Vaak kun je via je huisarts of anders via je ziektekostenverzekering kijken waar je eerder terecht kunt.quote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:37 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Mja kan dat? Die huisarts zei dat deze kliniek goed is ze beter deze doet dan een algemeen ziekenhuis
nee zo sjiek zit ik neitquote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:38 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ja? Ik heb ook koop en 24/7 een conciërge aanwezig.
misschien maandag dan toch weer bellen jaquote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:39 schreef Flory het volgende:
[..]
Vaak kun je via je huisarts of anders via je ziektekostenverzekering kijken waar je eerder terecht kunt.
mensaserpentquote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:39 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee zo sjiek zit ik neitheb een bestuur, dat zijn mensen die hier ook wonen. Maar bedenk mij nu als ik nu ga mailen en die buren worden er op aangesproken weten ze gelijk dat ik het was
Zou dat zeker proberenquote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:39 schreef bitterbal het volgende:
[..]
misschien maandag dan toch weer bellen ja
"Halloo jongens hallooo.. ik was het niet hoor... [gnagnagna... ik was het wel!]"quote:
Wil jij anders een klachtenbrief schrijven?quote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
"Halloo jongens hallooo.. ik was het niet hoor... [gnagnagna... ik was het wel!]"
met een mooie brief?quote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:41 schreef bitterbal het volgende:
ik had tijd terug een glazenwasser mijn ramen laten wassen. Mensen onder mij, weet niet of die dan van die hond waren of die daar onder hebben daarover geklaagd en ben toen ook gelijk aangesproken. Ik deed niks verkeerd maar werd wel gezegd dat er was geklaagd
quote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:41 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Wil jij anders een klachtenbrief schrijven?
ja geen idee, kan mij niet voorstellen dat ik de enige ben die het hoort?quote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:42 schreef Flory het volgende:
En wat vinden andere buren van die kutkeffer?
Even informeren en kijken wat mogelijk is
Dat maakt niet uit hoe en watquote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja geen idee, kan mij niet voorstellen dat ik de enige ben die het hoort?
nu is die stil. Weeet niet wat ze er mee hebben gedaan
Er hangt hier op het memo bord super mooie foto van het hok waa r de containers staan. Die kartonbak was vol dus mensen hebben het op die container gegooid. Is erblijkbaar iemand bedolven onder een berg kartonquote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
ordinair zeg, schrijf dan minstens een mooie brief
Nekkie omgedraaid.quote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:43 schreef Flory het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit hoe en wat![]()
Maar serieus, denk echt niet dat jij dat alleen hoort nee.
Doe jij dat dan even voor balliequote:Op zaterdag 25 juni 2022 00:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
ordinair zeg, schrijf dan minstens een mooie brief
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |