Ja absoluut maar ik weet gewoon dat ik er doorheen ga slapen. Waardeloze tijd als je kan uitslapen.quote:
Zelfs niet Bed Are Burning?quote:Op dinsdag 28 december 2021 02:56 schreef ArnieAlberts het volgende:
Wat ik vannacht nog ga missen:
Tussen 3 en 4:
...Holy shit, ik ken letterlijk niks van komend uur.
bohh die is echt genot ja.quote:Op dinsdag 28 december 2021 02:57 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Set the Controls for the Heart of the Sun is ook zo'n heerlijke stoned vibe
Ben oprecht gerick-rollade-rolled.quote:Op dinsdag 28 december 2021 02:56 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Het gaat oprecht uitstekend. Al moet je mensen die het woord oprecht gebruiken eigenlijk wantrouwen. Met jou alles goed?
Waarschijnlijk als ik 'm hoor, maar daar zit de catch 22; ik ging vorig uur al pitten en ben toen even zonder FOK! blijven plakken (en daar was ik weerquote:Op dinsdag 28 december 2021 02:58 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Zelfs niet Bed Are Burning?
Ja er voor opstaan is wel een beetje teveel van het goede.quote:Op dinsdag 28 december 2021 02:58 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ja absoluut maar ik weet gewoon dat ik er doorheen ga slapen. Waardeloze tijd als je kan uitslapen.
Voor hun doen, we eindigen met een hint naar suicide.quote:Op dinsdag 28 december 2021 02:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dat is toch dat verschrikkelijke upbeatnummer? Of heb ik de verkeerde voor me?
sterktequote:Op dinsdag 28 december 2021 02:59 schreef ArnieAlberts het volgende:
Okee nee lieve mensen, ik ga even pitten en zet de wekker om 7 uur om keihard stuk te gaan om Rood van Marco BorsaToo
Ik ga de wekker zetten voor mijn stemnummer Almost Cut My Hair.quote:Op dinsdag 28 december 2021 02:58 schreef MTheBassman het volgende:
ik ga overigens almost cut my hair en it's my life missen van stemlijstgenot
Ooh ik heb 'm even opgezocht: had het verkeerde nummer voor mequote:Op dinsdag 28 december 2021 03:00 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Voor hun doen, we eindigen met een hint naar suicide.
jij bent toegewijder dan ik, ik wil gewoon lekker uitgerust wakker worden. Ik ga erg slecht op vroeg opstaan.quote:Op dinsdag 28 december 2021 03:00 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ga de wekker zetten voor mijn stemnummer Almost Cut My Hair.
Nu ben ik benieuwd welke jij dan dachtquote:Op dinsdag 28 december 2021 03:01 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ooh ik heb 'm even opgezocht: had het verkeerde nummer voor me
Niet lachen...quote:Op dinsdag 28 december 2021 03:02 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Nu ben ik benieuwd welke jij dan dacht
Neeeeeequote:Op dinsdag 28 december 2021 03:02 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Niet lachen...
HET IS WEER EEN MOOIE DAG, JALA-LALALA
quote:
Vreemd spel vind ik echt legendarisch. Andere twee ook trouwens ookquote:Op dinsdag 28 december 2021 03:05 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]![]()
Vreemd Spel, Ik ben jouw beste vriend en Ik sla nooit mijn vleugels meer uit. Prachtige opnames.
ga jij VI Vandaag kijken trouwens? Ik ga het proberen maar ik hou er eerlijk gezegd niet zo van, vind ze op hun best als ze gewoon over voetbal lullen.quote:Op dinsdag 28 december 2021 03:05 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Vreemd spel vind ik echt legendarisch. Andere twee ook trouwens ook
Huub haalde de hoge noot bij Sla nooit mijn vleigels meer uit steeds niet. Hij deed zijn hemd uit, sloeg op zijn borst en knalde 'm er in zijn laatste take uit aldus Arnold Geldermanquote:Op dinsdag 28 december 2021 03:05 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Vreemd spel vind ik echt legendarisch. Andere twee ook trouwens ook
Ik weet dat je dit niet aan mij vraagt maar toch: ik denk dat we na dit tv-seizoen de mannen gedag kunnen zeggen. Dit gaat zo genadeloos floppen.quote:Op dinsdag 28 december 2021 03:07 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
ga jij VI Vandaag kijken trouwens? Ik ga het proberen maar ik hou er eerlijk gezegd niet zo van, vind ze op hun best als ze gewoon over voetbal lullen.
Ik kijk Veronica Inside eigenlijk al nooit meer, meestal wat fragmenten op YouTube. Het zou nooit meer zo goed worden als het Wk 2010. Nu te veel rechtspopulistisch geworden imoquote:Op dinsdag 28 december 2021 03:07 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
ga jij VI Vandaag kijken trouwens? Ik ga het proberen maar ik hou er eerlijk gezegd niet zo van, vind ze op hun best als ze gewoon over voetbal lullen.
ja dat vrees ik ookquote:Op dinsdag 28 december 2021 03:07 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik weet dat je dit niet aan mij vraagt maar toch: ik denk dat we na dit tv-seizoen de mannen gedag kunnen zeggen. Dit gaat zo genadeloos floppen.
ja het heeft wel zn charme verloren. ben een gewoontekijker maar het is wel echt een beetje zn eigen karikatuur worden.quote:Op dinsdag 28 december 2021 03:08 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik kijk Veronica Inside eigenlijk al nooit meer, meestal wat fragmenten op YouTube. Het zou nooit meer zo goed worden als het Wk 2010. Nu te veel rechtspopulistisch geworden imo
Nee maar de mannen zijn zichzelf toch ook teveel gaan overschatten? Ik bedoel, ze doen alsof ze de drie wijzen zijn die overal wat verstand van hebben, en dat is precies tegencdat 'underdog'-gevoel in dat het ooit was, of de mensen die ze zelf ooit belachelijk maakten.quote:Op dinsdag 28 december 2021 03:08 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik kijk Veronica Inside eigenlijk al nooit meer, meestal wat fragmenten op YouTube. Het zou nooit meer zo goed worden als het Wk 2010. Nu te veel rechtspopulistisch geworden imo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |