Onweer zal toch pas 's avonds zijn?quote:Op zondag 15 mei 2022 23:13 schreef CherryLips het volgende:
Jammer alleen dat ik de was morgen niet buiten kan hangen. Loop een beetje achter.
gewoon binnen ophangenquote:Op zondag 15 mei 2022 23:13 schreef CherryLips het volgende:
Jammer alleen dat ik de was morgen niet buiten kan hangen. Loop een beetje achter.
Heb je al een nieuw droogrek?quote:Op zondag 15 mei 2022 23:13 schreef CherryLips het volgende:
Jammer alleen dat ik de was morgen niet buiten kan hangen. Loop een beetje achter.
Ja Brabant ook, zal dan wel eerder zijnquote:Op zondag 15 mei 2022 23:22 schreef Recce het volgende:
[..]
Codevoor Gelderland van 14.00 tot 18.00 uur.
Yups. De trekrichting van de buien is van zuidwest naar noordoost morgen, zo te zien. Hopelijk wordt het een mooi onweer.quote:
quote:Op zondag 15 mei 2022 23:41 schreef Recce het volgende:
Gewoon zorgen dat wapens niet werken als een man persoon ze vasthoudt, dan houdt het vanzelf op.
Nah, dan gaan ze in de VS weer zeuren dat ze recht hebben op wapens. Goed, laat vrouwen die wapens maar beheren dan.quote:
er staat toch nergens dat ze werkende wapens moeten hebben?quote:Op zondag 15 mei 2022 23:44 schreef Recce het volgende:
[..]
Nah, dan gaan ze in de VS weer zeuren dat ze recht hebben op wapens. Goed, laat vrouwen die wapens maar beheren dan.
Dat zou behoorlijk opmerkelijk zijn.quote:Op zondag 15 mei 2022 23:41 schreef mschol het volgende:
[..]
zou het geboortecijfer daar nou negatief zijn?
Jullie mogen je wapens houden, maar de kogels inleveren aub.quote:Op zondag 15 mei 2022 23:46 schreef mschol het volgende:
[..]
er staat toch nergens dat ze werkende wapens moeten hebben?
gewoon -X ?quote:Op zondag 15 mei 2022 23:49 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat zou behoorlijk opmerkelijk zijn.Ik weet niet hoe een negatief geboortecijfer eruitziet.
Je bedoelt het geboorte-overschot. Dat kan negatief zijn. Het geboortecijfer is hoeveel geboortes er zijn per 1000 inwoners. Als dat negatief is, is er iets heel raars aan de hand.quote:Op zondag 15 mei 2022 23:57 schreef mschol het volgende:
[..]
gewoon -X ?
meer shootings dan geboortes..
zou wel een triest dieptepunt zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |