Iedereen met een functionerend brein vind dit een schandalige penalty.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:16 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Collega van me is voor Feyenoord en ook hij vond het een schandalige penalty.
Ja maar dat is toch logisch. Precies het zelfde zou het gebeuren als het andersom was. Dat is beetje mijn punt. Helemaal onpartijdig zijn is lastig. Helemaal voor de die hard supporters.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:15 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zo bedoelde ik het ook niet, maar ik snap dat je het zo op kunt vatten. Wat ik bedoelde was dat eigenlijk iedere user hier die begreep dat Feyenoord hier een penalty kreeg, heel toevallig een Ajacied was. Ik bedoelde niet dat iedere Ajacied het een penalty vond.
Kan PSV hier echt niets tegen ondernemen tegen de KNVB?quote:Op maandag 9 mei 2022 17:01 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Ach doen ze alleen zodat er geen aangifte gedaan kan worden.
Of het in dit geval logisch is weet ik niet, er is echt bijna niemand te vinden die deze beslissing goed praat, buiten een aantal Ajacieden. Je hebt ongetwijfeld gelijk dat het andersom ook zou gebeuren, maar dat zou ik ook vrij triest vinden, als PSV fans zo'n beslissing goed gaan praten. Dat je uitdeelt als je van PSV wint oid snap ik volkomen, of als PSV compleet choked in de laatste speelronde, dat soort momenten. Het goed praten van een heel discutable beslissing in een wedstrijd waar jouw team 0,0 invloed op heeft echter, dat is een heel ander niveau.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:17 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja maar dat is toch logisch. Precies het zelfde zou het gebeuren als het andersom was. Dat is beetje mijn punt. Helemaal onpartijdig zijn is lastig. Helemaal voor de die hard supporters.
Ik zou als psv supporter dit persbericht dat wel een beetjevinden. Dit maakt het eerder erger dan goed
Bel Marcel even die heeft ervaring met aangifte.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:29 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Kan PSV hier echt niets tegen ondernemen tegen de KNVB?
Echt niemand vond dit daadwerkelijk een pingel buiten wat Ajax fans hoor.quote:Op maandag 9 mei 2022 16:59 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Zelfs de KNVB geeft het nu toe. Maar hier op Fok! is het een penalty hoor!Maar wat hebben we aan dit excuus?
Zelfs Mario Been vond het belachelijk.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:41 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Echt niemand vond dit daadwerkelijk een pingel buiten wat Ajax fans hoor.
Hij kan in ieder geval eens komen vertellen wat hij gezien heeft en er nu van vindt. Maar dan is meneer respect ineens onvindbaar. Laf noemen we dat.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:30 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Of het in dit geval logisch is weet ik niet, er is echt bijna niemand te vinden die deze beslissing goed praat, buiten een aantal Ajacieden. Je hebt ongetwijfeld gelijk dat het andersom ook zou gebeuren, maar dat zou ik ook vrij triest vinden, als PSV fans zo'n beslissing goed gaan praten. Dat je uitdeelt als je van PSV wint oid snap ik volkomen, of als PSV compleet choked in de laatste speelronde, dat soort momenten. Het goed praten van een heel discutable beslissing in een wedstrijd waar jouw team 0,0 invloed op heeft echter, dat is een heel ander niveau.
Persbericht kan mij persoonlijk gestolen worden, daar koop je echt helemaal niets voor. Enige wat het enigzins goed zou maken is als ze die Gozubuyuk er gewoon uitgooien, maar dat is misschien ook wat rigoreus voor een foutAl zijn er mensen, buiten de voetbalwereld, ongetwijfeld voor minder ontslagen
Heb al een paar keer gepost dat het een ontzettend laffe hond is. Op zo'n moment niet voor de camera willen verschijnen, dan ben je een grote jongen hoor. Lees net in het andere topic je post dat hij dat ook vandaag niet van plan is blijkbaar, lafaard.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Hij kan in ieder geval eens komen vertellen wat hij gezien heeft en er nu van vindt. Maar dan is meneer respect ineens onvindbaar. Laf noemen we dat.
de scheidsrechter en de VAR vonden het toch wel een penalty lijkt me maar zijn misschien ook Ajax fansquote:Op maandag 9 mei 2022 17:41 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Echt niemand vond dit daadwerkelijk een pingel buiten wat Ajax fans hoor.
Volgens mij doen ze dat al een paar maanden niet meer, blijkbaar wat mot met ESPN en/of het mag niet meer.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:45 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Heb al een paar keer gepost dat het een ontzettend laffe hond is. Op zo'n moment niet voor de camera willen verschijnen, dan ben je een grote jongen hoor. Lees net in het andere topic je post dat hij dat ook vandaag niet van plan is blijkbaar, lafaard.
die andere van dat buitenspel geval tegen WillemII kwam wel voor de camera, al klopte geen hout van zijn verhaal maar goedquote:Op maandag 9 mei 2022 17:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens mij doen ze dat al een paar maanden niet meer, blijkbaar wat mot met ESPN en/of het mag niet meer.
Oja je hebt gelijk, geloof dat ESPN elke zondagavond even belde met die oud scheidsrechter met die krullen die er ook geen reet van kon om alles langs te lopenquote:Op maandag 9 mei 2022 17:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
die andere van dat buitenspel geval tegen WillemII kwam wel voor de camera, al klopte geen hout van zijn verhaal maar goed
Nederland is volgens mij vrijwel het enige land waar scheidsrechters na afloop voor de camera komenquote:Op maandag 9 mei 2022 17:57 schreef GotenSSJ het volgende:
Ook weer opgelost dus, Gozubuyuk is gewoon laf.
Angst voor de Kuip.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
de scheidsrechter en de VAR vonden het toch wel een penalty lijkt me maar zijn misschien ook Ajax fans
Zal wel komen omdat iedere scheidsrechter daar gaat staan met het idee 'Ik ga mijn eigen fout goed praten'. Dat helpt vaak niet mee, dus dat kunnen ze wel afschaffen ja. Dat hij nu 24 uur later nog altijd niet voor de camera is verschenen, en dit blijkbaar ook niet van plan is, is een heel ander verhaal.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Nederland is volgens mij vrijwel het enige land waar scheidsrechters na afloop voor de camera komen
9 van de 10 keer wordt het er niet beter op, dus beter schaffen ze dat helemaal af
Omdat de scheidsrechters het ‘vervelend’ vinden om kritiek te krijgen. Je verzint het niet…quote:Op maandag 9 mei 2022 17:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Oja je hebt gelijk, geloof dat ESPN elke zondagavond even belde met die oud scheidsrechter met die krullen die er ook geen reet van kon om alles langs te lopen
Dat is afgeschaft
was ook niet zo handig van Schmidt om dat vuurtje op te stoken en wat ik ook mis is een beetje zelfreflectie want PSV was gewoon droevig de 2e helftquote:
Niet echt. Hij weet dat hij dit niet goed gaat praten en het maakt alles alleen maar erger dus verstandig van Serdar om niet voor camera te komen. Moeten de andere scheidsrechters ook niet meer doen. Er zijn een paar die handje van hebben om alles voor camera te gaan uitleggen.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:02 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zal wel komen omdat iedere scheidsrechter daar gaat staan met het idee 'Ik ga mijn eigen fout goed praten'. Dat helpt vaak niet mee, dus dat kunnen ze wel afschaffen ja. Dat hij nu 24 uur later nog altijd niet voor de camera is verschenen, en dit blijkbaar ook niet van plan is, is een heel ander verhaal.
Kunnen beter cruciale fouten gaan dood zwijgen ja, dat lijkt me een beter plan.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:06 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Niet echt. Hij weet dat hij dit niet goed gaat praten en het maakt alles alleen maar erger dus verstandig van Serdar om niet voor camera te komen. Moeten de andere scheidsrechters ook niet meer doen. Er zijn een paar die handje van hebben om alles voor camera te gaan uitleggen.
Dat KNVB daarna al toegeeft dat hier en daar fouten is gemaakt is al meer dan wat we krijgen van andere bonden. Er worden een hoop fouten gemaakt in La Liga, Premier League en Europese competities maar daar ga je echt geen verklaring voor krijgen van FA/RFEF/UEFA
Sowieso de toegevoegde waarde nooit begrepen van scheidsrechters die voor een camera komen.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:19 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Kunnen beter cruciale fouten gaan dood zwijgen ja, dat lijkt me een beter plan.
Ben je nu blijer dan met de uitleg van de KNVB? De scheids vond het hands en dus een strafschop, de VAR vond het ook hands genoeg om hem niet terug te fluiten. Dat ze het dan achteraf nog aan een panel laten zien en dat tot een ander oordeel komt schieten we ook weinig mee op want meer dan bij "zij vinden dit en wij vinden dat" komen ze ook niet.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:19 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Kunnen beter cruciale fouten gaan dood zwijgen ja, dat lijkt me een beter plan.
Natuurlijk niet blijer, punten verliezen door een onterechte penalty is waardeloos, en dat blijft het ook na de uitleg.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben je nu blijer dan met de uitleg van de KNVB? De scheids vond het hands en dus een strafschop, de VAR vond het ook hands genoeg om hem niet terug te fluiten. Dat ze het dan achteraf nog aan een panel laten zien en dat tot een ander oordeel komt schieten we ook weinig mee op want meer dan bij "zij vinden dit en wij vinden dat" komen ze ook niet.
Op naar het volgende moment.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |