Als bokster. Een rechte directe Brand Xquote:
Wat een goed management kan teweegbrengen.quote:
Tis triest, ik weet hetquote:Op zondag 23 januari 2022 00:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Als bokster. Een rechte directe Brand X
Toen het nog Noorderslag heette speelden vrienden van me in de grote zaal. The Nozems speelden de zaal plat. De tijd van Hallo Venray, Fatal Flowers en Claw Boys Claw. Hoogtijdagen van het zalen circuit.quote:Op zondag 23 januari 2022 12:49 schreef Leonos het volgende:
Gisteravond gekeken, wel beetje teleurstellend![]()
Shows ervoor waren wel top
Als het weer kan moet ik er ook eens heen, weekje vrij in Groningenquote:Op zondag 23 januari 2022 13:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Toen het nog Noorderslag heette speelden vrienden van me in de grote zaal. The Nozems speelden de zaal plat. De tijd van Hallo Venray, Fatal Flowers en Claw Boys Claw. Hoogtijdagen van het zalen circuit.
Dertig jaar "lid" geweest van het Vera krantje. Peter Weening was altijd als eerste met nieuwe goede bands in Trash That Beat. 50 cent postzegelkosten. Scrreaming Tees, Nirvana, Afghan Wigs, Dinoaur Jr of Monster Magnet toen ontdekt voordat ze doorbraken. Peter is vorige week geridderd.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:29 schreef Leonos het volgende:
[..]
Als het weer kan moet ik er ook eens heen, weekje vrij in Groningen
Noem Blöff ook nog even en we hebben een eretribune.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:47 schreef DJ11 het volgende:
Er zijn wel ergere bands dan Di-rect, maar Snollebollekes zijn toch echt bestolen hier...
Een feest act is geen muziek.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:47 schreef DJ11 het volgende:
Er zijn wel ergere bands dan Di-rect, maar Snollebollekes zijn toch echt bestolen hier...
Yep, er zijn echt veel goede Nederlandse bands/acts op het moment.quote:Op zondag 23 januari 2022 12:49 schreef Leonos het volgende:
Gisteravond gekeken, wel beetje teleurstellend![]()
Shows ervoor waren wel top
Ajax verkoopt ook duizend keer de ArenA uit, ook maar de popprijs winnen?quote:Op zondag 23 januari 2022 15:04 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. En ik zie Di-rect nog niet vier keer het Gelredome uitverkopen.
Niet alleen momenteel.quote:Op zondag 23 januari 2022 15:24 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Yep, er zijn echt veel goede Nederlandse bands/acts op het moment.
Mijn cynische ondertoon ontgaat menigeen een beetje. Wat ik het hele topic eigenlijk al probeer te zeggen, is dat de Popprijs al jaren niet meer serieus is te nemen omdat men in het verleden herhaaldelijk de keuze heeft gemaakt voor populariteit (in tegenstelling tot kwaliteit).quote:Op zondag 23 januari 2022 17:56 schreef Leonos het volgende:
[..]
Ajax verkoopt ook duizend keer de ArenA uit, ook maar de popprijs winnen?
Cool en terechtquote:Op zondag 23 januari 2022 18:37 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Mijn cynische ondertoon ontgaat menigeen een beetje. Wat ik het hele topic eigenlijk al probeer te zeggen, is dat de Popprijs al jaren niet meer serieus is te nemen omdat men in het verleden herhaaldelijk de keuze heeft gemaakt voor populariteit (in tegenstelling tot kwaliteit).
Vandaar ook mijn vurige pleidooi voor Snollebollekes: 4 keer Gelredome uitverkocht, notering in de Top 2000, extreem populair. Natuurlijk is Di-rect een volkomen terechte winnaar, gezien hun totale oeuvre en met name de solide kwaliteit die ze de laatste jaren leveren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |