quote:
Ajax heeft de supporters van de club gewaarschuwd voor de risico’s van het uitduel met Napoli in de Champions League. De club raadt het af om herkenbaar over straat te gaan en om kinderen mee te nemen.
Ga niet in de rood-witte clubkleuren over straat in Napels en neem vooral geen kinderen mee naar Italië. Dat is de kern van de waarschuwing die Ajax afgeeft aan de supporters voor de uitwedstrijd in de Champions League. Het duel Napoli - Ajax staat voor 12 oktober op het programma.
In het verleden zijn uitsupporters vaker doelwit van geweldplegingen geweest in de Italiaanse stad. De harde kern van Napoli, momenteel koploper in de Serie A, wordt gezien als zwaar agressief. Bij duels met onder andere Feyenoord, Leicester City en Inter zijn al rellen uitgebroken. Liverpool, tevens actief in poule A van de Champions League, waarschuwde de eigen fans afgelopen maand ook al.
Met de bus
Voor Ajax reden genoeg om op voorzichtigheid te hameren. De supportersvereniging volgt de richtlijnen van de club. ,,Ik hoop dat iedereen zich netjes gedraagt’’, zegt Fabian Nagtzaam als vertegenwoordiger van de Ajaxaanhang. ,,De sfeer kan daar zeer explosief zijn.’’
Om de veiligheid te kunnen waarborgen worden supporters vanaf een verzamelplaats met de bus naar het Diego Armando Maradona Stadion gebracht. In totaal kunnen ruim 2700 fans mee.
![?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8&desiredformat=webp]()
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !