Maar is het milieubewuster dan andere opties?quote:Op maandag 25 juli 2022 10:53 schreef very het volgende:
En effe serieus: een bedrijf dat duizenden dieselbusjes heeft rondrijden met het liefst zo min mogelijk stilstand, dat zichzelf een veer in z'n reet steekt door pretendeert "milieubewust" te zijn
Schoner zou zijn door het op een bioafbreekbare bakfiets over te brengenquote:Op maandag 25 juli 2022 11:04 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Maar is het milieubewuster dan andere opties?
Als ik ga verhuizen dan kan ik dat doen met mijn gewone auto en dan tig ritjes maken met steeds een paar spullen maar ik kan ook een busje huren en al mijn spullen in één keer over brengen.
Wat zou dan schoner zijn?
Of ik moet wel eens wat grote spullen verplaatsen, dan kan ik een grotere auto aanschaffen die danmeestal alleen mijzelf vervoert of af en toe een busje huren en voor andere ritten een kleinere auto aanhouden.
Wat zou dan schoner zijn?
quote:Autoverhuurbedrijf Bo-Rent heeft uit kostenoverwegingen op grote schaal roetfilters verwijderd uit zijn Mercedes-Benz Sprinter bestelwagens. Dat blijkt uit onderzoek van EenVandaag.
Zonder filter stoten deze wagens tot wel vijftig keer meer roet en fijnstof uit. Het is wettelijk verboden om roetfilters te verwijderen uit moderne dieselauto's. De autoverhuurder ontkent en stelt dat de roetfilters zijn gestolen. EenVandaag huurde in een steekproef negen bestelwagens bij zes verschillende vestigingen van het grootste verhuurbedrijf in Nederland. Na inspectie bij een roetfilterspecialist bleek dat in zeven van de negen gehuurde bestelwagens geen filter meer zat.
Koning smalltalkquote:Op maandag 25 juli 2022 11:36 schreef Nine. het volgende:
Marc reed ook altijd in een autootje van Bo-Rent
Ja...WTF. Echt om te janken dat soort shit.quote:Op maandag 25 juli 2022 13:20 schreef boskameel het volgende:
Ik kreeg laatst een push melding van dhl: gefeliciteerd, je pakket is klimaatneutraal afgeleverd!
Mentale weerbaarheid is niet best danquote:Op maandag 25 juli 2022 10:53 schreef very het volgende:
Ben gelijk weer chagrijnig voor de rest van de dag![]()
KOM DAN GEK!quote:Op maandag 25 juli 2022 13:24 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Mentale weerbaarheid is niet best dan
Je post een beetje alsof je daar vandaan komt, vandaar dat ik dat voor het gemak even aannam.quote:
Helder. Maar ik kom uit Den Haag.quote:Op maandag 25 juli 2022 14:18 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Je post een beetje alsof je daar vandaan komt, vandaar dat ik dat voor het gemak even aannam.
leuke tijds verdrijving op werkquote:Op maandag 25 juli 2022 11:36 schreef Nine. het volgende:
Marc reed ook altijd in een autootje van Bo-Rent
Op de brandstapel met ze!quote:Op dinsdag 26 juli 2022 08:06 schreef VarkensHart het volgende:
https://automotive-online(...)aude-met-roetfilters
Nooit huren bij dit soort idioten
PARDON???quote:Op maandag 25 juli 2022 14:18 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Je post een beetje alsof je daar vandaan komt, vandaar dat ik dat voor het gemak even aannam.
Ik had het over Limburg. Niet over Belgiëquote:
Maar ik woon ook in Limburgquote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:33 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Ik had het over Limburg. Niet over België
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |