Joh, ben net Cleopatra, lekker liggend etenquote:
quote:
Heb je dan ook een voorproever zodat je niet vergiftigd wordt?quote:Op vrijdag 6 mei 2022 22:58 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Joh, ben net Cleopatra, lekker liggend eten
Lol, neequote:Op vrijdag 6 mei 2022 22:59 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb je dan ook een voorproever zodat je niet vergiftigd wordt?
Eerlijk gezegd vind ik ze het lekkerst als ze aan de buitenkant al flink verbruind zijn, dan zijn ze heerlijk zoet.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 22:58 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Van die half groene wanneer ze op zijn lekkerst zijn bedoel je
Ik maak daar dan bananenbrood of bananenpannenkoekjes vanquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik ze het lekkerst als ze aan de buitenkant al flink verbruind zijn, dan zijn ze heerlijk zoet.
quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:00 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Lol, nee
Ben heel geliefd hier in Brabant
Vroeger vond ik dat ook lekker, tegenwoordig vind ik dat te zoet en melig ofzoquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik ze het lekkerst als ze aan de buitenkant al flink verbruind zijn, dan zijn ze heerlijk zoet.
Makkelijke dingen als chips of popcorn of chocolaquote:Op vrijdag 6 mei 2022 22:56 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Wat zijn echte snacks voor in bed?
Daar vind ik dan weer geen reet aan.quote:
ik las mannelijke dingenquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:05 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Makkelijke dingen als chips of popcorn of chocola
quote:Op vrijdag 6 mei 2022 22:58 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Van die half groene wanneer ze op zijn lekkerst zijn bedoel je
Goed voor de vezelsquote:
ah compensatievleesquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:08 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nee mannelijke snacks voor in bed is een tomahawk steak van een kilo
quote:Hoge prijzen voor wc-papier dreigen door tekort aan houtpulp
De prijs van wc-papier, tissues en luiers dreigt te gaan stijgen omdat de voorraden van houtpulp sterk zijn gedaald. Dat zegt het Braziliaanse bedrijf Suzano, een van de grootste producenten van pulp en papier ter wereld.
De oorlog in Oekraïne is een belangrijke oorzaak volgens topman Walter Schalka van Suzano. Europa kocht altijd veel Russisch hout, maar sinds Rusland Oekraïne binnenviel is die handel vrijwel helemaal geblokkeerd. Ook zijn bepaalde certificaten van Russisch hout ingetrokken.
https://www.bndestem.nl/e(...)n-houtpulp~a29f0652/
quote:
Kwiwischillen zijn ook eetbaar en bevatten de meeste vitamines van de vrucht, maar toch haal ik het er altijd vanafquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:09 schreef liesje1979 het volgende:
Ik las vandaag dat je ook bananenschillen kan eten. Dat lijkt me echt niets. Ik gebruik die schillen wel voor mijn tuin.
Ik spoel wel af in de douchequote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:09 schreef LTVDK het volgende:
We maken hier @:Dr_Flash wel belachelijk om zijn wc-papier voorraad, maar hij had wel een vooruitziende blik
[..]
Oehquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:08 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nee mannelijke snacks voor in bed is een tomahawk steak van een kilo
quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:10 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Kwiwischillen zijn ook eetbaar en bevatten de meeste vitamines van de vrucht, maar toch haal ik het er altijd vanaf
Tijd om een bidet te installerenquote:
Die van de gele zijn nog wel 'redelijk' te doen, die zijn niet zo harigquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:11 schreef liesje1979 het volgende:
[..]Heb de kinderen wel eens uitgedaagd ze te eten. Maar lekker vonden ze het niet.
het wit van watermeloenschil heeft een gelijkende werking aan viagraquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:09 schreef liesje1979 het volgende:
Ik las vandaag dat je ook bananenschillen kan eten. Dat lijkt me echt niets. Ik gebruik die schillen wel voor mijn tuin.
bijzonder wel.. want veel schijtlint pulp komt toch ergens anders vandaanquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:09 schreef LTVDK het volgende:
We maken hier @:Dr_Flash wel belachelijk om zijn wc-papier voorraad, maar hij had wel een vooruitziende blik
[..]
Duitse doggen reutjes hebben twee kiwi's tussen hun achterpoten.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:10 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Kwiwischillen zijn ook eetbaar en bevatten de meeste vitamines van de vrucht, maar toch haal ik het er altijd vanaf
quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:14 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
moet je nog platgeslagen vliegen leren lezen
nee want je plaatje doet het nietquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:19 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
[ afbeelding ] jij kan dit lezen wou je zeggen
gefixtquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:19 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nee want je plaatje doet het niet
Ja lekker, doe maar babi pangang en een portie mini-loempia'squote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:19 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
[ afbeelding ] jij kan dit lezen wou je zeggen
saai hoorquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:21 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja lekker, doe maar babi pangang en een portie mini-loempia's
Heb stiekem echt al maanden geen babi pangang opquote:
Doe er ff 2 bakken bami bij, heb ik zondag ook nog iets om snel op te warmen.quote:
hier ga je niet snel afhaal chinees vindenquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Doe er ff 2 bakken bami bij, heb ik zondag ook nog iets om snel op te warmen.
Ja godver, die hier in het dorp is ook al dicht. Nog opgericht door zo'n eerste generatie-Chineesquote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:26 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
hier ga je niet snel afhaal chinees vinden
quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Daar heb ik toch geen fuck aan als ik op zondag viesdik een loempia en driekwart liter veel te zoete tomatensoep achterover wil grompfen omdat ik een kater heb.
Ik vind loempia's niet heel erg lekker. Dat wilde ik even gezegd hebben.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ja godver, die hier in het dorp is ook al dicht. Nog opgericht door zo'n eerste generatie-ChineesMaar de derde generatie wilde er niet mee door
![]()
Nu doen ze alleen nog maar hippe "Asian catering" en als je drie dagen vantevoren bestelt dan kan je ook hippe Asian cuisine afhalen. Daar heb ik toch geen fuck aan als ik op zondag viesdik een loempia en driekwart liter veel te zoete tomatensoep achterover wil grompfen omdat ik een kater heb.
Wel de zelf gevouwen van onze eerste-generatie-Chinees hoor, dat waren kunstwerken.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:38 schreef Haags het volgende:
[..]
Ik vind loempia's niet heel erg lekker. Dat wilde ik even gezegd hebben.
Wel fijn dat je even je mening geeft Haags, wordt altijd gewaardeerd als we weten hoe iemand uit de Hofstad erover denkt.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:38 schreef Haags het volgende:
[..]
Ik vind loempia's niet heel erg lekker. Dat wilde ik even gezegd hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |