Of wel, en dan levenslang opsluiten.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:15 schreef havanagila het volgende:
Walgelijke vrouwen idd. Vrijwillig vertrokken. Totaal geen recht op terugkeer.
Nou nee. Dat is iets van de rechtsorde die ze wilden vernietigen. Ze heeft zich vrijwillig overgegeven aan de barbarij en moet dan ook maar samen die god van haar de barbarij ondergaan, weg laten rotten in een Irakese kerker, die helaas niet vochtig genoeg zal zijn vanwege het klimaat daar.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Of wel, en dan levenslang opsluiten.
quote:Op zaterdag 14 december 2024 22:08 schreef Interloper het volgende:
Fijn weer, al die verrekte pleurishoeren in ons midden. Tot overmaat van ramp zullen we, met dank aan de crotch demons die ze wisten te baren - op termijn ook nog eens te maken krijgen met een nieuwe aanwas van jeugdige winkelcentrumvernielers en bioscoopvernaggelaars.
Nederland blijft maar winnnen!![]()
![]()
En dat durf jij te beweren over die dappere AIVD medewerksters in de vreemde daar.quote:Op maandag 16 december 2024 07:41 schreef HSG het volgende:
Je woonde in een van de beste landen ter wereld, je had alle kansen, vrijheid en rechten om iets van je leven te maken.
Maar nee je koos ervoor om af te reizen naar de IS en stak je middelvinger op naar Nederland. Van mij part verrek je maar in de woestijn daar.
Welke AIVD medewerkers?quote:Op maandag 16 december 2024 07:44 schreef yessie234 het volgende:
[..]
En dat durf jij te beweren over die dappere AIVD medewerksters in de vreemde daar.
De NPO moet je sowieso niet serieus nemen.quote:Op maandag 16 december 2024 07:48 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Die van de NPO die er een scenario omheen gefantaseerd hebben.
Ik zou het maar wel doen, tot een zekere hoogte.quote:Op maandag 16 december 2024 07:51 schreef HSG het volgende:
[..]
De NPO moet je sowieso niet serieus nemen.
ja om in de gaten te hebben hoe raar ze zijn.quote:Op maandag 16 december 2024 07:51 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Ik zou het maar wel doen, tot een zekere hoogte.
Eens. Zo'n Laura H. serie kijk ik vijf minuten naar en ik weet wie het scenario geschreven heeft. Soms kijk ik langer, maar dan moet de NPO wel iets heel interessants uit het buitenland aangekocht hebben. Maar serieus, sommige programma's zijn de moeite waard, maar drama producties wat mij betreft niet. Wegdroomrommel.quote:Op maandag 16 december 2024 07:52 schreef HSG het volgende:
[..]
ja om in de gaten te hebben hoe raar ze zijn.
Een enkeltje Syrië is goedkoper.quote:Op maandag 16 december 2024 08:05 schreef Eufonie het volgende:
Kunnen ze niet gesteriliseerd worden?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |