Bron: Washington Postquote:I myself was not a spy, even though the place at which I was doing my Soviet history doctorate, St Antony’s in Oxford, was notorious in both the British and Soviet press as a “spy college,” having been founded after the war by ex-intelligence people.
Bron: NOSquote:Het hele kabinet is weggelopen tijdens het debat over de Prinsjesdagstukken vanwege opmerkingen van FvD-leider Baudet. Kamervoorzitter Bergkamp heeft hem inmiddels het woord ontnomen. Hij mag niet meer meedoen aan het debat, zei zij.
Baudet begon in zijn betoog over de opleiding van minister Kaag aan het St Anthony's College in Oxford, waar volgens hem marxistische studenten werken en spionnen worden opgeleid, daarmee suggererend dat zij mogelijk was gerekruteerd door een geheime dienst.
Minister van Financiën Kaag protesteerde eerst bij de voorzitter. Die wees Baudet erop dat er geen persoonlijke aanvallen worden gedaan, maar Baudet ging door, waarop Kaag wegliep, direct gevolgd door andere kabinetsleden en ten slotte door het hele kabinet. Het kabinetsvak K was binnen een minuut helemaal leeg.
Je hebt de F-Side, Bunnikside, en het Kabinetsvak K dusquote:Het kabinetsvak K was binnen een minuut helemaal leeg.
De vraag is wel of het hier een persoonlijke aanval is of niet, uiteraard is dat ook de opzet hier. Wellicht is het bij Baudet eerder een optelsom aangezien hij een soort beroepsquerulant is.quote:Op donderdag 22 september 2022 02:14 schreef stalybridge het volgende:
Voorzitter vraagt geen persoonlijke aanvallen te doen, Baudet gaat door. Kabinet weigert hiernaar te luisteren.
Conclusie: Nederland is geen democratie (of net zo'n democratie als de DDR)
Koekoek
Doordat het geen toegevoegde waarde heeft voor het debat kan ik het niet anders zien dan een persoonlijke aanval. Maar goed de scheidsrechter heeft gefloten en Baudet gaat door.quote:Op donderdag 22 september 2022 02:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De vraag is wel of het hier een persoonlijke aanval is of niet. Wellicht is het bij Baudet eerder een optelsom aangezien hij een soort beroepsquerulant is.
Door weg te lopen hebben ze van de mug van Baudet een olifant gemaakt, het staat gewoon niet echt professioneel, ze hadden ook gewoon kunnen blijven zitten en een beetje filmpjes op hun telefoontjes kijken zoals ze wel vaker doen.quote:Op donderdag 22 september 2022 02:24 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Doordat het geen toegevoegde waarde heeft voor het debat kan ik het niet anders zien dan een persoonlijke aanval. Maar goed de scheidsrechter heeft gefloten en Baudet gaat door.
Aah de democratie ligt onder vuur (aldus TS)
En minder aandacht voor andere zaken. Mooi 1-2’tje tussen Thierry en kabinet. Missie geslaagd.quote:Op donderdag 22 september 2022 02:37 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Door weg te lopen hebben ze van de mug van Baudet een olifant gemaakt, het staat gewoon niet echt professioneel, ze hadden ook gewoon kunnen blijven zitten en een beetje filmpjes op hun telefoontjes kijken zoals ze wel vaker doen.of 'm na zijn betoog hardop uitlachen o.i.d.
Het enige wat ze nu bereikt hebben is veel meer aandacht hiervoor dan nodig was
Hmmmm...I like the way you think 🤔👍quote:Op donderdag 22 september 2022 02:43 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
En minder aandacht voor andere zaken. Mooi 1-2’tje tussen Thierry en kabinet. Missie geslaagd.
Bijvoorbeeld Paternotte noemde Wilders de 'Bedrijfspoedel van Poetin!'quote:Op donderdag 22 september 2022 02:24 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Doordat het geen toegevoegde waarde heeft voor het debat kan ik het niet anders zien dan een persoonlijke aanval. Maar goed de scheidsrechter heeft gefloten en Baudet gaat door.
Aah de democratie ligt onder vuur (aldus TS)
Ook hier gaf de voorzitter aan dat er mee gestopt moest worden. Gelijk aan Baudetquote:Op donderdag 22 september 2022 02:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld Paternotte noemde Wilders de 'Bedrijfspoedel van Poetin!'
Dat is veel directer. Het blijft lastig in deze, maar het zou beter gedefinieerd moeten worden denk ik.
Juist, maar niet dat de woorden teruggenomen moesten worden.quote:Op donderdag 22 september 2022 03:01 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Ook hier gaf de voorzitter aan dat er mee gestopt moest worden. Gelijk aan Baudet
Dit soort teksten ook. Man man man.quote:Op donderdag 22 september 2022 05:14 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ex-diplomaat, dat zijn stuk voor stuk onzuivere figuren.
.
Zoiets valt bij Rutte niet op.quote:Op donderdag 22 september 2022 02:53 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Ze hadden gewoon moeten blijven zitten en keihard lachen na elke zin.
Maakt vak K zich hier niet zelf elke dag schuldig aan?quote:Op donderdag 22 september 2022 06:50 schreef Akkerdjie het volgende:
Hij doet hiermee een open sollicitatie om de opvangbak te worden voor alle mensen met politiek ongenoegen. Dit was duidelijk provocatie en heeft gewerkt. Geen idee wat je anders had kunnen doen dan weglopen wat nog binnen professionaliteit valt. Het was inderdaad een guilt by association fallacy.
Paternotte en Sjoerdsma in vak K ja?quote:Op donderdag 22 september 2022 07:20 schreef Belugastroop het volgende:
[..]
Maakt vak K zich hier niet zelf elke dag schuldig aan?
Poetinlover, Antisemiet, Fascist, Wappie. Ze doen zelf niet anders. Als een Sjoerd of Paternotte zn bek opentrekt rolt dat er allemaal uit.
OP geeft onbewust het bewijs dat Baudet niet het doel had om "alleen maar feiten" te noemen. OP bevestigd dat het doel was de insinuatie te maken over Kaag en is gelukt, want OP schrijft in titel "ontmaskerd".quote:Op donderdag 22 september 2022 02:29 schreef monkyyy het volgende:
Erg ver gezochte Guilt by Association drogredenatie. Daarnaast zijn er wel 100 zaken op dit moment belangrijker dan Baudets geratel.
Wel belangrijk om te vermelden dat je alleen maar vragen stelt.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:54 schreef Nielsch het volgende:
Ik heb gehoord dat er op Telegram een pedohandboek rondgaat. Weet je wie ook op Telegram zit? Thierry Baudet. Interesting.
Ik stel zelfs feiten. Baudet. Instagram. Pedohandboek. 1 plus 1 plus 1 is 3 denk ik dan.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:54 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Wel belangrijk om te vermelden dat je alleen maar vragen stelt.
Het zijn altijd de mensen met apart soort achtergronden, aristocraat achtig, veelal louche en onder de tafel deals moeten maken, daarvoor moet je weer de “juiste mensen” kennen.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:06 schreef manny het volgende:
[..]
Dit soort teksten ook. Man man man.
Heb jij Thierry en Benno L weleens in dezelfde ruimte gezien?quote:Op donderdag 22 september 2022 07:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik stel zelfs feiten. Baudet. Instagram. Pedohandboek. 1 plus 1 plus 1 is 3 denk ik dan.
Je weet het niet hé. Goed dat je dat soort vragen stelt.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:59 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Heb jij Thierry en Benno L weleens in dezelfde ruimte gezien?
niet vergeten na het vragen stellen je oren dicht te stoppen, want je stelt de vragen uiteraard niet om een antwoord te krijgen. Goed dicht stoppen, als je niet oppast, kan je zomaar per ongeluk echte feiten horen, dat kan niet de bedoeling zijn.quote:Op donderdag 22 september 2022 08:00 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Je weet het niet hé. Goed dat je dat soort vragen stelt.
Man man man. Wat bazel je nou. Alsof iemand die op een ambassade werkt als diplomaat in pak em beet Duitsland of Finland per definitie een schimmige boef is. Iets te veel films gekeken ?quote:Op donderdag 22 september 2022 07:58 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Het zijn altijd de mensen met apart soort achtergronden, aristocraat achtig, veelal louche en onder de tafel deals moeten maken, daarvoor moet je weer de “juiste mensen” kennen.
Laten we aub niet gaan doen alsof het anders is.
Dit is wel een beetje het bestaansrecht van Thierry, net zoals Wilders alleen maar kan roepen en vinger wijzen (vaak wel terecht overigens) maar nooit met een werkbare oplossing komt. Dat soort lui zitten er alleen voor zichzelf en het hoge salaris, ze moeten dit doen voor hun eigen toekomst, doen ze het niet dan stemt er niemand meer op ze en singer gedaanquote:Op donderdag 22 september 2022 05:52 schreef heywoodu het volgende:
Ontmaskert
Het moet toch wel bijzonder zijn: je gaat je voorbereiden op die beschouwingen, waarbij een van je punten gaat zijn dat je met totaal onnozel complotgewauwel komt, niet om politiek iets bij te dragen, maar puur om eens te kijken hoe ver je dit keer kunt gaan. Je doet het daadwerkelijk, op het partijkantoortje lacht men zich waarschijnlijk kapot omdat je het echt doet, haha, die gekke Thierry! Dan wordt je, zoals je natuurlijk had verwacht, op je jatten getikt, en ga je enorm theatraal doen alsof je héél verontwaardigd bent![]()
1/10 voor het politieke effect, 8/10 voor het toneelspelletje van Thierry.
Je stelt alleen maar vragen toch ?quote:Op donderdag 22 september 2022 07:54 schreef Nielsch het volgende:
Ik heb gehoord dat er op Telegram een pedohandboek rondgaat. Weet je wie ook op Telegram zit? Thierry Baudet. Interesting.
Altijd al gedacht dat er iets niet klopte aan dat mens.quote:Op donderdag 22 september 2022 01:34 schreef JohnBMiller het volgende:
Baudet zei tijdens de Algemene Beschouwingen dat Sigrid studeerde aan een faculteit van Oxford dat bekend staat als spionneschool. Kabinet liep weg waarna hij zei dat iedereen dit kan opzoeken. Zo gezegd, zo gedaan:
[..]
Bron: Washington Post
Ondanks de feitelijkheid van zijn uitspraak werd Baudet woord ontnomen. Democratie? Tja, op papier was de DDR dat ook.
[..]
Bron: NOS
En zie hier het bewijs dat er keihard moet worden ingegrepen als Baudet wat roept. Figuren als Bocaj nemen klakkeloos over wat Baudet heeft geroepen.quote:Op donderdag 22 september 2022 08:49 schreef Bocaj het volgende:
Kaag is er gloeiend bij!![]()
Een oude oma als spion...
Tja, en maar weer doorrrrrrrrrrr want er zijn belangrijkere zaken te tekkelen!
Ik vraag me sowieso af wat ie hier nog doet. Had Putin niet alle strijdkrachten opgeroepen? Waarom heeft ie het vliegtuig naar Rusland nog niet gepakt?quote:Op donderdag 22 september 2022 02:34 schreef Hathor het volgende:
Kremlintroll Baudet moet gewoon verwijderd worden uit de politiek.
quote:Op donderdag 22 september 2022 08:52 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En zie hier het bewijs dat er keihard moet worden ingegrepen als Baudet wat roept. Figuren als Bocaj nemen klakkeloos over wat Baudet heeft geroepen.
Perfect momentje zo aan de vooravond van terug de Corona hoek in, hernieuwde beperkingen en vaccinatie dwang, de false flag oorlog in het oosten met alle kunstmatig gecreërde tekorten en andere bijkomende problemen, het inzetten van nieuwe regels rondom energie en het doordrukken van een onzinnige milieu beleid.quote:Op donderdag 22 september 2022 08:42 schreef Jojoke het volgende:
Baudet is de buikspreekpop van het Kremlin. Als over tig jaar ergens een archief opengaat en het blijkt dat hij werkte voor de Russen dan zou mij dat niets verbazen. Wel denk ik dat het iets krachtiger had geweest om weg te lopen vanwege een niet-persoonlijke aanval. Het is vrij uniek dat een kabinet opstapt, dus dan moet je zoiets op het juiste moment uitvoeren. Ik weet niet of dit het moment was.
Je had het net over telegram en nu instagram. Je begon geloofwaardig maar nu zie je al barstjes in je leugensquote:Op donderdag 22 september 2022 07:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik stel zelfs feiten. Baudet. Instagram. Pedohandboek. 1 plus 1 plus 1 is 3 denk ik dan.
Nee, Baudet is lekker bezigquote:Op donderdag 22 september 2022 08:53 schreef BeriBeri het volgende:
Ze is wel van het weglopen/wegblijven die Kaag
Vreselijk mens
Doe je dit expres of snap je het gewoon niet?quote:Op donderdag 22 september 2022 08:56 schreef Bocaj het volgende:
[..](Het staat op internet en wikipedia!)
Ik weet, mijn lieve Hopper, dat het dan nog niet meteen waar is natuurlijk maar wie weet gaan journalisten graven...
Hoezo?quote:Op donderdag 22 september 2022 09:04 schreef ETA het volgende:
[..]
Doe je dit expres of snap je het gewoon niet?
Dit soort dingen komen elk jaar voor....quote:Op donderdag 22 september 2022 09:08 schreef Glazenmaker het volgende:
Lul van een Bidet is de de grootste bondgenoot van dit kabinet. Door zijn clownsvoorstelling gaat het niet meer over de enorme armoedeval waarin Nederland dreigt te komen. En dit gedrag van Rutte en Kaag verdwijnt als achtergrondruis.
[ twitter ]
ok, expres dus.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:09 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Hoezo?
Die Uni in Oxford wordt beschuldigd als een spionage Uni... Check! (of het waar is staat er buiten.)
Kaag heeft op die Uni gestudeerd... Check!
Kaag is nu een Spion... Dat weten we niet!(Het kan, maar het kan ook niet zo zijn... 50/50)
Dat wil niet zeggen dat Kaag een spion is.quote:Op donderdag 22 september 2022 08:56 schreef Bocaj het volgende:
[..](Het staat op internet en wikipedia!)
Ik weet, mijn lieve Hopper, dat het dan nog niet meteen waar is natuurlijk maar wie weet gaan journalisten graven...
Mogen we dit ook scharen onder de term complottheorie? Of is het dan ' anders'....quote:Op donderdag 22 september 2022 08:42 schreef Jojoke het volgende:
Baudet is de buikspreekpop van het Kremlin. Als over tig jaar ergens een archief opengaat en het blijkt dat hij werkte voor de Russen dan zou mij dat niets verbazen.
En ondertussen kan Baudet zijn handjes wassen in onschuld want hij heeft niet gezegd dat Kaag een spion isquote:Op donderdag 22 september 2022 09:18 schreef ETA het volgende:
[..]
ok, expres dus.
Niemand trekt die feiten in twijfel. Zijn doel was niet feiten brengen, zijn doel was insinueren dat Kaag spion was of een andere soort duister verleden had. Daar is geen bewijs van. Maar dat de boodschap is overgekomen, toon jij en de OP aan. Daar gaat de discussie over.
Baudet doet niet eens de moeite om het te verbergen.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:27 schreef Montagui het volgende:
[..]
Mogen we dit ook scharen onder de term complottheorie? Of is het dan ' anders'....
Klopt, zoals Wilders ook al aangaf, maar de voorzitter is nogal incompetent.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:28 schreef tesssssssss het volgende:
Ze hadden het gewoon via de voorzitter moeten doen.
Verbazingwekkend!quote:Op donderdag 22 september 2022 01:34 schreef JohnBMiller het volgende:
Het kabinetsvak Kaag was binnen een minuut helemaal leeg
Aha, het is dus 'anders'quote:Op donderdag 22 september 2022 09:28 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Baudet doet niet eens de moeite om het te verbergen.
Dat zeg ik toch ook! Je mot wel goed lezen...quote:Op donderdag 22 september 2022 09:24 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat wil niet zeggen dat Kaag een spion is.
Het boeit ze geen reet. Niks.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:08 schreef Glazenmaker het volgende:
Lul van een Bidet is de de grootste bondgenoot van dit kabinet. Door zijn clownsvoorstelling gaat het niet meer over de enorme armoedeval waarin Nederland dreigt te komen. En dit gedrag van Rutte en Kaag verdwijnt als achtergrondruis.
[ twitter ]
Kijk deze eens: Zembla - Kremlin in de Kamerquote:Op donderdag 22 september 2022 09:33 schreef Montagui het volgende:
[..]
Aha, het is dus 'anders'Wat mij betreft niets minder dan de complottheorie dat het WEF ons kabinet richting geeft en zij dus WEF marionetten zijn.
Als Baudet een Poetin marionet is dan zijn de leden van het kabinet WEF marionetten.
quote:Op donderdag 22 september 2022 09:35 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook! Je mot wel goed lezen...
quote:Op donderdag 22 september 2022 08:49 schreef Bocaj het volgende:
Kaag is er gloeiend bij!![]()
Een oude oma als spion...
Tja, en maar weer doorrrrrrrrrrr want er zijn belangrijkere zaken te tekkelen!
Jij snapt de kracht van de SMILIES niet!quote:
Net als al die lidmaatschappen van het WEF van de diverse kabinetsleden. Duidelijker kan je het inderdaad niet hebben.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:36 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Kijk deze eens: Zembla - Kremlin in de Kamer
En inmiddels kan er nog bij dat Laughland directeur is bij FvD. Duidelijker kan je het niet hebben. q
Ze moeten net als hier gewoon de trollen eruit trappen.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:40 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Baudet is een mongool maar de rest van de mensen moet eens een lesje 'don't feed the trol' krijgen.
Kaag had serieus in een bond outfit moeten komen de volgende keer ofzo.
quote:Op donderdag 22 september 2022 09:42 schreef Montagui het volgende:
[..]
Net als al die lidmaatschappen van het WEF van de diverse kabinetsleden. Duidelijker kan je het inderdaad niet hebben.
Dus als Baudet beschudigd mag worden van bias, dan mag Baudet dat ook bij kabinetsleden.
Niet zo hypocriet doen he.
Neehoor. Jij bent af.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |