Je debunkt niets.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:18 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Jij denkt dat ik ziedend ben? Ik debunk de Berkhout-mythe.
Tiesj was ook wel nuttig. Snushoorn, Nathan, Mike en Tosh niet gezien tot matig.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:23 schreef wimderon het volgende:
Affini is de enige ploeggenoot die vandaag een voldoende verdient.
Zijn versnelling was helemaal goed. Daarna verprutst hij de gunstige situatie door er van weg te rijden (en niet heel sterk te blijken) en daarna niet bij die achtervolgende groep te kunnen blijven om op z'n Deceunincks te kunnen storen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tiesj was ook wel nuttig. Snushoorn, Nathan, Mike en Tosh niet gezien tot matig.
Dat viel inderdaad wat tegen. Schijnt toen al veel te hebben gedaan dus wellicht valt het dan nog mee als de anderen beter waren.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:26 schreef wimderon het volgende:
[..]
Zijn versnelling was helemaal goed. Daarna verprutst hij de gunstige situatie door er van weg te rijden (en niet heel sterk te blijken) en daarna niet bij die achtervolgende groep te kunnen blijven om op z'n Deceunincks te kunnen storen.
Tegen strijkplank Annemiek mag dat geen probleem zijn neequote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:52 schreef Dale__Cooper het volgende:
Vollering kan toch gewoon overnemen? Van Vleuten moet ze kunnen hebben in de sprint.
Op zijn Mollema's bijna iedereen uit het wiel harken op de Bosberg.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tegen strijkplank Annemiek mag dat geen probleem zijn nee
Waarom overnemen als je gewoon naar de finish wordt gebrachtquote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tegen strijkplank Annemiek mag dat geen probleem zijn nee
En vragen om over te nemenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:08 schreef wimderon het volgende:
En dan nu de kop pakken. Leg maar uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |