quote:
Op dinsdag 13 september 2022 17:55 schreef PabstBlueRibbon het volgende:[..]
Dat kan je iedere BNer wel aanrekenen. Zoals die Tim Hofman die schaamteloos de slachtoffers van seksueel misbruik bij Talpa exploiteert. Dat hij daarmee begin dit jaar aankwam, was goed. Maar hij valt nu door de mand dat het 'm alleen om zijn eigen ego te doen is.
En wat dacht je van Piepkuiken die de illusie heeft dat iedereen zijn mening aan wilt horen?
Ik vind Tim Hofman een uiterst irritant ventje, dus in die zin ben ik bevooroordeeld. Toch is er mijns inziens wel een verschil: het onderzoek over het misbruik hebben ze met het team zelf gedaan, het aan de kaak stellen ook. Dit was anders waarschijnlijk nooit naar buiten gekomen.
Wat Glennis Grace hier doet, is ter meerdere eer en glorie van zichzelf de weldoener uithangen. De problemen in Ter Apel zijn bekend, daar hebben we haar niet voor nodig. Er zijn legio instanties en vrijwilligers die al keihard werken om die mensen, ondanks de moeilijkheden, zo goed mogelijk op te vangen. Die doen het grotendeels vanuit een oprechte intrinsieke motivatie, niet voor de aandacht.
Dit trieste figuur presteert het om ongevraagd 'hulp' te bieden, waarvoor er al allerlei procedures zijn om te zorgen dat de juiste benodigdheden op de juiste plek komen. Het is alleen niet mediageniek genoeg om die spullen netjes bij die instanties af te leveren, dus lapt ze alle regels aan haar laars en gaat ze zelf naar dat AZC om spullen af te leveren die men daar helemaal niet nodig heeft. Alles onder het oog van de draaiende camera in de hoop op wat traantjes en feelgood-beelden, alles voor de likes op social media.
Als klap op de vuurpijl gaat ze dan achteraf ook nog stennis schoppen omdat ze er door de hardwerkende medewerkers op gewezen wordt dat dit niet de juiste manier is en averechts werkt. Over de rug van deze mensen nog met jezelf bezig zijn, het is te droevig voor woorden.