Ik open een terechte klacht about ons planeet earth.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:03 schreef Basp1 het volgende:
Subklacht 14 halve Engelse woorden in een Nederlandse klacht.
Dyingquote:Op maandag 22 augustus 2022 08:52 schreef HSG het volgende:
We leven op een dieing planeet. De mensheid will never learn omdat wij in een consuming mentaliteit leven en als wij niet changen zal de klimaatcrisis een veel grotere thing zijn dan ooit.
Het wordt voor de jeugd steeds moeilijker om hun dromen te chasen. De mensheid moet changen door een andere mindset te ontwikkelen. Minder consumen en meer together zijn. Alleen together kunnen wij dit deze battle winnen.
Klacht: humanity leert het nooit.
Behalve dan Els... We kennen Mensheid saven, maar enkel zonder Els, Els must go!quote:Op maandag 22 augustus 2022 08:52 schreef HSG het volgende:
Alleen together kunnen wij dit deze battle winnen.
Jij moet dit beter explainen. Waar wil je over discussen?quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:15 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Behalve dan Els... We kennen Mensheid saven, maar enkel zonder Els, Els must go!
groetjes, Corrie
Deze society zal een down under moeten gaan en changen naar iets totally new.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:18 schreef NaarMensje het volgende:
Mooi toch? Ik zie deze maatschappij liever vandaag dan morgen ten onder gaan.
Its epsoloetly emeesing!quote:Op maandag 22 augustus 2022 16:02 schreef HSG het volgende:
[..]
Deze sociaity zal een down under moeten gaan en changen naar iets totally new.
True. Chasen naar een samenwerking zal ons together forwarden.quote:
Uh, Venus laat ons zien dat wat jij beweert onzin is.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 01:21 schreef TechnoCat het volgende:
Ook al gaan alle kernwapens in de wereld tegelijkertijd af, de planeet zal het worst zijn. Die roteert wel door en blijft z'n rondjes draaien om de zon. Hij zal wel tijdelijk een ander kleurtje hebben.
Wat de mensheid betreft, er wordt altijd wel weer een balans gevonden. Als de planeet niet meer voldoende kan leveren dan zullen meer mensen sterven van de honger. Olie, gas en kolen raken een keer op en als je maar lang genoeg wacht zal het overschot aan kooldioxide ook langzaam weer verdwijnen uit de atmosfeer en de planeet tevens weer afkoelen.
Ehhh, Venus is 97% kooldioxide terwijl de Aarde maar 3% kooldioxide bevat. Dat kun je niet vergelijken. En de planeet vangt natuurlijk ook wat meer zonlicht dan wij. Niet alleen dat Venus heeft ook nauwelijks een magnetisch veld en roteert ontiegelijk traag.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 07:10 schreef laforest het volgende:
[..]
Uh, Venus laat ons zien dat wat jij beweert onzin is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |