boodschappen zijn wel echt duurder geworden de laatste tijdquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:39 schreef CherryLips het volgende:
Goed, ik had gister weer lekker opgelet met het boodschappen doen, want die Vega lapjes waren goed tot vandaag. Op zich geen probleem, maar ze waren zompig en vielen uit elkaar als kattenvoer toen ik ze uit de verpakking wilde halen. En de paprika die ik gister had gekocht heeft ook een zompige plek.
Thanks AH. Prijsverhogingen en waardeloze meuk.
Weinig denk ikquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:41 schreef dud0r het volgende:
Jumanji aan het kijken.
Wat gaat de rest vanavond doen?
dwars door de lage landen op npo2 en daarna drty lines op netflix waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:41 schreef dud0r het volgende:
Jumanji aan het kijken.
Wat gaat de rest vanavond doen?
Was vorige keren ook al zo 1 blikje bij de supermarkt, maar je loopt toch alle kroegen af , en mensen slaan een dag eerder in, dus het heeft weinig effectquote:
Minder eten dan maarquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:42 schreef gianni61 het volgende:
[..]
boodschappen zijn wel echt duurder geworden de laatste tijd
Zeg nou maar gewoon dat je trek hebt in patatquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:40 schreef CherryLips het volgende:
Nu heb ik geen eten want de andere opties had ik moeten ontdooien.
Ga je niet eens keihard koningsnacht vieren in de bruisende binnenstad van Emmenquote:
Tijd om naar de snackbar te gaanquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:40 schreef CherryLips het volgende:
Nu heb ik geen eten want de andere opties had ik moeten ontdooien.
nee hoor wel vaak statiegeld op een plastic bekerquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:48 schreef Dr_Flash het volgende:
Werken kroegen op Koningsdag eigenlijk ook met toegangskaartjes en zo? Net als met oudjaar?
Nee joh, de meeste sluiten wel redelijk vroeg 's avonds, vond dat altijd best saaiquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:48 schreef Dr_Flash het volgende:
Werken kroegen op Koningsdag eigenlijk ook met toegangskaartjes en zo? Net als met oudjaar?
ach, gewoon een beetje drugs kopen van de dealer op de hoek.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
Was vorige keren ook al zo 1 blikje bij de supermarkt, maar je loopt toch alle kroegen af , en mensen slaan een dag eerder in, dus het heeft weinig effect
Snackbar is dicht. Maar eet nu maar gewoon wat ik anders ook zou eten met wat extra krieltjesquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:47 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Zeg nou maar gewoon dat je trek hebt in patat
Ook lekkerquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Snackbar is dicht. Maar eet nu maar gewoon wat ik andere ook zou eten met wat extra krieltjes
Ik draai morgen een wasje en ga even buurten bij mijn vader. En ik negeer alles dat oranje is.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:52 schreef Karzai het volgende:
maar ik ga de stad in , blijf in mij eigen buurtje
Op naar de fysio.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:54 schreef Ama het volgende:
Ik heb echt idee dat mijn knie alleen maar slechter aan het worden is.
Welke van de reeks??quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:41 schreef dud0r het volgende:
Jumanji aan het kijken.
Wat gaat de rest vanavond doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |