluiting) heeft ingezet moet je niet praten over meer bevoegdheden maar over toepassing van de huidige.
Hebben ze grotendeels aan zichzelf te danken door de GGZ de afgelopen decennia kapot te saneren.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee joh. Rost van Tonningen. Maar we zijn ook wel in een extreme situatie beland inmiddels. Als je enigszins prominent bent in dit land heb je een politiepost voor je deur.
Was eerst tweede helft september... Het duurt en duurt maarquote:Johan Remkes komt over een kleine twee weken, op 5 oktober, met zijn bevindingen naar aanleiding van de gesprekken die hij heeft gevoerd over de aanpak van het stikstofprobleem. Dat laat een woordvoerder weten.
Tja, hier botsen de meningen. Ik ben het volledig met jou eens. Je leeft ook niet om te werken, wat mij betreft. Maar als je naar de personeelstekorten kijkt en bedenkt dat ze geen mensen tevoorschijn kunnen toveren, is de mensen langer laten werken wel weer logisch. En een worcaholic zoals de meeste kamerleden zijn, heeft natuurlijk vooral oog voor dat laatste.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Bonus voor mensen die 40 uur werkenTerwijl consensus bijna overal is dat het beter minder kan, naar 36 of zelfs 32 uur per week...
Nederland is dood en doodziek
Waardeloos gewoon, blijf maar uitstellenquote:Op donderdag 22 september 2022 18:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Was eerst tweede helft september... Het duurt en duurt maar
He? Maar ik hoorde van alle coalitieapologeten dat de vaart er zo lekker in zat en dat het nu echt aangepakt ging worden. Het zou toch niet zo zijn dat een kabinet Rutte weer loopt te schuiven en rekken?quote:Op donderdag 22 september 2022 18:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Was eerst tweede helft september... Het duurt en duurt maar
Dat zal ook eens tijd worden. Bespottelijk om te moeten betalen om naar een ander deel van onze provincie te kunnen, vroeger de Zeelandbrug en nu al 20 jaar de tunnel. Zulke idioterie vind je nergens anders en nee begin niet over de Kiltunnel.quote:Op donderdag 22 september 2022 18:50 schreef Hanca het volgende:
In elk geval goed nieuws voor de Zeeuwen: de Westerscheldetunnel wordt uiterlijk 2025 tolvrij. Motie van de SGP heeft steun van de hele coalitie.
Wat dacht je van de eilanden?quote:Op donderdag 22 september 2022 19:08 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dat zal ook eens tijd worden. Bespottelijk om te moeten betalen om naar een ander deel van onze provincie te kunnen, vroeger de Zeelandbrug en nu al 20 jaar de tunnel. Zulke idioterie vind je nergens anders en nee begin niet over de Kiltunnel.
Maar je kan ook omrijden hoor!quote:Op donderdag 22 september 2022 19:08 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dat zal ook eens tijd worden. Bespottelijk om te moeten betalen om naar een ander deel van onze provincie te kunnen, vroeger de Zeelandbrug en nu al 20 jaar de tunnel. Zulke idioterie vind je nergens anders en nee begin niet over de Kiltunnel.
Voor inwoners en hun family is dat toch gratis?quote:Op donderdag 22 september 2022 19:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat dacht je van de eilanden?
Met de boot heb ik nooit moeite gehad maar toen er een vaste oeververbinding zou worden gebouwd was de tol een zeer onaangename verrassing.quote:Op donderdag 22 september 2022 19:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat dacht je van de eilanden?
Neen. Wel gereduceerd tarief https://www.teso.nl/vaste-reizigers/texelaar/quote:Op donderdag 22 september 2022 19:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Voor inwoners en hun family is dat toch gratis?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |