hmmquote:Op donderdag 21 april 2022 11:50 schreef IJsdraakje het volgende:
Nou, gisteren sporten was een succes, de trap aflopen is hels en het doet zeer achter m'n tetten, maar m'n rug voel ik niet.
Voordat ik heb kunnen bekijken of het een wesp of een bij is ben ik al gillend weggerendquote:Op donderdag 21 april 2022 11:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nou ja, veel gewassen hebben wel wat bestuiving nodig. Vruchten vooral.
Lol die hebben daar een lekker holletje en als ze zin hebben breken ze het muurtje open en vliegen ze uit. Maar bijen zijn niet zo erg toch? Wespen, dat zijn de fuckers!
Borstspieren zitten onder borstweefsel he.quote:
jaja, dat ik precies waar ik aan dachtquote:Op donderdag 21 april 2022 11:56 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Borstspieren zitten onder borstweefsel he.
quote:Op donderdag 21 april 2022 11:57 schreef gianni61 het volgende:
[..]
jaja, dat ik precies waar ik aan dacht
Uhuh.quote:Op donderdag 21 april 2022 11:57 schreef gianni61 het volgende:
[..]
jaja, dat ik precies waar ik aan dacht
Wat ontzettend onprofessioneel. Sowieso al dat gillen maar al helemaal dat zo'n orthopeed dat dan gaat staan vertellen.quote:Op donderdag 21 april 2022 11:36 schreef UitStraling het volgende:
Ze hebben bij mijn zusje onder narcose haar knie doorgebogen om verhard littekenweefsel tegen te gaan, de orthopeed vertelde dat er een OK verpleegkundige flauw was gevallen om het scheurende geluid dat dat gaf en dat de rest stond te gillen in afgrijzen.
Bijten nog welquote:
Ik dacht dat Zwitsers zo punctueel warenquote:Op donderdag 21 april 2022 12:01 schreef kwiwi het volgende:
Zit te wachten op een vriendin die chronisch te laat is. Ik kom al later omdat ik dat weet, en dan is ze alsnog later hier
Zijn ze ook. Maar zij is amerikaansquote:Op donderdag 21 april 2022 12:02 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik dacht dat Zwitsers zo punctueel waren
loof hier niks vanquote:
burger met frietjesquote:Op donderdag 21 april 2022 12:05 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Oh burgermetfrietjesmentaliteit dus
ze kunnen zowel steken en bijten. lees net dat ze zelfs in blaadjes van planten bijtenquote:
quote:Op donderdag 21 april 2022 12:09 schreef Budapestenaar het volgende:
Zit een of andere bejaarde tv te kijken op zijn ipad in de trein. Lekker zonder koptelefoon
ga je naar je vader?quote:Op donderdag 21 april 2022 12:09 schreef Budapestenaar het volgende:
Zit een of andere bejaarde tv te kijken op zijn ipad in de trein. Lekker zonder koptelefoon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |