De randen storten zo nu en dan gedeeltelijk in, en nog blijven ze met zijn alle dicht op die rand staan he...quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:32 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Geen Marokkanen in ieder geval. Die staan allemaal om het gat heen.Man, wat veel volk daar ter plekke.
Ja, met nog een reel risico dat de hele klerebende instortquote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:32 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Geen Marokkanen in ieder geval. Die staan allemaal om het gat heen.Man, wat veel volk daar ter plekke.
Randdebielen.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:33 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
De randen storten zo nu en dan gedeeltelijk in, en nog blijven ze met zijn alle dicht op die rand staan he...
Wat een meute daarquote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:35 schreef senesta het volgende:
Was deze hier al gepost? Ook live volgens mij.
Staat er nog steeds zo veel volk omheen ja?! Gekkenwerk ..... Tot straks heel de boel instort .....quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:33 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
De randen storten zo nu en dan gedeeltelijk in, en nog blijven ze met zijn allen dicht op die rand staan he...
Ja, want ze weten nog niet waar hij ligt toch?quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:40 schreef Tengano het volgende:
Kan nog wel even duren voordat die rioolbuizen erin gaan.
Snap je nou al een beetje waarom jouw pappa en mamma niet van jou konden houden.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:41 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Ja, want ze weten nog niet waar hij ligt toch?
En maar tegen vrouwlief zeggen dat ze zo hard gewerkt hebben vandaag.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:43 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Het eten staat in ieder geval klaar en het huis is mooi opgeruimd als ze thuis komen.
Steun betuigd. Allemaal.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:44 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
En maar tegen vrouwlief zeggen dat ze zo hard gewerkt hebben vandaag.
Want je denkt dat er daar alleen maar idioten aan het werk zijn?quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:46 schreef Pedroso het volgende:
Er hadden allang buitenlandse experts bij kunnen zijn, waarom is dat niet gebeurd ? Of is dat wel het geval ?
Nee, maar er zijn gespecialiseerde teams in de wereld die meer met dit bijltje gehakt hebben.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:48 schreef Papabear het volgende:
[..]
Want je denkt dat er daar alleen maar idioten aan het werk zijn?
Eergevoel misschien.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:46 schreef Pedroso het volgende:
Er hadden allang buitenlandse experts bij kunnen zijn, waarom is dat niet gebeurd ? Of is dat wel het geval ?
Ik weet niet op welke stream jij zit maar ik zie alleen maar buitenlandersquote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:46 schreef Pedroso het volgende:
Er hadden allang buitenlandse experts bij kunnen zijn, waarom is dat niet gebeurd ? Of is dat wel het geval ?
Misschien komen die wel uit Marokkoquote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:49 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn gespecialiseerde teams in de wereld die meer met dit bijltje gehakt hebben.
Ik kijk niet veel naar de stream eerlijk gezegd maar volg het wel. Prima als ze alle hulp die nodig is er bijhalen.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:50 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik weet niet op welke stream jij zit maar ik zie alleen maar buitenlanders
Een paar honderdduizend kijkers. Vergewt niet dat het een dorp is. Denk niet dat ze bij het aanleggen van het netwerk dit voor ogen hadden gehad..quote:Op vrijdag 4 februari 2022 17:30 schreef Papabear het volgende:
[..]
Zendmast overbelast door een paarhonderd streamers
Ja want die zouden het beter doen? Voldoende gespecialiseerde teams in eigen land. Niet zo gek ook, want het land is een en al berg en aardbevingenquote:
Als ik die mensenmassa zo op die rand van die afgraving zie staan, gok ik dat professionals dat anders zouden aanpakken; nog even los uit welk land dan.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja want die zouden het beter doen? Voldoende gespecialiseerde teams in eigen land. Niet zo gek ook, want het land is een en al berg en aardbevingen
De gemiddelde, onervaren kleuterjuf had ze nog weggestuurd.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:13 schreef Tengano het volgende:
[..]
Als ik die mensenmassa zo op die rand van die afgraving zie staan, gok ik dat professionals dat anders zouden aanpakken; nog even los uit welk land dan.
#krankzinnig
Reddingsteams houden zich daar doorgaans niet mee bezig. Ook de buitenlandse niet. Er staan daar agenten en die houten de meute tegen. Afstemming met de brandweer daarover.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:13 schreef Tengano het volgende:
[..]
Als ik die mensenmassa zo op die rand van die afgraving zie staan, gok ik dat professionals dat anders zouden aanpakken; nog even los uit welk land dan.
expertsquote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Reddingsteams houden zich daar doorgaans niet mee bezig. Ook de buitenlandse niet. Er staan daar agenten en die houten de meute tegen. Afstemming met de brandweer daarover.
Het gaat ook niet om het aantal toeschouwers maar dat ze gewoon op de rand van de afgraving mogen staan die al een keer is ingestort. Dat is een beetje apart en nogal gedurfd als je beneden in die schacht je reddingswerkers hebt staan. Zou zomaar verkeerd kunnen gaan zegmaar.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:19 schreef Phoebster het volgende:
Zoveel toeschouwers is in meerdere landen compleet normaal hoor. Laten we het niet uitsluitend met onze Nederlandse bril bekijken
Nee, wij bekijken dat met een 'Nederlandse bril'quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:22 schreef ootjekatootje het volgende:
Die meute wordt serieus nu boven weggestuurd omdat ze denken dat de rechterhand in gaat storten.
Die debielen blijven gewoon staan…
Ja in Afrika is dit altijd.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:19 schreef Phoebster het volgende:
Zoveel toeschouwers is in meerdere landen compleet normaal hoor. Laten we het niet uitsluitend met onze Nederlandse bril bekijken
Ja hallo Ootje, ze hebben daar niet de hele dag gestaan om de ontknoping te missenquote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:22 schreef ootjekatootje het volgende:
Die meute wordt serieus nu boven weggestuurd omdat ze denken dat de rechterhand in gaat storten.
Die debielen blijven gewoon staan…
quote:Op vrijdag 4 februari 2022 18:24 schreef Phoebster het volgende:
[..]
Ja hallo Ootje, ze hebben daar niet de hele dag gestaan om de ontknoping te missen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |