Hier ook.quote:Op donderdag 15 september 2022 09:59 schreef etuiedelapiel het volgende:
Dat heb ik ook met zeker 95%
Ditquote:
Da's toch mooi? Dat schept een band. Verbroedering! Love! Peace! Unity! Oh wacht... Verander de wereld, begin bij jezelf. .... Nope!quote:Op donderdag 15 september 2022 11:13 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dit. Wel raar op zich, dat bijna iedereen zich aan bijna iedereen irriteert.
*vertelTquote:Op donderdag 15 september 2022 10:59 schreef Gunner het volgende:
Mensen die, waarmee je in een gesprek een persoonlijke anekdote verteld*, als reactie er helemaal niet op reageren maar het verhaal omdraaien naar zichzelf.
Had ook wel even in een DM gemogen, maar ik heb een nieuwe ergernisquote:
Het is geen spelfout, het is een taalfout. Of een grammaticale fout.quote:Op donderdag 15 september 2022 12:57 schreef Gunner het volgende:
[..]
Had ook wel even in een DM gemogen, maar ik heb een nieuwe ergernis
Mensen die spelfouten verbeteren.
@Mailyquote:Op donderdag 15 september 2022 12:57 schreef Gunner het volgende:
[..]
Had ook wel even in een DM gemogen, maar ik heb een nieuwe ergernis
Mensen die spelfouten verbeteren.
Wat is daar nou erg aan?quote:
Vrij vervelend als je dat zelf bent denk ik.quote:
Ja, dat gebeurt wel eens.quote:Op donderdag 15 september 2022 09:43 schreef GeneralRadek het volgende:
Hebben jullie dat ook wel eens. Ik kom wel eens mensen tegen waar ik me zonder reden aan ga irriteren. Maar dan zonder dat ze eigenlijk iets fout doen. Gewoon om hun manier van praten meestal. Eigenlijk best dom want die mensen kunnen er niets aan doen.
Hebben jullie het ook wel eens?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |