Mafkeesjequote:Op vrijdag 15 april 2022 12:51 schreef bitterbal het volgende:
ik heb gewoon een waterkokertje gekocht en die gaat gewoon mee naar thailand
1 truitje minderquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:54 schreef mschol het volgende:
[..]![]()
prima dat jij dat wil doen hoor, maar imho is dat echt een waste of space..
Voor de zomer had ook gekund, was het nog steeds een pre-order.quote:
je eigen kussen meenmen? ow my..quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mafkeesje![]()
Schijnt dat er in amerika hele volksstammen zijn die betalen om in een theaterzaal van een "inpakgoeroe" te leren hoe je je tas in moet pakken als je op reis gaatDaar leer je hogeschoolwiskunde als "Laat je föhn thuis want die hebben ze in Europese hotels overal" en "Pak je eigen kussen in want dat slaapt net wat lekkerder". Hersenloosheid champion's league. Schijnt dat er ook geregeld schedels imploderen daar, voor de pauze nog.
Ja, als je het fris krijgt.quote:
Jij kon toen sowieso al bij het plafond zonder moeite te doen, dus ik snap wel dat je niet die touwladder ingingquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:48 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb een onvoldoende gekregen omdat ik bepaalde turnoefeningen niet kon en weigerde om in een touwladder te klimmen.![]()
Toen heb ik tegen de gymleraar gezegd dat ik wel snapte waarom hij geen echt vak mocht geven.
netjes hoor, voor een hele maandquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:39 schreef bitterbal het volgende:
tas is 12 kilo. zo laag heb ik nog niet gezeten geloof ik
quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:59 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Jij kon toen sowieso al bij het plafond zonder moeite te doen, dus ik snap wel dat je niet die touwladder inging
Ik heb een keer iemand TEGEN de bok aan zien vliegenquote:Op vrijdag 15 april 2022 13:00 schreef bitterbal het volgende:
ik kon nooit over die bok heen springen
nou ja dat dus. vond het zo'n naar ding. En dan met zo'n gare houte springplank ervoorquote:Op vrijdag 15 april 2022 13:01 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik heb een keer iemand TEGEN de bok aan zien vliegen![]()
Toen durfde de rest niet meer.
M'n hack was dan ook gewoon niet naar boven klimmen.quote:Op vrijdag 15 april 2022 13:00 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Met zo'n vieze knoop aan de onderkant.. en als je dan naar beneden schoof, waren je hele handen kapot
Oh, dat was ik.quote:Op vrijdag 15 april 2022 13:01 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik heb een keer iemand TEGEN de bok aan zien vliegen![]()
Toen durfde de rest niet meer.
Ja, die niet echt wat toevoegt aan het vliegmomentquote:Op vrijdag 15 april 2022 13:01 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou ja dat dus. vond het zo'n naar ding. En dan met zo'n gare houte springplank ervoor
quote:Op vrijdag 15 april 2022 13:02 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Oh, dat was ik.
Zelfde met de kast, overigens.
Wij hadden ook van die wandrekken, die konden ze dan tegen de muur 'inklappen"quote:Op vrijdag 15 april 2022 13:01 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
M'n hack was dan ook gewoon niet naar boven klimmen.
Ok, eigenlijk zat ik gewoon een beetje te emmeren aan de onderkant van zo'n touw, maar zelfde effect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |