SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Foute 1500quote:Op zondag 26 december 2021 18:53 schreef Goitske het volgende:
[..]
Ff gewoon dansend het huishouden doen, lekker mee blčren met top 2000
Foute muziek is altijd goed. Ik organiseerde in mijn vorige huis ook één keer per jaar een foute avond.quote:
Ik snap eigenlijk niet wat mensen daar zo leuk aan vindenquote:Op zondag 26 december 2021 19:13 schreef Ama het volgende:
Eigenlijk was het vooral een excuus om nog een karaoke avond te organiseren.
Karaoke is geweldig.quote:Op zondag 26 december 2021 19:14 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk niet wat mensen daar zo leuk aan vinden
Oh ik zou schijt hebben en ik drink geen eens bier.quote:Op zondag 26 december 2021 19:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Denk dat het met wat bier op wel leuk kan zijn op zich ja. En met vrienden. Niet in zo'n karaoke cafe waar je tussen totale onbekenden compleet voor lul staat
Je wordt oudquote:Op zondag 26 december 2021 19:22 schreef Dr_Flash het volgende:
Misschien ben ik ook al langzaam aan het vergeten hoe het ook weer was om een leuke tijd te hebben en zo. Beetje klaar met het gezeik
BAM JONGEquote:Op zondag 26 december 2021 19:26 schreef FranticDJ het volgende:
karaoke mocht ik nooit meer aan mee doen. nadat ik de speakers op blies
Hehe dat heb ik met de auto speakers gedaan met Rammsteinquote:Op zondag 26 december 2021 19:26 schreef FranticDJ het volgende:
karaoke mocht ik nooit meer aan mee doen. nadat ik de speakers op blies
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |