Ook seks gehad daar? Of bleef het bij kijken.quote:Op vrijdag 22 april 2022 20:53 schreef Elan het volgende:
Je kent die beelden toch ook wel van de tv? Bepaalde oorden staan er om bekend ja.
Wij gingen jarenlang met de vriendengroep naar Kos dat was inderdaad een grote orgie van seks en drank/drugs. Centraal thema inderdaad.Mensen komen daar niet om met hun gezin gezellig te ontspannen
Ja. Maar zo moeilijk is dat niet. Zeker in die tijd pijpten Britse ranzige meisjes je op de boulevard voor een paar shotjes goldstrike.quote:Op vrijdag 22 april 2022 20:58 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Ook seks gehad daar? Of bleef het bij kijken.
En 32 soa's op de terugreisquote:Op vrijdag 22 april 2022 21:32 schreef -Sigaartje het volgende:
Club Escolet, jaren 80. 25 vrouwen, 6 mannen...
Nee hoor. Zo erg was dat niet, maar ik had er wel een vakantieliefde. Nooit verwacht. Geweldige vakantie.quote:Op vrijdag 22 april 2022 21:36 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
En 32 soa's op de terugreis
Nice! (geen idee of Club Escolet daar ligt)
Pijpen alleen telt niet als volwaardige seks. Heb je hun kut ook volgeblaft?quote:Op vrijdag 22 april 2022 21:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja. Maar zo moeilijk is dat niet. Zeker in die tijd pijpten Britse ranzige meisjes je op de boulevard voor een paar shotjes goldstrike.
Eigenlijk niks om trots op te zijn.
Raar verhaal dit.quote:Op vrijdag 22 april 2022 21:06 schreef Het_Bokje het volgende:
Ja, met 6 man naar Mallorca toen we ~21 waren ofzo. Was wel leuk. Niks speciaals. Beetje Warsteiner met Bratwurst vreten overdag. Kan met Sangria als toetje. ff een tukkie en om 21:00 weer present op de Boulevard.
Uiteraard geen seks gehad, puur uit voorzorg, anders had ik geen geld meer gehad voor een extra vliegticket voor m'n soa's.
En een maatje die mij om geld vroeg, terwijl ik net 2 weken eerder m'n magazijnbaantje was kwijtgeraakt. Is uiteraard geen maatje meer (maar niet om die reden).
Voor mij destijds wel een bijzondere vakantie in een turbulente tijd van m'n leven
Maar eigenlijk niets bijzonder.
quote:Op zaterdag 23 april 2022 18:35 schreef Sfancta het volgende:
Salou in de begin 00s.
Alleen wat drinken, en verder bang zijn voor de zee.
Oh herkenbaar ik zou nooit de zee instappen maar dat komt puur door kwallenquote:Op zaterdag 23 april 2022 18:39 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Heb angst voor vissen en dergelijken. Sea creatures.
Gelijk heb jequote:Op zaterdag 23 april 2022 18:41 schreef roos94 het volgende:
[..]
Oh herkenbaar ik zou nooit de zee instappen maar dat komt puur door kwallen
Verklaart dit:quote:Op zaterdag 23 april 2022 11:42 schreef ISVV het volgende:
Oh en dat neuken viel bij ons wel mee, gebeurde wel, maar waren vaak dezelfde geluksvogels die het lukte. Daar zat ik dan nooit bij helaas.
quote:Op zaterdag 23 april 2022 11:42 schreef ISVV het volgende:
toen ik later een vriendin kreeg en met haar op vakantie ging genoot ik daar veel meer van.
Vissen zonder aas daar, ja!quote:Op maandag 25 april 2022 12:37 schreef Nine. het volgende:
Niet elk jaar in Thailand op 'visvakantie' gaan
Nee, dat is om de rijke Thaise cultuur te ervaren, en je foodie blog bij te kunnen werkenquote:Op maandag 25 april 2022 12:37 schreef Nine. het volgende:
Niet elk jaar in Thailand op 'visvakantie' gaan
Als je geen discotheken gezien hebt dan heb je wel verkeerd gekeken. Of ze waren door COVID gesloten. Die heb je daar toch echt een hele hoop. Zeker in Lloret. Maar inderdaad, veel vrouwen komen er niet op af.quote:Op donderdag 19 mei 2022 06:54 schreef Staaf het volgende:
Ik niet, ik wou dat vroeger wel, maar m’n vrienden wilden niet mee.
Vorig jaar road-trip gemaakt door Spanje en ben ik eens gaan kijken wat deze buzz nu precies voorstelt aan de Costa. Ben in Blanes, Malgrat, Tossa en Lloret geweest, maar vond het geen fuck voorstellen. Ik zag nergens dampende discotheken, laat staan groepen met sexy meiden.
Niks aan gemist dus
De locmdown als voorbeeld nemenquote:Op donderdag 19 mei 2022 06:54 schreef Staaf het volgende:
Ik niet, ik wou dat vroeger wel, maar m’n vrienden wilden niet mee.
Vorig jaar road-trip gemaakt door Spanje en ben ik eens gaan kijken wat deze buzz nu precies voorstelt aan de Costa. Ben in Blanes, Malgrat, Tossa en Lloret geweest, maar vond het geen fuck voorstellen. Ik zag nergens dampende discotheken, laat staan groepen met sexy meiden.
Niks aan gemist dus
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |