ze hebben jullie gewoon laten zitten?quote:Op maandag 30 mei 2022 19:43 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nou ik zei al vanmiddag, was er maar een knokploeg die we in konden huren
Het kost met de huidige benzine prijzen al een vermogen omde bergen in te komenquote:Op maandag 30 mei 2022 19:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ze hebben jullie gewoon laten zitten?
Nee godverdomme, wat een klootzakken.quote:
dan gaan ze maar op een ezelquote:Op maandag 30 mei 2022 19:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het kost met de huidige benzine prijzen al een vermogen omde bergen in te komen
Probleem is dat je van een failliete kip niet kunt plukken.quote:Op maandag 30 mei 2022 19:48 schreef bitterbal het volgende:
[..]
gaan jullie niet nog voor een second opinion ergens anders?
oplichting bestaat al sinds de uitvinding van ruilhandel en is niet grensgebonden oid.quote:Op maandag 30 mei 2022 19:49 schreef bitterbal het volgende:
In nederland bestaat deze vorm van fraude/oplichting ook trouwens
nee maar misschien heeft hij ergens andres nog bezittingen verstopt die een andere advocaat wel kan achterhalen? Ik denk altijd dat een rechtsbijstand advocaat niet het meest maximale doetquote:Op maandag 30 mei 2022 19:49 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Probleem is dat je van een failliete kip niet kunt plukken.
dat zal het ook wel doenquote:Op maandag 30 mei 2022 19:51 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja ik ook, dat is m'n grootste zorg op het moment.
Nou ik was vanmorgen al in staat om zo'n wildparkeerder aan te vliegen.quote:Op maandag 30 mei 2022 19:51 schreef LTVDK het volgende:
Gewoon Gerrie d'r chocolade afpakken, Fles zijn biljetjes door midden scheuren en ballie een messenset geven, dan geven ze het driedubbele terug
nou ja als ik echt zo stoer was was ik wel verhaal gaan halenquote:Op maandag 30 mei 2022 19:51 schreef LTVDK het volgende:
Gewoon Gerrie d'r chocolade afpakken, Fles zijn biljetjes door midden scheuren en ballie een messenset geven, dan geven ze het driedubbele terug
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |