quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Is voor de asielzoekers in Monaco.
volgens mij vorig jaar ook al gezien in Monacoquote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:15 schreef Stoorzendert het volgende:
Is 'Hard Rock' een sponsor na de race in de VS? Nooit eerder opgevallen
Als je de gewone stream kijkt en er komt een onboard zijn die beelden scherper dan dat je zelf een onboard stream aanklikt. Althans bij mij... (F1TV)quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Onboard beelden zijn opgenomen met een aardappelcamera, dus misschien heb je een nieuwe tv tegenwoordig?
Oh daar... geen idee, daar was ooit een mooie tool voor, maar drm gezeik heeft die tool gesloopt.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:16 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Als je de gewone stream kijkt en er komt een onboard zijn die beelden scherper dan dat je zelf een onboard stream aanklikt. Althans bij mij... (F1TV)
Jammer man. Heb ik toevallig ook, die gearquote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:12 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Heb ik gehad (Thrustmaster T300 + F1 add-on en playseat), maar teruggestuurd na een dag. Nam toch teveel ruimte in, in de woonkamer
Er hangt al jaren een schijtcamera aan die auto's. Ik snap dit niet hoor.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:14 schreef BroesWillems het volgende:
Onboard beelden zijn bagger. Lage resolutie/bitrate. Gewone beelden wel scherp. Meer last van?
TV is al weer 3 jaar oud.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Onboard beelden zijn opgenomen met een aardappelcamera, dus misschien heb je een nieuwe tv tegenwoordig?
Lijkt er wel op, maar dingen kunnen ook snel veranderen. Als Ricciardo een race wint, ziet alles er weer anders uit.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:18 schreef greysbones het volgende:
Norris lekker bezig
laatste jaar Daniel?
de opmerking gisterenquote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:19 schreef Tijn het volgende:
[..]
Lijkt er wel op, maar dingen kunnen ook snel veranderen. Als Ricciardo een race wint, ziet alles er weer anders uit.
quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:20 schreef greysbones het volgende:
[..]
de opmerking gisteren
is the car ok?
hard keihard
Same here (F1 TV)quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:14 schreef BroesWillems het volgende:
Onboard beelden zijn bagger. Lage resolutie/bitrate. Gewone beelden wel scherp. Meer last van?
Die haalt het eind van het jaar nietquote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:18 schreef greysbones het volgende:
Norris lekker bezig
laatste jaar Daniel?
ben er ook bang voorquote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:21 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die haalt het eind van het jaar niet
Ik heb helemaal geen zin in een grote crashquote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:21 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die haalt het eind van het jaar niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |