Ja dat kan zomaar niet he. Zuipen zullen ze!quote:Op vrijdag 16 september 2022 04:28 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Hahaha kon niet slapen dus spiekte even of iedereen aan de drank was, maar ze lagen al op 1 oor
Erg flauwquote:Op vrijdag 16 september 2022 04:36 schreef Flow3r het volgende:
20 minuten geleden zaten babet, Rupert, Zoe en Berend nog te kletsen in de keuken, lijkt me sterk dat ze nu allemaal zo ineens slapen
Regie heeft er geen zin meer in
Ja waar halen ze het lef vandaan! Slapen als ik wakker benquote:Op vrijdag 16 september 2022 04:35 schreef engine het volgende:
[..]
Ja dat kan zomaar niet he. Zuipen zullen ze!
ja ze waren keihard aan het lachen, ouwehoeren en klieren, Berend had nog een hele afwas te doen, geloof er niks van dat iedereen echt slaapt nuquote:
Vanochtend was er ook pas na 7 ofzo iemand te zien. Vond ik ook al zo sterk dat er uit 35 man niemand voor 7 uur uit bed is.quote:Op vrijdag 16 september 2022 04:42 schreef Flow3r het volgende:
[..]
ja ze waren keihard aan het lachen, ouwehoeren en klieren, Berend had nog een hele afwas te doen, geloof er niks van dat iedereen echt slaapt nu
quote:Op vrijdag 16 september 2022 04:44 schreef Flow3r het volgende:
ow wacht, dat was veel langer geleden, zou kunnen dat ze toch echt slapen![]()
![]()
zie je wel en nu heb ik de streams uitquote:Op vrijdag 16 september 2022 04:45 schreef engine het volgende:
En net liep er nog iemand door de slaapkamer heen (stream 2). Er waren/zijn er nog meer wakker.
Berend was al die glazen aan het afwassen en er stond nog een heleboel, kan me niet voorstellen dat hij dat verder zo laat en naar bed gaat , plichtsgetrouw mannetje wel, ook verantwoordelijkheidsgevoel, hoe hij zich over dronken Babet heeft ontfermd die alleen achtergelaten was in de tubquote:
Hij zei net ook iets van "dat ken je toch zo niet laten staan voor morgenochtend".quote:Op vrijdag 16 september 2022 04:52 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Berend was al die glazen aan het afwassen en er stond nog een heleboel, kan me niet voorstellen dat hij dat verder zo laat en naar bed gaat , plichtsgetrouw mannetje wel, ook verantwoordelijkheidsgevoel, hoe hij zich over dronken Babet heeft ontfermd die alleen achtergelaten was in de tub![]()
[ afbeelding ]
Kim helpt even mee in haar stringetjequote:Op vrijdag 16 september 2022 04:54 schreef Flow3r het volgende:
er wordt nog hard gewerkt
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 16 september 2022 04:54 schreef engine het volgende:
[..]
Kim helpt even mee in haar stringetje
Haar vind ik ook wel leukquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |