Zal wel iets Italiaans zijn, qua consumenten auto's komen daar ook de mooiste auto's vandaan maar daar is altijd wat mee mis op technisch vlakquote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar dat is toch gewoon onmogelijk? Je spendeert honderden miljoenen per jaar. Dan is het toch te zot voor woorden dat ze alleen geen fouten maken als er niet wordt geracet?
Ja, door Chevyquote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar iemand hier riep track limits
Dan moet je ingrijpen op trollen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar iemand hier riep track limits
Wie? Aan de schandpaal ermeequote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar iemand hier riep track limits
Kijk eens naar het tijdverschil met Perezquote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De Red Bull is veel sneller dan de rest. Dat speelt ook flink mee.
Ja dat zien we aan de andere rijderquote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De Red Bull is veel sneller dan de rest. Dat speelt ook flink mee.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zal wel iets Italiaans zijn, qua consumenten auto's komen daar ook de mooiste auto's vandaan maar daar is altijd wat mee mis op technisch vlak
Wanneer helpt Perez?quote:
De Engelsen hoef je per definitie niet serieus te nemen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:24 schreef NaturalScience het volgende:
Brits commentaar: "Wat is die Verstappen een lul! Hij helpt Perez niet eens tijdens de laatste run"
De uitzondering die de regel bevestigtquote:
Zijn ze gewend van hun grootste ooit. Die moest ook altijd in het zadel geholpen wordenquote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:24 schreef NaturalScience het volgende:
Brits commentaar: "Wat is die Verstappen een lul! Hij helpt Perez niet eens tijdens de laatste run"
Laatste race vorig seizoenquote:
Het werkte niet eens.quote:Op zaterdag 27 augustus 2022 17:26 schreef Sabata het volgende:
Slim die Tow. Zal vast Mekies hebben bedacht (want geen Italiaan)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |