Eet smakelijk!quote:Op zaterdag 21 mei 2022 17:42 schreef PoesInDoos het volgende:
* PoesInDoos heeft een pannenkoekenboerderijreservering staan voor over 15min
Geen reden om als ouder niet ook te genieten, toch?quote:
Daaromquote:Op zaterdag 21 mei 2022 21:02 schreef livelink het volgende:
[..]
Geen reden om als ouder niet ook te genieten, toch?
Pannenkoeken vind ik ook gewoon lekker.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 21:08 schreef Quoi het volgende:
[..]
DaaromMaar ik krijg die kleine lettertjes vaak als reactie. Besef dan dat ons kind ook nogal door de horecawol is geverft en we dit gewoon vaak doen.
Maar pannenkoeken, ookMaar ik vreet momenteel alles en meer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of moet ik in LIF even een topic openen?![]()
Ik las wel dat je een uur moet wachten maar qua schema/ritme red ik dat natuurlijk nooit.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:13 schreef PoesInDoos het volgende:
Vandaar je usernameMooi kut voor je.. enige wat ik kan bedenken is dat het slecht is om gelijk na het eten/drinken te poetsen, omdat je dan vooral de (fruit)zuren in het glazuur poetst..
Dan poets je vóór het eten, wat ook wordt aangeraden (en wat ik OOK niet doe, want het voelt tegenstrijdigquote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:14 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik las wel dat je een uur moet wachten maar qua schema/ritme red ik dat natuurlijk nooit.![]()
Mijn man zegt dat ook altijd maar daar neem ik natuurlijk niets van aan.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:18 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Dan poets je vóór het eten, wat ook wordt aangeraden (en wat ik OOK niet doe, want het voelt tegenstrijdig)
Dat laatste niet meer doenquote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:20 schreef vencodark het volgende:
[..]
Mijn man zegt dat ook altijd maar daar neem ik natuurlijk niets van aan.![]()
Waarom moet ik voor het ontbijt poetsen?![]()
Ik voel me nu echt een sukkel want ik heb wel de nare gewoonte om vlak voor het slapen een banaan te eten en daarna gelijk mijn tanden te poetsen.
Ik heb vaak honger en eet dus elke paar uur wel iets. Hongerig slapen kan ik echt niet.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:23 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Dat laatste niet meer doenOf eerst poetsen en dan nog die banaan, maar of dat lekker is...
's Nachts zijn de beestjes aan het werk geweest, die poets je 's ochtends weg. 2x p/d goed poetsen is echt voldoende, probeer het eens. Vaker en dan vooral vlak na het eten moet je echt afleren
Dan accepteren dat je beestjes 's nachts goed te eten krijgenquote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:25 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik heb vaak honger en eet dus elke paar uur wel iets. Hongerig slapen kan ik echt niet.
Ja, Z. is in december 2017 geboren en daarna begon de ellende wel maar dat had ook met bepaalde gewoontes te maken die ik ontwikkelde. Als zij ‘s nachts wakker werd, kreeg ik ook honger en at gauw even een ontbijtkoek.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 22:23 schreef Deepfreeze het volgende:
Ik had vroeger juist veel gaatjes. Nu af en toe nog. Maar echt minder dan toen ik nog thuis woonde.. Ik verdenk nog steeds de tandarts daar dat hij te snel boorde. Mijn huidige kijkt het aan en dan moet het na 2 jaar eens gevuld worden. Soms verdwijnen ze ook.
Ik werd toen gewaarschuwd dat het na de geboorte van de kinderen erger zou worden. Maar dat is niet gebeurd gelukkig. Iets met andere kalkopname tijdens/na een zwangerschap
Pannenkoeken![]()
Ik maak ze met half bloem, half boekweitmeel. Dan zitten de jongens snel vol. In een restaurant valt het vaak toch tegen. Vaak zoeken we dan een restaurant met zowel pannenkoeken als vlees schotels..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |