Hier thuis viel het ook al op dat dat publiek zo ontzettend goed is opgewarmd dat ze letterlijk om alles lachenquote:Op maandag 10 oktober 2022 23:03 schreef AnneX het volgende:
Na vanavond haak ik af. Sorry Arjen.
Het stomme lachen van het publiek vind ik niet om aan te horen.![]()
Of staat er ook zo’n klap dirigent buiten beeld. Geef die man een andere functie.
Die vlinderstruikteler wiens wereld in elkaar donderde.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 23:32 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Item over bloemen was wel heel erg sterk
Ik wist wel dat bloemenzaken een kutadministratie hadden, maar ik wist niet dat er zoveel misstanden waren in de sierteeltsector. Snap ook niet waarom op bloemen en planten nog steeds 9% btw op zit in plaats van 21% btw. En eigenlijk moet er ook nog accijns op, gezien alle misstanden in de sierteeltsector.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 23:32 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Item over bloemen was wel heel erg sterk
Sport Studio en Kijkersvragen zijn erg flauw en zijn meer een soort opvulling. Het is wel jammer dat bij de Avondshow minder tijd is voor verdieping van bepaalde onderwerpen vergeleken met Zondag met Lubach, omdat er bij de Avondshow in maximaal 10 een onderwerp behandeld moet worden in plaats van de 20 minuten bij Zondag met Lubach.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 00:35 schreef BlackLining het volgende:
Erg goed. Elk item wel.
Tevens die grap over Rotterdam
F1 afzeiken is altijd goed, en de kijkers vragen behandelden deze keer best wat relevante gebeurtenissen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 08:26 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Sport Studio en Kijkersvragen zijn erg flauw en zijn meer een soort opvulling. Het is wel jammer dat bij de Avondshow minder tijd is voor verdieping van bepaalde onderwerpen vergeleken met Zondag met Lubach, omdat er bij de Avondshow in maximaal 10 een onderwerp behandeld moet worden in plaats van de 20 minuten bij Zondag met Lubach.
De sierteelt zorgt ervoor dat NL de nummer 2 ter wereld is in absolute aantallen in de export van agrarische producten. Dat gaat men echt niet vrijwillig veranderen hoorquote:Op woensdag 12 oktober 2022 08:23 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik wist wel dat bloemenzaken een kutadministratie hadden, maar ik wist niet dat er zoveel misstanden waren in de sierteeltsector. Snap ook niet waarom op bloemen en planten nog steeds 9% btw op zit in plaats van 21% btw. En eigenlijk moet er ook nog accijns op, gezien alle misstanden in de sierteeltsector.
Er is maar 1 oplossing: Groningen weer openquote:Op woensdag 12 oktober 2022 00:40 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Die vlinderstruikteler wiens wereld in elkaar donderde.
zeker! Toch mag het NOG wel iets dieper en meer onderbouwd wat mij betreft.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 23:32 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Item over bloemen was wel heel erg sterk
Ik vond die van maandag steengoed. Die hypocrieten die twee haartjes afknippen. Wees dan eerlijk en doe dan niks.quote:Op maandag 10 oktober 2022 23:31 schreef NoCigar het volgende:
Viel me ook al op en dat was een van de redenen waarom ik het zo slecht vond: na elk tenenkrommend woordgrapje gejuich terwijl het gewoon echt niet grappig is. Iemand in dit topic geloof ik vertelde dat er geen aanjager staat maar dat het publiek gewoon uit zichzelf nogal makkelijk is (meen ik me te herinneren).
Zit net een fragment terug te kijken, maar wat mij meer opvalt en ergert is het dat het publiek niet gewoon lacht, maar heel de tijd 'oohoohoohquote:Op maandag 10 oktober 2022 23:03 schreef AnneX het volgende:
Na vanavond haak ik af. Sorry Arjen.
Het stomme lachen van het publiek vind ik niet om aan te horen.![]()
Of staat er ook zo’n klap dirigent buiten beeld. Geef die man een andere functie.
Heeft ie toch aangegeven? Verder is doorgaans zijn intentie het aan te kaarten zodat mensen na gaan denken. Alles benoemen heeft ie de tijd niet voor.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 11:36 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
zeker! Toch mag het NOG wel iets dieper en meer onderbouwd wat mij betreft.
Dat de sierteelt en het gebruik van pesticiden bijvoorbeeld catostrafaal voor insecten is. Dus koop jij een zak bloembollen die bespoten zijn met bestrijdingsmiddelen dan leg je dus feitelijk een stel bijen en hommels om.
Daarom dit jaar biologische bollen gekochtWel een tikkeltje duurder maar heb ik er voor over
Mwa dat met de f1 viel wel mee hoor.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 11:43 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Ik vond die van maandag steengoed. Die hypocrieten die twee haartjes afknippen. Wees dan eerlijk en doe dan niks.
En die Formule 1 vond ik echt een eye-opener. Ik heb met stomme verbazing zitten luisteren dat rijders de regels niet kennen. En dan die opmerking van: Dat boek is huge. Ik heb het nagekeken op internet, het is inderdaad helemaal geen pil en het is goed te lezen.
Daarom is het concept van ZML ook beter in mijn optiek.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 12:16 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Heeft ie toch aangegeven? Verder is doorgaans zijn intentie het aan te kaarten zodat mensen na gaan denken. Alles benoemen heeft ie de tijd niet voor.
Weet niet of het daar echt anders was. Ik ben wel aardig gewend aan de avondshow. De ene dag is beter dan de andere, maar voldoende goeie punten en voldoende humor.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 12:30 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Daarom is het concept van ZML ook beter in mijn optiek.
Weer iets waar ik me over op kan winden waarvan ik niet wist dat het bestond. Bizar zeg.quote:
Erger mij al jaren aan dit.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:54 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Weer iets waar ik me over op kan winden waarvan ik niet wist dat het bestond. Bizar zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |