Ja absurd he!quote:
Kan je nagaan wat voor troep het is. Als ik zulke prijzen zie dan loop ik er al met een boog omheen.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:46 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Ja absurd he!
In maart viel het nog mee, toen kostte het maar ¤2,49. Maar vermoedelijk omdat de analoogkaas nog van voor de inval was alsook het ambachtelijke rundvlees. Kun je nagaan wat voor een idiote prijsstijgingen er plaatsgevonden hebben in zo'n korte tijd!
[ afbeelding ]
Troep? Want het komt uit de ruimte ofzo?quote:Op donderdag 1 september 2022 23:47 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
Kan je nagaan wat voor troep het is. Als ik zulke prijzen zie dan loop ik er al met een boog omheen.
Kant en klaar sws
Uit de ruimte komt troep?quote:Op donderdag 1 september 2022 23:49 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Troep? Want het komt uit de ruimte ofzo?
Lasagne wordt gemaakt van tarwe (wat uit Oekraine komt).quote:Op donderdag 1 september 2022 23:41 schreef Bitlord het volgende:
Bij gebrek aan 3 pizzas overwoog ik de aanschaf van een kilobak lasagne. Een uitstekend tussendoortje en zeker voorheen met een schappelijke prijs.
Helaas heeft ook hier de inflatie toegeslagen waardoor je absurde prijzen moet betalen.
[ afbeelding ]
Klacht: hoe kan het dat Putin zelfs het eten van Kant en Klaar Lasagne welhaast onmogelijk maakt?
Nouja, dat zeggen ze toch, ruimte-troepquote:
Alleen uit de Oekraine uiteraard en dan met name Donbasquote:Op donderdag 1 september 2022 23:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Lasagne wordt gemaakt van tarwe (wat uit Oekraine komt).
En daarnaast hebben die flikkers van die supermarkten gewoon alles standaard 30% duurder gemaakt. Gewoon omdat het (nu) kan.
Mijn tip: kook zelf pasta in 9 minuten en maak zelf een sausje met wat geraspte kaas. Beroerder dan uit zo'n pak kun jij het waarschijnlijk niet maken.
Die 3 euro valt eigenlijk nog meequote:Op donderdag 1 september 2022 23:53 schreef Pokkehandtas het volgende:
Alleen uit de Oekraine uiteraard en dan met name Donbas
Ook die kaas is schrikbarend duurder geworden.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Lasagne wordt gemaakt van tarwe (wat uit Oekraine komt).
En daarnaast hebben die flikkers van die supermarkten gewoon alles standaard 30% duurder gemaakt. Gewoon omdat het (nu) kan.
Mijn tip: kook zelf pasta in 9 minuten en maak zelf een sausje met wat geraspte kaas. Beroerder dan uit zo'n pak kun jij het waarschijnlijk niet maken.
Ja, het is echt belachelijk. Maar zoals gezegd. Dit is gewoon het moment om je prijzen omhoog te gooien en je zakken te vullen. Die oorlog komt ze gewoon prima uit als excuus.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:54 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ook die kaas is schrikbarend duurder geworden.
Love and War, divide and conquer. Het is zo doorzichtig dat ik alleen nog maar kan grinniken als het niet zo triest was.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:55 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja, het is echt belachelijk. Maar zoals gezegd. Dit is gewoon het moment om je prijzen omhoog te gooien en je zakken te vullen. Die oorlog komt ze gewoon prima uit als excuus.
En je eet alleen maar lege obesitas calorieen. Dat dan weer wel.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:58 schreef cosmosis het volgende:
Dan eet je nog steeds voor 1,50 euro per dag, dat zijn voedselbank prijzen! (Tenzij je zo vadsig bent dat 1kg in je eentje naar binnen kierpert)
1ster beter leven gehakt, das luxe als je aan de onderkant van de samenleving zit. Beter dan plofkip!quote:Op donderdag 1 september 2022 23:59 schreef Tengano het volgende:
[..]
En je eet alleen maar lege obesitas calorieen. Dat dan weer wel.
Haal een flink pak droge kikkererwerwten bij de AH en kook die. Daar kun je hele gezonde, voedzame en lekkere salades mee makenquote:Op vrijdag 2 september 2022 00:00 schreef cosmosis het volgende:
1ster beter leven gehakt, das luxe als je aan de onderkant van de samenleving zit. Beter dan plofkip!
Tengano to the rescuequote:Op vrijdag 2 september 2022 00:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Haal een flink pak droge kikkererwerwten bij de AH en kook die. Daar kun je hele gezonde, voedzame en lekkere salades mee maken![]()
Boordevol eiwit
Wel. Lasagne hierboven is troep. Ik eet nog liever een broodje met kaas als avondeten.quote:Op donderdag 1 september 2022 23:51 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Nouja, dat zeggen ze toch, ruimte-troepMaar ik bedoel dat niks troep is
Ik denk dat ik toch eerder voor een Lasagna kiloknaller zou gaanquote:Op vrijdag 2 september 2022 00:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Haal een flink pak droge kikkererwerwten bij de AH en kook die. Daar kun je hele gezonde, voedzame en lekkere salades mee maken![]()
Boordevol eiwit
900 gram voor E 2.09
Als je dat kookt heb je minimaal 3 kilo![]()
https://www.ah.nl/product(...)el-sole-kikkererwten
[ afbeelding ]
Geen kikkererwten gok ikquote:Op vrijdag 2 september 2022 00:04 schreef KREEFTx het volgende:
Als ik zelf lasagne maak heb ik denk ik pak m beet 2 kilo en dat kost denk ik pak m beet zo’n 35 euro
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |