no wayquote:Op donderdag 13 januari 2022 13:53 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Online bestellen....of..... winkelen op afspraak om ze te kopen![]()
Hier in Drachten gaat de Horeca Zaterdag open, met steun van de Burgermeesterquote:Op donderdag 13 januari 2022 14:06 schreef Elan het volgende:
Het meest treurige is dat het gros van de mensen in dit land het gewoon weer accepteren en blij zijn dat er versoepeld gaat worden____________
Dit. NOS was ook op de radio net jubelstemming.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:06 schreef Elan het volgende:
Het meest treurige is dat het gros van de mensen in dit land het gewoon weer accepteren en blij zijn dat er versoepeld gaat worden____________
Ja de Albert Heijn hier heeft de naleving op het dragen van die dingen ook maar laten varen. Alsnog wel de meerderheid heeft ze op hoor, maar zag je voorheen slechts sporadisch mensen zonder zo'n ding zie je dat nu eigenlijk steeds vaker.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:06 schreef Dutchguy het volgende:
Nu al mensen zonder mondkapjes in de winkel of de neus buitenboord. En dan moet er nu gelet worden of het wel het goede mondkapje is. Okay.
Yup, dit.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:06 schreef Elan het volgende:
Het meest treurige is dat het gros van de mensen in dit land het gewoon weer accepteren en blij zijn dat er versoepeld gaat worden____________
Ik ben niet blij, ik ben woest.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:06 schreef Elan het volgende:
Het meest treurige is dat het gros van de mensen in dit land het gewoon weer accepteren en blij zijn dat er versoepeld gaat worden____________
Het onderbewuste en ideologie heeft ook altijd invloed. Altijd.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:07 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ja, de rechters moeten altijd onpartijdig blijven, echter zijn ze dat niet zowel de rechter vaak de kant kiest van iemand meer invloed heeft dan een ander.
Ik zie daarin niet direct een glijdende schaal richting dusdanig veel macht voor zorgverzekeraars dat zij de mogelijkheid gaan krijgen om te bepalen wie ze verzekeren en tegen welke kosten nee. In ieder geval niet zolang we geen kabinet VVD / JA21 krijgen ofzo.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:04 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Je ziet in een QR samenleving geen potentieel hellend vlak?
Die medische maskers? Volgens mij hebben de meeste zo'n elcheapo wegwerp ding of een wasbare.quote:Op donderdag 13 januari 2022 13:53 schreef tja77 het volgende:
[..]
Een groot deel van Nederland had ze al, en natuurlijk kon je hierop anticiperen de afgelopen dagen door ze alsnog te bestellen.
Zonder duidelijke druk van buitenaf was dit clubje dus echt zo wereldvreemd geweest dat ze waarschijnlijk niet meer hadden gedaan dan de mondkapjesplicht nog verder aanscherpen en wie weet het hoger onderwijs open. Dat is best ontnuchterend.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:07 schreef Cesare-Borgia het volgende:
De les zit em hierin dat ze meer versoepelen dan gepland vanwege dat gepush van winkels.
We hebben meer macht dan mensen denken.
Horeca take note!
Krijg je in een land waar de boomers oververtegenwoordigd zijn en op de VVD blijven stemmen, zelfde met de huizenmarkt. Die zijn allemaal blij dat hun huis dat 5 jaar geleden 2.5 ton kostte nu 5 ton waard is want dat betekend 250k winst in de zakquote:Op donderdag 13 januari 2022 14:08 schreef Johannes788 het volgende:
[..]
Dit. NOS was ook op de radio net jubelstemming.
Rustig doorgaan met ademhalen!quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:09 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik ben niet blij, ik ben woest.
Mwah, denk dat een rechtszaak kans van slagen heeft als er andere virologen bij betrokken worden, eventueel zelfs uit andere landen. Het perspectief moet echt anders en het moet massaler.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:01 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het rechtsysteem heeft al wel laten zien hoe ze er in staan. Komt het advies vanuit het OMT? Dan is het rechtsgeldig om een sector gesloten te houden.
ga fietsen jij, ikke niet hoorquote:Op donderdag 13 januari 2022 14:11 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Rustig doorgaan met ademhalen!
Rechters lezen ook de krant.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah, denk dat een rechtszaak kans van slagen heeft als er andere virologen bij betrokken worden, eventueel zelfs uit andere landen. Het perspectief moet echt anders en het moet massaler.
Maar eerst de persco van vrijdag afwachten, kijken hoe ze zich hier uit willen lullen.
Een rechtszaak heeft als het gaat om politieke besluiten, zoals deze, niet zo veel zin. De rechter gaat niet snel op de stoel van de wetgevende c.q. uitvoerende macht zitten tenzij er echt evident fouten zijn gemaakt. Iets met Trias Politica, en zo.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah, denk dat een rechtszaak kans van slagen heeft als er andere virologen bij betrokken worden, eventueel zelfs uit andere landen. Het perspectief moet echt anders en het moet massaler.
Maar eerst de persco van vrijdag afwachten, kijken hoe ze zich hier uit willen lullen.
quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:03 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
En na aanschouwing van die vleselijke lusten aldus zijn lul uit zijn broek haalt en helikoptert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |