https://www.telegraaf.nl/(...)onstijd-in-noordwijkquote:Bij archeologisch onderzoek op de Noordwijkse nieuwbouwlocatie Bronsgeest zijn begin dit jaar sporen van prehistorische greppels en akkers uit de Bronstijd gevonden
Normaal lekker veel sensatie, maar je zou toch verwachten dat iemand daar een klein beetje nadenktquote:
Oh kennen die de plaats bronsgeest dan ook?quote:Zal ook wel in de Daily Mail staan.
En het is een premiumartikel ook nog.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 20:29 schreef laforest het volgende:
Telegraaf als bron nemen.
Zal ook wel in de Daily Mail staan.
Bij de Telegraaf? Dan maakt u een verkeerde aanname.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 20:32 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Normaal lekker veel sensatie, maar je zou toch verwachten dat iemand daar een klein beetje nadenkt
quote:Op woensdag 24 augustus 2022 20:38 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
En het is een premiumartikel ook nog.
Dat had ik al door ja, maar ze brengen het alsof dat allemaal uit de akkers en greppels uit de bronstijd komtquote:Op woensdag 24 augustus 2022 20:40 schreef Tourniquet het volgende:
Originele bron: (niet-premium)
https://www.erfgoedleiden(...)senpost-in-noordwijk
Fles is dus van ergens tussen 1883 en 1898 en waarschijnlijk begin vorige eeuw door iemand daar begraven.
Geen idee, want premium artikel en geen abo.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 20:42 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Dat had ik al door ja, maar ze brengen het alsof dat allemaal uit de akkers en greppels uit de bronstijd komt
Is het 1 april dan?quote:
Wel netjes dat flesje naar de plaatselijke super brengen voor het statiegeld.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 20:27 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)onstijd-in-noordwijk
Flessenpost met schatkaart duikt op bij akkers uit bronstijd. Right.
Want toen waren er al flessen. En men kon zo schrijven. Op helder wit en niet vergaan papier. In het Nederlands.
[ afbeelding ]
Bronstijd: 3300 v.Chr. – 1200 v.Chr.
Klacht: De plaats verwarren met de tijd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |