Ik ken hem ook niet.quote:Op vrijdag 1 april 2022 00:20 schreef -Shii- het volgende:
[..]
Een 20-jarig meisje dat weet wie Charly Luske is? Volgens mij is hij al jaren niet echt meer met z'n kop op tv geweest.
Prima als je zo denkt, maar hier zijn ook 2 kinderen bij betrokken. Die vandaag ook weer naar school gaan.quote:Op vrijdag 1 april 2022 09:02 schreef CoExist het volgende:
#TeamRoddelPraat hier!
Prachtig hoe die so-called BN-ers met hun woke wijzende vingertjes van hun voetstuk worden gesmeten.
Het is geen 1970 meer, als je in 2022 en 45 bent, gescheiden en je kinderen amper ziet dan speelt er meer.quote:Op vrijdag 1 april 2022 09:13 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Prima als je zo denkt, maar hier zijn ook 2 kinderen bij betrokken. Die vandaag ook weer naar school gaan.
Ik lees op wiki dat Jan Roos gescheiden is en dat hij daardoor zijn kinderen amper ziet. Misschien houdt hij zich bezig met andermans ellende om zo zijn eigen te vergeten.
De reklamecampapgne over hoe Tanja Jess de toekomst voor haar en haar man ziet, kan beter ook maar in de ijskast gestopt worden.quote:Op vrijdag 1 april 2022 08:39 schreef vencodark het volgende:
Advies aan Tanja Jess: spreken is zilver, zwijgen is goud.![]()
Ze vertelt veel te veel. Is alleen maar voer voor nog meer gezeik/geroddel.
Ja, dat vermoeden heb ik ook. Het was zeker niet bedoeld om hem een slachtofferrol te gevenquote:Op vrijdag 1 april 2022 09:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is geen 1970 meer, als je in 2022 en 45 bent, gescheiden en je kinderen amper ziet dan speelt er meer.
3 of 4 minuten man dan hèquote:Op vrijdag 1 april 2022 09:38 schreef DancingPhoebe het volgende:
Als iemand de noodzaak voelt te benoemen dattie "niet 3 uur achter elkaar door kan neuken" vermoed ik altijd gelijk een one minute man.
Zelfs bij Jan Roos blijken er mensen te bestaan die het erop kunnen.quote:Op vrijdag 1 april 2022 09:13 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Prima als je zo denkt, maar hier zijn ook 2 kinderen bij betrokken.
Als een man zegt dat hij drie uur non-stop kan neuken geloof je dat zeker wel?quote:Op vrijdag 1 april 2022 09:38 schreef DancingPhoebe het volgende:
Als iemand de noodzaak voelt te benoemen dattie "niet 3 uur achter elkaar door kan neuken" vermoed ik altijd gelijk een one minute man.
Ik had het over de kinderen van Tanja en Charlyquote:Op vrijdag 1 april 2022 10:16 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Zelfs bij Jan Roos blijken er mensen te bestaan die het erop kunnen.
Gewoon vreemdgaanquote:Op vrijdag 1 april 2022 02:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, want een gevalletje machtsmisbruik is hetzelfde als gewoon vreemdgaan.
Charlieeeequote:Op vrijdag 1 april 2022 11:06 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
Deze hele situatie doet me denken aan dit:
Eronder is weer een ander verhaal. Lijkt me nogal benauwdquote:Op vrijdag 1 april 2022 10:16 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Zelfs bij Jan Roos blijken er mensen te bestaan die het erop kunnen.
quote:Op vrijdag 1 april 2022 12:08 schreef Sfancta het volgende:
ICH KANN ES NICHT FÜR 4 STUNDEN HALTEN, ABER KANN VIER MAL FICKEN
Roos ging vreemd met z'n huidige vriendin. Ofzo.quote:Op vrijdag 1 april 2022 09:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is geen 1970 meer, als je in 2022 en 45 bent, gescheiden en je kinderen amper ziet dan speelt er meer.
Volgens zijn Facebook is dit al 6 jaar zijn vriendin.quote:Op vrijdag 1 april 2022 12:20 schreef loveli het volgende:
[..]
Roos ging vreemd met z'n huidige vriendin. Ofzo.
Misschien heeft 'ie stiekem meer geld dan we denken.quote:Op vrijdag 1 april 2022 12:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Volgens zijn Facebook is dit al 6 jaar zijn vriendin.
[ afbeelding ]
Hoedan?!!!?!
Idd Het kan niet anders. Zijn persoonlijkheid is nog lelijker dan die vetzuchtige rosse buitenkantquote:Op vrijdag 1 april 2022 12:40 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien heeft 'ie stiekem meer geld dan we denken.
Ik denk dat dit een oude foto is, want op foto's die internet staan van hun samen oogt ze wel wat ouder. Maar nog steeds, een mooie vrouw om te zien.quote:Op vrijdag 1 april 2022 12:40 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien heeft 'ie stiekem meer geld dan we denken.
Een volwassen kerel die zich gedraagt als een kleuter. En dan dat proosten op het eerste huwelijk wat zij kapot gemaakt hebben, dan heb je toch echt een tekortkoming....quote:Op donderdag 31 maart 2022 13:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Hoe oud is die vent? 60? Dat die kerel geen normale baan heeft maar zijn dagen slijt met het in elkaar draaien van een showtje als Roddelpraat zegt wel genoeg lijkt me.
Een wanstaltige en sneue vertoning.
Hun hebben niks kapot gemaakt he? Charly wou een 20jarige 4x na elkaar kletsen. Maar geen 4 uur na elkaar.quote:Op vrijdag 1 april 2022 13:43 schreef AnneLo het volgende:
[..]
Een volwassen kerel die zich gedraagt als een kleuter. En dan dat proosten op het eerste huwelijk wat zij kapot gemaakt hebben, dan heb je toch echt een tekortkoming....
Hij heeft blijkbaar zelf ook een scheiding achter de rug die niet helemaal goed voor hem heeft uitgepakt. Dus je weet hoe het kan gaan en dan nog inderdaad proosten op het eerste huwelijk dat door RP om zeep is geholpen. Ik heb serieus geen woorden voor dit soort wezens.quote:Op vrijdag 1 april 2022 13:43 schreef AnneLo het volgende:
[..]
Een volwassen kerel die zich gedraagt als een kleuter. En dan dat proosten op het eerste huwelijk wat zij kapot gemaakt hebben, dan heb je toch echt een tekortkoming....
quote:Jan en Charly lanceren vandaag 'Koffieleuters de podcast - Liefdeslessen van Jan en Charly'. Daarnaast komen Jan en Charly ook praten over het thema financiën. Want welke rol spelen financiën in een relatie en wat zijn de verschillen tussen mannen en vrouwen?
Charly Luske is een van onze Koffieleuters: hét mannenpanel van Koffietijd. Naast dat hij regelmatig bij ons aanschuift is Charly zanger. Op jonge leeftijd begon Charly al met zingen. Zo zong hij ooit samen met Gordon in de Lucky Lotto Live Show. Charly heeft ook deel uitgemaakt van de boybands Velvet en X Marks The Spot. Verder speelde Charly in verschillende musicals en deed hij mee aan The Voice in 2011.
Wat een vieze woordspeling, koffieleuters.quote:Op vrijdag 1 april 2022 22:12 schreef maily het volgende:
Charly Luske is regelmatig op tv als Koffieleuter bij Koffietijd
[..]
Hij is in het verleden al vaker vreemdgegaan (Tanja ook, na Charly wel te verstaan ) en daar liepen ze ook voor in therapie 1-2 jaar geleden ofzo. Bron hunzelf Insta en x interview op tv geloof ik.quote:Op vrijdag 1 april 2022 23:21 schreef Fascination het volgende:
Ik vind het allemaal weinig schokkend en geen uitzending waard eigenlijk. Hij wil vreemdgaan en stuurt wat seksueel getinte berichten naar een jongere vrouw die niet minderjarig is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |