Jeffrey noemt iedereen Bep, om het verwarrend te makenquote:Op woensdag 21 september 2022 21:30 schreef claire3500 het volgende:
[..]
oh echt??? Ik dacht serieus Babette want zo noemde Jeffrey haar ook vaak
D. is een liegebeestquote:
bizar smerig jaquote:Op woensdag 21 september 2022 21:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik ben zo allergisch voor mensen die aan gezichten zitten. ALleen Esther blijkbaar niet
oh hahahahah ja dat is wel erg verwarrend.quote:Op woensdag 21 september 2022 21:32 schreef D. het volgende:
[..]
Jeffrey noemt iedereen Bep, om het verwarrend te maken
er hebben er al een boel geslapenquote:Op woensdag 21 september 2022 21:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ze zullen wel gesloopt zijn naar die puzzelmarathon
Iedereen die in aanmerking komt, toch?quote:Op woensdag 21 september 2022 21:32 schreef greysbones het volgende:
[..]
D. is een liegebeest
ik noemde er maar 2![]()
![]()
Het is ook zo intiem... zo... direct en dichtbij... en ik pikte het niet eens van mijn partners destijdsquote:
Dat wel, maar de hele dag naar die kleine stukjes staren...quote:Op woensdag 21 september 2022 21:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
er hebben er al een boel geslapen
Mexx en Kenzi zijn net uit bed
Ik ben bang dat ik puisten krijg als mensen aan m’n hoofd wrijvenquote:Op woensdag 21 september 2022 21:33 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Het is ook zo intiem... zo... direct en dichtbij... en ik pikte het niet eens van mijn partners destijds
maar goed, ze zitten lief op de bankgezellig
met die vieze vieze vingertjes van zequote:Op woensdag 21 september 2022 21:34 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ik puisten krijg als mensen aan m’n hoofd wrijven
Kans is ook grootquote:Op woensdag 21 september 2022 21:34 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ik puisten krijg als mensen aan m’n hoofd wrijven
En ik heb een hele gave huid. Dus ik wil dat echt niet
Een vergissebeestquote:Op woensdag 21 september 2022 21:32 schreef greysbones het volgende:
[..]
D. is een liegebeest
ik noemde er maar 2![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |