Rechts in beeld zit een icoontje daar op klikken.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:31 schreef Uizichtloos het volgende:
Hoi!
Weet iemand hoe je scherm in scherm kunt gebruiken met Videoland in de browser? Maakt niet uit welke browser, maar ik gebruik nu Chrome.
Precies dat ze kennen elkar pas amper en ze zitten in een roller coaster bovendien met vele emoties komt wel goed alles heeft zijn tijd nodigquote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:29 schreef Benny het volgende:
[..]
Kijk eens verder. Ze zijn totaal ongemakkelijk door de situatie in het huis en weten zich daarin geen houding te geven. Geven enkel een kusje als er niemand ind de buurt is
Daarom moet ze gewoon gaan zaterdag. Hoop dat de stemmers er doorheen prikken.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:11 schreef Stargazing het volgende:
[..]
Daar twijfel ik ook niet aan. Ik heb gewoon geen begrip voor mensen die iets als Big Brother verkiezen boven de begrafenis van hun vader. En al helemaal niet als ze zo'n overlijden in hun voordeel proberen spelen om te winnen.
Wacht maar, als ze op miraculeuze wijze ineens niet meer genomineerd is, de eertvolgende keer dat ze terug op de bank zit zal ze het overlijden van haar vader weer gebruiken om zieltjes te winnen.
Kitty heeft vandaag haar ware aard laten zien.
Amy gestemd. Ze heeft iets. Ik weet niet of het de emotionele instabiliteit van Billy (Utopia), de verborgen onzekerheid van een Liese (BB '21) of iets anders is. Het maakt d'r in ieder geval tot een potentiële top RLS deelnemer.quote:
Zo denk ik er ook over. Iedereen zat bv ook te wachten op die eerste zoen. Lijkt me echt wel ongemakkelijk als je ziet dat alle camera’s jouw kant op draaien als je bij elkaar in de buurt bent.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:29 schreef Benny het volgende:
[..]
Kijk eens verder. Ze zijn totaal ongemakkelijk door de situatie in het huis en weten zich daarin geen houding te geven. Geven enkel een kusje als er niemand ind de buurt is
Heb even op fb gekeken, de meeste mensen daar denken net als de meeste mensen hier: Dat Kitty moet vertrekken en de begrafenis van haar vader bijwonen.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:38 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Daarom moet ze gewoon gaan zaterdag. Hoop dat de stemmers er doorheen prikken.
Dit is niet meer aan te zien/horen.
Juist een goede band, maar ze had al afscheid van hem genomenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:42 schreef GayGuy het volgende:
Had ze geen goede band met haar pa, dan?
Volgens mij wel maar hij was dacht ik dement en herkende haar niet meer.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:42 schreef GayGuy het volgende:
Had ze geen goede band met haar pa, dan?
Hij woonde nog gewoon thuis dus dan hij nog niet zo ver in zijn dementie.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:43 schreef KnalPoenani het volgende:
[..]
Volgens mij wel maar hij was dacht ik dement en herkende haar niet meer.
Maar dan nog zou ik de uitvaart niet willen missen.
Commentaar op Kitty?quote:
Tja dan is het wel appart, als ze nu een slechte band had, was het nog wel te bergijpen. Maar nu is dat niet het geval, en dan vraag ik me toch echt af waar haar prioriteiten liggenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:43 schreef KnalPoenani het volgende:
[..]
Volgens mij wel maar hij was dacht ik dement en herkende haar niet meer.
Maar dan nog zou ik de uitvaart niet willen missen.
Jupquote:
De keuken, op zich niets mis meequote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:49 schreef GayGuy het volgende:
[..]
Tja dan is het wel appart, als ze nu een slechte band had, was het nog wel te bergijpen. Maar nu is dat niet het geval, en dan vraag ik me toch echt af waar haar prioriteiten liggen
Die zat er nie in Chrome mateke.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:34 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Rechts in beeld zit een icoontje daar op klikken.
https://chrome.google.com(...)ejojocmhlaklaeopbecgquote:Op vrijdag 14 januari 2022 15:51 schreef Uizichtloos het volgende:
[..]
Die zat er nie in Chrome mateke.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |