Gewoon bij defensie gaan werken dan, die krijgen 20 procent erbij, beetje met hete tomatensoep naar nare Russen gooien.quote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:42 schreef bitterbal het volgende:
zonder het verhogen van minimum loon wordt het ook wel 2 euro duurder![]()
Maar er gaan mensen dan gewoon 4 euro per uur op vooruit, das echt veel
Ja nou ja terechtquote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:45 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
De sushirollers en bezorgers krijgen ook geld erbij.
Sushiroller, dat is wel het snelst groeiende beroep in Nederland schat ik zo in.quote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:45 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
De sushirollers en bezorgers krijgen ook geld erbij.
boven op die 14 euro minimum loon de toeslagen afschaffen?quote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:47 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ze kunnen dan beter belastingstelsel ook aanpassen en toeslagen zoveel mogelijk afschaffen.
Sinds ik een keer op een koude ochtend in een Chinese slaaptrein honderden mensen tegelijkertijd hoorde en rook schijten (en ondertussen tandenpoetsende en noedels slurpende) snap ik dit.quote:
ja kan ik mij wel voorstellenquote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:51 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Niet overtuigend
Dat gewiebel en geschud leidt af
Gaat iets beschaafder bij de ÖBBquote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Sinds ik een keer op een koude ochtend in een Chinese slaaptrein honderden mensen tegelijkertijd hoorde en rook schijten (en ondertussen tandenpoetsende en noedels slurpende) snap ik dit.
Moet je ook de inkomstenbelasting op aanpassen natuurlijk.quote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
boven op die 14 euro minimum loon de toeslagen afschaffen?
ja maar weet niet of de situatie van de mensen beter wordt als je al die subsidies gaat afschaffenquote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:54 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Moet je ook de inkomstenbelasting op aanpassen natuurlijk.
ik moet 2 dagen en dan weer weekendquote:Op dinsdag 7 juni 2022 07:57 schreef Karzai het volgende:
maandagOh nee dinsdag
weer een lekker kort weekje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |