Wiequote:Op maandag 8 augustus 2022 10:20 schreef Sfancta het volgende:
Niet elke dag om 16.00 klaarzitten voor EnzoKnol
Op het juiste moment met het juist idee komen, sowieso 'iets' hebben wat op het moment veelgevraagd is, en als het eenmaal een beetje loopt wordt de populariteit door al die algoritmes alleen maar verder versterkt. Dan komen die filmpjes meer op de voorpagina van YouTube, gaan nog meer mensen ze aanklikken, enzovoort.quote:Wie bepaalt welke influencer of Youtuber het meest hot is.
Ik vermoedde al zoiets. Een soort self-fulfilling prophecy. Een generatie die doodsbang is om "buiten de boot" te vallen. Af te wijken van de norm.quote:Op maandag 8 augustus 2022 11:08 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Op het juiste moment met het juist idee komen, sowieso 'iets' hebben wat op het moment veelgevraagd is, en als het eenmaal een beetje loopt wordt de populariteit door al die algoritmes alleen maar verder versterkt. Dan komen die filmpjes meer op de voorpagina van YouTube, gaan nog meer mensen ze aanklikken, enzovoort.
En sommigen proberen het algoritme te hacken door volgers te kopen.
Elk baan is drijfzand. Timmerman woedt vervangen door een Pool etcquote:Op maandag 8 augustus 2022 11:46 schreef Eightyone het volgende:
En als YouTube oid opeens z'n algoritme verandert (wat nog weleens gebeurt), en influencers daardoor opeens veel minder zichtbaar worden, hebben ze een probleem. Zeker als ze er het grootste deel van hun inkomen uit halen.
Wat dat betreft is 'influencer' een baan die gebaseerd is op drijfzand.
Klinkt meer als de boomer generatiequote:Op maandag 8 augustus 2022 11:44 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Ik vermoedde al zoiets. Een soort self-fulfilling prophecy. Een generatie die doodsbang is om "buiten de boot" te vallen. Af te wijken van de norm.
De huidige ook behoorlijk.quote:Op maandag 8 augustus 2022 11:50 schreef corehype het volgende:
[..]
Klinkt meer als de boomer generatie
In hun jonge jaren gold dat absoluut ook voor de boomer generatie.quote:Op maandag 8 augustus 2022 11:50 schreef corehype het volgende:
[..]
Klinkt meer als de boomer generatie
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |