Gefaal? Wat we tot nu toe hebben gezien waren plaagstootjes. Ze zijn pas net begonnen, volgens Amerikaanse inlichtingsdiensten hebben ze nog enorme reserves achter de hand.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 17:49 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ook dat niet eens gezien het gefaal van het russische leger.
Het leger van de VS zeker nu heeft een ruime oorlogservaring en uitstekend materiaal. Een van de dingen die Poetin bereikt heeft is dat de NATO weer helemaal als een macht tegenover hem staat.quote:
Daar kan je van mening over verschillen. Je kan ook zeggen dat het Russiche leger veel meer weerstand ontmoet dan gedacht. Ik denk dat Poetin de boel maar dat zie je wel vaker met dictators die zelf vrijwel geen militaire ervaring hebben zwaar onderschat heeft.quote:Op woensdag 2 maart 2022 10:29 schreef Elan het volgende:
[..]
Gefaal? Wat we tot nu toe hebben gezien waren plaagstootjes. Ze zijn pas net begonnen, volgens Amerikaanse inlichtingsdiensten hebben ze nog enorme reserves achter de hand.
Daarbij stelt het Oekraïense leger zelf geen fuck voor qua materiaal vergeleken met de Russen.
Er staat 60 kilometer aan zwaar materieel voor de poorten van Kiev, je kan zelf wel invullen wat er gaat gebeuren als die de stad in trekken. De suggestie dat De Russen het niet aan kunnen is veel te voorbarig. Het is amper begonnen. En elk incidenteel Oekraïens succes wordt in de media uitvergroot.quote:Op woensdag 2 maart 2022 10:35 schreef Megumi het volgende:
[..]
Daar kan je van mening over verschillen. Je kan ook zeggen dat het Russiche leger veel meer weerstand ontmoet dan gedacht. Ik denk dat Poetin de boel maar dat zie je wel vaker met dictators die zelf vrijwel geen militaire ervaring hebben zwaar onderschat heeft.
Dat is nu al niet fraai.quote:Op woensdag 2 maart 2022 10:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Er staat 60 kilometer aan zwaar materieel voor de poorten van Kiev, je kan zelf wel invullen wat er gaat gebeuren als die de stad in trekken. De suggestie dat De Russen het niet aan kunnen is veel te voorbarig. Het is amper begonnen. En elk incidenteel Oekraïens succes wordt in de media uitvergroot.
Poetin zal uiteindelijk aan het kortste eind trekken maar de manier waarop gaat niet fraai zijn.
En de VS heeft al decennia 24/7 minstens 1 onderzeeër met kernwapens in de buurt van Noorwegen liggen, die is zo bij Rusland.quote:
Ok, ga jij morgen in dienst als het zover is?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 16:16 schreef SuperNeger het volgende:
Europa is een lachertje en kan echt niks beginnen mochten de Russen verder gaan dan Oekraïne. Duitsland die investeert nu snel 2 miljard extra in defensie, maar dat is al vrij laat. Nederland heeft niet eens tanks meer en roept pang pang.Hier wordt dus echt niks gedaan voor defensie want de europese unie dat is echt belangrijk.
En nu worden mensen eindelijk een beetje wakker dat dat slappe gedoe onze doodswens is geweest want in andere delen van de wereld heb je nog wel steeds ouderwetse agressieve wereldleiders die maar al te graag extra land en economie voor zichzelf willen. We zijn allemaal zo naïef en zwak geworden je gaat er allemaal maar vanuit dat iedereen zo liberaal redenteert "oh oorlog dat gebeurt niet meer in 2022"
We hebben sowieso Amerika nodig mochten de Russen zich tegen heel Europa keren. En China is met Taiwan bezig. En dan hebben we ook nog Erdogan die het op Europa heeft gemunt.
Volgens mij moeten ze heel erg snel de Europese legers gaan verbeteren al willen we een kans hebben als Amerika straks niks doet zijn we de sjaak zullen we maar zeggen.
Ik herinner me dat ze ze in de jaren '90 onder Chirac nog uitvoerig hebben getest. Was dat niet op Mururoa?quote:
Tenzij hij boven of onder een bepaalde leeftijd is zou hij niet veel keus hebben, dienstplicht bestaat nog steedsquote:Op woensdag 2 maart 2022 13:23 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ok, ga jij morgen in dienst als het zover is?
Ja, correct, Frankrijk heeft het 3e nucleaire arsenaal ter wereld vermoedelijk, ik zeg vermoedelijk omdat zowel Frankrijk als China niet echt transparant zijn over de aantallen die ze bezitten. Sommige schattingen zeggen dat China nu meer kernwapens heeft dan Frankrijk.quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik herinner me dat ze ze in de jaren '90 onder Chirac nog uitvoerig hebben getest. Was dat niet op Mururoa?
daar ergens ja, een of ander atolquote:Op woensdag 2 maart 2022 13:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik herinner me dat ze ze in de jaren '90 onder Chirac nog uitvoerig hebben getest. Was dat niet op Mururoa?
Niet zomaar 'een atoll' : https://www.volkskrant.nl(...)orige-eeuw~bac3554e/quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:30 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
daar ergens ja, een of ander atol
ja triest. ik weet het.quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:35 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Niet zomaar 'een atoll' : https://www.volkskrant.nl(...)orige-eeuw~bac3554e/
quote:Op woensdag 2 maart 2022 12:30 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat is nu al niet fraai.
[ twitter ]
Lafjes bombarderen van burgerdoelen kan ik niet echt zien als 'prima oorlog voeren'.quote:Op woensdag 2 maart 2022 13:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Daarom, dit is pas het begin. Mensen die denken dat het wel meevalt of dat de Russen het niet aankunnen/ een stel prutsers zijn, dat zijn ze niet. Ze hebben in Syrië laten zien prima oorlog te kunnen voeren.
Vanuit Russisch perspectief is dat het wel degelijk. Beperk de schade en slachtoffers aan eigen zijde zoveel mogelijk terwijl je het moraal van je tegenstander kapot maakt.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:01 schreef 2xHenk het volgende:
[..]
Lafjes bombarderen van burgerdoelen kan ik niet echt zien als 'prima oorlog voeren'.
Dat is nog nooit een succes geweest om op die manier je tegenstander te demoraliseren.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Vanuit Russisch perspectief is dat het wel degelijk. Beperk de schade en slachtoffers aan eigen zijde zoveel mogelijk terwijl je het moraal van je tegenstander kapot maakt.
Volgens mij heeft Rusland daar nog nooit wakker van gelegen.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Vanuit Russisch perspectief is dat het wel degelijk. Beperk de schade en slachtoffers aan eigen zijde zoveel mogelijk terwijl je het moraal van je tegenstander kapot maakt.
Niet? Japan besloot er om te capituleren.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is nog nooit een succes geweest om op die manier je tegenstander te demoraliseren.
Na 2 atoombommen, ja. Niet na de talloze bombardementen door de Amerikanen voor die tijd. Duitsland heeft zich nooit overgegeven omdat de steden gebombardeerd werden, Rusland (Sovjet Unie) ook nooit vanwege de enorme verliezen onder burgers.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:21 schreef Elan het volgende:
[..]
Niet? Japan besloot er om te capituleren.
De enige troef die Rusland daarnaast nog heeft is de inzet van kernwapens, maar dat is linksom of rechtsom een enorme kamikaze-actie.quote:Op woensdag 2 maart 2022 14:22 schreef RM-rf het volgende:
Rusland moet het hebben van relatief snel succes en in geval van de Ukraine blijkt dat al iets teveel gevraagd en hebben ze na enkele dagen als materiele, logistieke en financiele problemen en bv een brandstoftekort.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |