quote:Op zondag 26 juni 2022 19:06 schreef engine het volgende:
[..]
Ah das handig meteen een foodcourtkunnen we ook ergens bier halen?
The Thrillseekers is wel goeie trance DJ/producerquote:
ik hoop dat jij ook geniet van vis a vis. en de beste is zulema <3quote:Op zondag 26 juni 2022 19:40 schreef Schakeltopia het volgende:
hearlik, ik heb het al op
ondertussen vis a vis gekeken
ja val er weer midden in want had al stukje gekeken, ben nu ergens in seizoen twee.quote:Op zondag 26 juni 2022 19:47 schreef suzi1 het volgende:
[..]
ik hoop dat jij ook geniet van vis a vis. en de beste is zulema <3
trek in vis nu omdat ik eerst vis gegeten lasquote:Op zondag 26 juni 2022 19:40 schreef Schakeltopia het volgende:
hearlik, ik heb het al op
ondertussen vis a vis gekeken
quote:Op zondag 26 juni 2022 21:44 schreef suzi1 het volgende:
haha kat van de buren grijpt nu naar mn been als ik wegloop, omdat ik moet doorgaan met aaien
hij deed dat 7 keer toen ik doorteste
Ja daar had ik niet aan gedacht dat rood meestal katers zijn. Misschien toch wel buurtkat danquote:Op zondag 26 juni 2022 21:54 schreef suzi1 het volgende:
die rooike he. dat zijn meestal katers, maar soms wel poes.
wij zijn wel kattenlokkers he
Ik support hem/haar/hetquote:
Dat is erg herkenbaarquote:Op zondag 26 juni 2022 22:06 schreef Schakeltopia het volgende:
als ik dan zie hoe moeilijk ik zit te kutten met zo'n missie. die gast vliegt of zwemt gewoon even met z'n auto erheen. of hij spawned een dikke helikopter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |