Voor VEH wel ja. De bedrijven waar ik mijn offertes opvroeg verschilden in hun communicatie. De helft had meteen op hun website een link naar kosten/ financiering of het stond al op de homepage dat er financiering vanuit de provincie mogelijk was.quote:[img]
[..]
Maar dan moet je al weer ergens lid van zijn of het al aangekocht hebben.
ik vind dat ze echt al veelst te veel aan het handje worden gehouden. Hier maken oplichters ook veelvuldig gebruik van.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 10:51 schreef BergHuls8 het volgende:
[..]
Voor VEH wel ja. De bedrijven waar ik mijn offertes opvroeg verschilden in hun communicatie. De helft had meteen op hun website een link naar kosten/ financiering of het stond al op de homepage dat er financiering vanuit de provincie mogelijk was.
Zoals voor alles dat je als particulier koopt, wordt er van je verwacht dat je zelf (degelijk) onderzoek doet voor een aanschaf. Nu snap ik dat het leuker is om uren te zoeken naar de goedkoopste en nieuwste smartphone dan tijd te spenderen in dit soort aankopen. Ik ben van mening dat de meeste mensen, bij een beetje moeite, zelf kunnen zien (of horen van familie, bekende, collega, hulpverlener, etc.) dat er zoiets bestaat als duurzaamheidsleningen met een laag rentetarief.
dat is ook inderdaad het grote probleem bij de huidige subsidies.. Ik kon vroeger een bon met glaswol van de gamma opsturen en kreeg subsidie, nu moet het verplicht door een aannemer gebeuren waardoor de werkzaamheden onnodig duur worden en langer duren.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 11:30 schreef machtpen het volgende:
Bij een hele hoop subsidies zit er wel een addertje onder het gras dat je goedkoper uit bent zonder. Bv de werkzaamheden door een aannemer laten doen of installateur,
Ben je dan iets goedkoper uit heb je nog een hele administratie te doen die zoveel tijd kost dat het de moeite niet waard is,
De post erboven schrijf je iets over oplichters.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 11:31 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat is ook inderdaad het grote probleem bij de huidige subsidies.. Ik kon vroeger een bon met glaswol van de gamma opsturen en kreeg subsidie, nu moet het verplicht door een aannemer gebeuren waardoor de werkzaamheden onnodig duur worden en langer duren.
klopt, maar ik snap je reactie niet? Als je zelf isolatie aanbrengt dan ben je een oplichter?quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 11:35 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
De post erboven schrijf je iets over oplichters.
In mijn vorige gemeente hadden ze een potje voor huizen met een WOZ tot bedrag X, de WOZ van ons huis zat niet eens in de buurt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 10:12 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat verklaart denk ik waarom ik juist wel brieven krijg van de gemeente en nagenoeg niet van bedrijven van PV of isolatie. Ik woon in een wijk met goedkope arbeiderswoningen. Nou ja goedkoop... dat is maar net hoe je er naar kijkt.
Ik ben er wel blij mee, dan hoef ik ook niet bang te zijn dat de spanning te hoog wordt en mijn PV uitschakelt.
Nee van de eenvoud van de mogelijkheid toen: "Hier maken oplichters ook veelvuldig gebruik van."quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 11:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
klopt, maar ik snap je reactie niet? Als je zelf isolatie aanbrengt dan ben je een oplichter?
Klopt, die foldermeuk en gemeentelijke aanbiedingen zijn hartstikke duur!quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 11:30 schreef machtpen het volgende:
Bij een hele hoop subsidies zit er wel een addertje onder het gras dat je goedkoper uit bent zonder. Bv de werkzaamheden door een aannemer laten doen of installateur,
Ben je dan iets goedkoper uit heb je nog een hele administratie te doen die zoveel tijd kost dat het de moeite niet waard is,
oh zo, iemand koopt isolatie, krijgt subsidie en gooit die isolatie dan weg?quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:01 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Nee van de eenvoud van de mogelijkheid toen: "Hier maken oplichters ook veelvuldig gebruik van."
Misschien is dat de reden dat je het tegenwoordig door een bedrijf moet laten plaatsen?quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:17 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
oh zo, iemand koopt isolatie, krijgt subsidie en gooit die isolatie dan weg?
ik denk eerder dat de reden is dat de kwaliteit nu gewaarborgd is, tenminste op papier.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien is dat de reden dat je het tegenwoordig door een bedrijf moet laten plaatsen?
Ja, op papierquote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:40 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ik denk eerder dat de reden is dat de kwaliteit nu gewaarborgd is, tenminste op papier.
Wel bijzonder, Vattenfall heeft de terugleververgoeding nu juist net meer dan verdubbeld (7ct >> 16,8ct).quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 11:49 schreef Leandra het volgende:
Maar ik mis hier de hele discussie over de terugleververgoeding die bij Eneco hoogstwaarschijnlijk fors naar beneden gaat?
Op Tweakers is het terugleververgoedingtopic er al druk mee.....
nou ja zo'n bedrijf is gecertificeerd, een particulier niet. Maar certificaten zijn niks waard zonder controle. Daarom zeg ik op papierquote:
Bij BudgetEnergie was het 1 op 1 retour. Nu nog maar helft 18 cent.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:42 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Wel bijzonder, Vattenfall heeft de terugleververgoeding nu juist net meer dan verdubbeld (7ct >> 16,8ct).
Of brengt het terug.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:17 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
oh zo, iemand koopt isolatie, krijgt subsidie en gooit die isolatie dan weg?
dat kon toen niet want terugbrengen maar een maand kanquote:
Ja, maar bij Eneco is/was het 61 centquote:Op vrijdag 19 augustus 2022 12:42 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Wel bijzonder, Vattenfall heeft de terugleververgoeding nu juist net meer dan verdubbeld (7ct >> 16,8ct).
Ja dat klopt ook wel weer natuurlijk. Die beprijzing is voor hen goed te doen, andere leveranciers maken er fors winst op. Met onze blijven loont korting van 25% bij Vattenfall zie ik overstappen alleen nog niet als optie, vooral omdat dat op de gasprijs netto gewoon heel veel scheelt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 13:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, maar bij Eneco is/was het 61 cent
Die verkopen ze overigens direct weer door aan de buurman zonder zonnepanelen, voor de volle prijs, dus het is niet echt alsof ze er op toeleggen.
Hun aandeel zon binnen de groene energie is nu 12,3%, de rest is wind, ik ben benieuwd wat voor effect dit op hun aandeel zon heeft.
Maar het bonnetje heb je al. Dus wat doet dat er toe?quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 13:02 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat kon toen niet want terugbrengen maar een maand kan
je moest een afspraak maken met de 3de partij die alles regelde en foto's maken en eventueel kon deze partij nog langskomen voor controle. Bij mij deden ze dat niet en was het bonnetje genoeg. Dat hele proces duurde wel meerder maanden, dus terugbrengen ging niet. Zo ging het bij mij in ieder geval.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 13:18 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Maar het bonnetje heb je al. Dus wat doet dat er toe?
Wij hebben in dit huis geen gas en de zonnepanelen leveren meer stroom dan we zelf gebruiken, voor ons zijn de berekeningen en overwegingen dus ook heel anders.quote:Op vrijdag 19 augustus 2022 13:09 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ja dat klopt ook wel weer natuurlijk. Die beprijzing is voor hen goed te doen, andere leveranciers maken er fors winst op. Met onze blijven loont korting van 25% bij Vattenfall zie ik overstappen alleen nog niet als optie, vooral omdat dat op de gasprijs netto gewoon heel veel scheelt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |