En nu willen de boeren weer uitstel.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:26 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Weet je tot welke partij Veerman hoort? Het CDA, maar die nemen totaal geen verantwoordelijkheid. Een user op dit forum, pro-boeren, riep dan ook dat men Veerman het moet laten oplossen, omdat hij een keer gezegd heeft dat je best minder Natura2000 kon behouden en hij dus de uitgelezen man was om het beleid te bepalen. Nu weet ik niet zeker meer wie dat nu was, maar kan het zijn dat jij dat was? Dikke kans dat het een ander was, maar die was iig pro-boer.
Dat terwijl Veerman het dus zelf zo ver heeft laten komen en zelfs stelt dat we het al 20 jaar voor ons uitstellen. Men weet dit allemaal al veel langer, de boeren ook, maar figuren als Veerman en andere CDA-ers lieten zich benvloeden door de boeren, anders waren ze kiezers kwijt, nu moet men een inhaalslag maken.
En dan hebben we om de zoveel jaar weer gezeik met de boeren.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:51 schreef nils7 het volgende:
[..]
En nu willen de boeren weer uitstel.
Wat een klootzakken die politieagenten. Geen poot uitsteken naar de boeren terroristen maar wel automobilisten op de bon gooien. Ze zouden zich kapot moeten schamen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 13:55 schreef VelitoX het volgende:
[..]
https://www.rtvoost.nl/ni(...)ete-van-8700-euro-op
Evt. naast boete een jaar rijontzegging door die terreurboeren, die zelf helemaal niks krijgen...
Nu viel het mij net op dat men de vaarten hier (umgebung Utrecht) fors omhoog heeft gepomptquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:31 schreef OllieA het volgende:
[..]
Dat jij helemaal niks hebt met Natura2000 heb je al honderd keer duidelijk gemaakt.
Als je hebt over droogte, als in een te lage grondwaterstand, dan is dat te wijten aan de Waterschappen, die heel vaak worden gedomineerd door boeren. De boeren willen namelijk een lage grondwaterstand omdat hun zware trekkers anders het land stukrijden. Je weet wel, die trekkers waarmee ze snelwegen blokkeren en spookrijden.
Boeren > lage grondwaterstand is je al heel vaak verteld, maar dat negeer je liever. Je wordt, kortom, echt vermoeiend met je hangende grammofoonplaat.
Nederland is niet eens zo bijzonder goed in varkens mesten , maar wel erg goed in het supersnelle slachten met behulp van goeiekoop pools volk en het in plastic plakjes verpakken en het snijafval voor hele goeiekope hamburgers gebruikenquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:37 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee hoor. Varkens fokken voor China was 10 jaar geleden nog goed voor de opbrengst van wingewest Nederland. Nu is dat stadstaat Nederland. Het is beide hetzelfde kortzichtige winstbejag, en geen winst voor de Nederlanders.
De boeren kunnen daar verder weinig aan doen. Die krijgen een hele smalle wettelijke en financiele marge voor een bedrijfsmodel.
De megastallen mogen wmb dan ook meteen verdwijnen, maar laat de kleine boeren met rust. Stel een maximum op het aantal dieren dat een boer mag hebben, waar hij nog een goede boterham mee kan verdienen en geld overhoudt om te investeren, i.p.v. alle boeren in een bepaald gebied een even groot percentage in te laten leveren.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:05 schreef OllieA het volgende:
Ik herhaal het nog maar een keer...
Al dat geouwehoer hier dat we in Nederland geen 'echte natuur' kennen omdat alles aangelegd, onderhouden, en beschermd is is natuurlijk geen argument om die gebiedjes die we nog hebben, die nog een beetje lijken op het Nederland van voor de ruilverkaveling, dan ook maar te slopen voor de veeteelt.
Ruilverkaveling en intensieve veeteelt heeft al veel te veel kapotgemaakt in Nederland.
Als megastallen verdwijnen ( aantal koeien > 249 ) dan blijft er haaast geen koei over maar wel heel veel oude stallen van hele slechte boeren, als je stikstof wil dan moet je dat doenquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:05 schreef Gia het volgende:
[..]
De megastallen mogen wmb dan ook meteen verdwijnen, maar laat de kleine boeren met rust. Stel een maximum op het aantal dieren dat een boer mag hebben, waar hij nog een goede boterham mee kan verdienen en geld overhoudt om te investeren, i.p.v. alle boeren in een bepaald gebied een even groot percentage in te laten leveren.
Maar nee, er zijn zelfs plannen om de megastallen op industriegebied te gaan plaatsen, 'want die koeien hoeven toch niet naar buiten.'
Maar wat is het alternatief dan? Wijken platgooien en mensen de grens over bonjouren richting Belgi?quote:
De bioindustrie... Heb jij het kaartje gezien dat bij het stikstofplan gepresenteerd is? Daar tref je niet alleen de bioindustrie mee, maar vooral ook de kleine (welwillende) boer, en zelfs ook de boeren die al volledig op milieuvriendelijke en biologisch goede manier bezig zijn.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:47 schreef OllieA het volgende:
[..]
Nou, nee hoor. Wat mij betreft gaan we niet 'streven naar vermindering van intensieve veeteelt'. We gaan de veestapel drastisch reduceren met minimaal 30%. En we gaan overleggen met boeren die het bedrijfsmatig kleinschaliger en meer circulair inrichten. De agrarische industrie en de megaboeren hebben de zaak lang genoeg getraineerd en gesaboteerd. Weg met de bioindustrie.
Grens omhoog gooien. Je doet net alsof we elk moment omvallen als land.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:23 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Maar wat is het alternatief dan? Wijken platgooien en mensen de grens over bonjouren richting Belgi?
Nee moderne megastallen moeten juist blijven , die zin juist erg innovatief om allerlei gassen af te vangen en electriciteit te genereren, zitten ook vaak vierkant vol met zonnepanelenquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:25 schreef Montagui het volgende:
[..]
De bioindustrie... Heb jij het kaartje gezien dat bij het stikstofplan gepresenteerd is? Daar tref je niet alleen de bioindustrie mee, maar vooral ook de kleine (welwillende) boer, en zelfs ook de boeren die al volledig op milieuvriendelijke en biologisch goede manier bezig zijn.
Daarom, terug naar de tekentafel.
En eens. Die megastallen mogen van mij ook rap verdwijnen.
En wat doen we dan met het huidige woningtekort? Laten we die paar honderdduizend mensen die hier nu al legaal zijn (vaak ook hier geboren) nog eens 40 jaar bij hun ouders in de kelder laten slapen tot er eindelijk eens wat woningen vrij komen als de bevolking genoeg is gekrompen?quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:29 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Grens omhoog gooien. Je doet net alsof we elk moment omvallen als land.
Megastallen stinken. Van mij mag dat best wel minder.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nee moderne megastallen moeten blijven , die zin juist erg innovatief om allerlei gassen af te vangen en electriciteit te genereren, zitten ook vaak vierkant vol met zonnepanelen
Eens. Mensen die berhaupt nog respect voor de boeren haddenquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:30 schreef Viesdik het volgende:
Mensen die hun respect voor de boeren verliezen voor het aansteken van 2 autobanden, want er is gevaar voor bosbrand 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
ne koeien megastallen stinken nietquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:34 schreef quirina het volgende:
[..]
Megastallen stinken. Van mij mag dat best wel minder.
Ja maar dat zijn eckte patriotten die het beste voor hebben met hun vaderland en vechten tegen de elite. En dat doen ze uiteraard door ruim baan te maken voor een verzameling agromiljonairs die Nederland de tyfus in vervuilen om goedkoop te kunnen leveren aan het buitenland, dat is immers echte vaderlandsliefde.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:35 schreef Aratanax het volgende:
[..]
Eens. Mensen die berhaupt nog respect voor de boeren hadden
we zitten in de EU he, denemarken en ierland heeft ook heel veel koeien en varkens en geiten , daar is de stikstof overigens helemaal geen probleemquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:36 schreef Viesdik het volgende:
Nooit geweten dat onze boeren in de kern gewoon hele slechte mensen zijn. Want ze voorzien in onze belangrijkste levensbehoefte.
Een goed statement zou zijn om gewoon in hongerstaking te gaan om de boer te dissen.
Bouw een eiland in de zee, er zal vast wel een oplossing voor zijn.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:33 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En wat doen we dan met het huidige woningtekort? Laten we die paar honderdduizend mensen die hier nu al legaal zijn (vaak ook hier geboren) nog eens 40 jaar bij hun ouders in de kelder laten slapen tot er eindelijk eens wat woningen vrij komen als de bevolking genoeg is gekrompen?
Dat is in het verleden ook zo goed gegaan!quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:19 schreef Montagui het volgende:
[..]
Niks mis met het streven naar vermindering van intensieve veeteelt. Maar niet op deze manier, waarbij gebruik wordt gemaakt van op een onjuiste manier aangewezen natuurgebieden (er is destijds niet eens gekeken naar stikstofuitstoot of -neerslag), een stikstofplan dat uitgaat van computermodellen (we weten hoe dat kan uitpakken getuige de toeslagenaffaire) ipv daadwerkelijke metingen en waarbij de boeren ook nog eens geen enkel perspectief wordt geboden. Onmenselijk!
Daarom #teamboer.
Het stikstofplan moet terug naar de tekentafel, en kom met een nieuw plan waarbij de boeren met al hun innoverende plannen betrokken worden/inspraak hebben. Geen topdown dictaat, maar een gezamenlijk (samen met de doelgroep) uitgewerkt plan.
Eh, je zegt zelf:quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 15:08 schreef michaelmoore het volgende:
Als megastallen verdwijnen ( aantal koeien > 249 ) dan blijft er haaast geen koei over maar wel heel veel oude stallen van hele slechte boeren, als je stikstof wil dan moet je dat doen
LES 1 :: Hoe groter de stal, hoe beter de stikstof , methaan afvang en strontvergister innovaties
En ik heb liever kleinere boeren met koeien die in de wei staan. Megastallen zijn geen boerderijen meer, maar vleesfabrieken.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 14:04 schreef michaelmoore het volgende:
Stisktof is helemaal geen probleem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |