Je doelt denk ik op de scene waar ze voor de spiegel staan? Tsja, misschien heb je ergens gelijk maar ik kan me er eerlijk gezegd niet zo aan storen. Ze zijn ook op dat moment nog vrij jong en Nick weet nog maar net enkele maanden dat hij bi is. Het kan dat het plots allemaal te spannend werd toch? Zoals gezegd hebben ze later in hun relatie wél sex.quote:Op vrijdag 29 september 2023 20:55 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee, het is niet schattig. Want het is teveel een non-issue. Zo'n beetje als wat je verwacht bij iemand die asexueel is. Oh wat een verrassing, de schrijfster is vrouw en asexueel.
Iemand dus die niet snapt dat als een jongen met sex begint (kussen) er een duidelijke reden moet zijn om niet door te gaan. En die reden moet onbetwistbaar zijn. En daar zit het probleem: want waar Charlie een valide reden heeft om zo'n grote druk op de relatie te zetten, ontbreekt die helemaal voor Nick. Nick gedraagt zich als iemand die om onverklaarbare reden eerst met zijn gedrag zegt dat hij sex wil met Charlie, om hem dan zonder enige echte verklaring af te wijzen. Het is een slecht geschreven variant van 'het ligt aan mij'.
En zullen we het dan ook nog eventjes hebben over hoe dit hyperromantische paartje zich bij de verdeling van de bedden gedraagt alsof ze ook nog a-romantisch zijn? Oh, ja de schrijfster is ook nog a-romantisch.
Misschien is ze wel niet zo geschikt voor het schrijven van een verhaalboog voor twee jongens in een homoseksuele relatie. Keep in your lane of zoiets.
Voor het geloofwaardig beschrijven van gedrag van mensen die een andere ervaring hebben moet je bereid zijn je te verplaatsen in de motivering van zulke mensen. Als je dat niet doet blijft het onecht en onnatuurlijk. En dat is....
Heartstopper
Het heeft vooral te maken met representatie te maken denk ik. Ik ben niet iemand die meteen roept dat je nooit buiten je eigen hokje mag lenen voor de kunst die je maakt. Maar voor de Charlie/Nick in mij die op die leeftijd feitelijk geen identificatie had in de algemene media is net niet, gewoon echt niet goed genoeg. Daarvoor hadden ze het gewoon beter moeten doen. En daarvan hebben we tegenwoordig best voorbeelden.quote:Op vrijdag 29 september 2023 21:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Je doelt denk ik op de scene waar ze voor de spiegel staan? Tsja, misschien heb je ergens gelijk maar ik kan me er eerlijk gezegd niet zo aan storen. Ze zijn ook op dat moment nog vrij jong en Nick weet nog maar net enkele maanden dat hij bi is. Het kan dat het plots allemaal te spannend werd toch? Zoals gezegd hebben ze later in hun relatie wél sex.
Het is een compleet fictief verhaal en dus niet echt. Of het onrealistisch is is wat je er zelf van vindt denk ik.
Ik zou Heartstopper kijken!quote:Op zaterdag 30 september 2023 18:48 schreef roos94 het volgende:
Na een hele tijd weer eens netflix aangeschaft. Iemand nog pareltjes aan te raden? Genre maakt niet uit.
Bekijk het zo: nog meer tijd om seizoen 1 en 2 nog een keer te bekijken. Of twee keer. Of misschien wel drie keerquote:Op woensdag 20 maart 2024 14:12 schreef Sunshine1982 het volgende:
October is wel een beetje een nummer. Nog zo ver weg!
Die kan ondertussen dromenquote:Op woensdag 20 maart 2024 14:15 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Bekijk het zo: nog meer tijd om seizoen 1 en 2 nog een keer te bekijken. Of twee keer. Of misschien wel drie keer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. in de serie een andere draai aan gegeven.
quote:Op woensdag 11 september 2024 22:16 schreef GGMM het volgende:
Er is een NIEUWE poster voor het volgende seizoen uit:
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |