Ja man, dik stappen achter de douane...quote:Hele nacht los op Schiphol'
Dát brengt veel Nederlanders op ideeën. "Inzet: avond zuipen achter de douane. Gewoon 'n Cheapticket kopen van 15 euro, vlucht laten schieten en dan kun je de hele nacht los met je matties", aldus twitteraar Kim. Daantje heeft er nu al zin in: "Als je een feestje wil, dan zul je naar (de omikron-luchthaven) Schiphol moeten gaan, daar is alles open, kun je alles kopen en zelfs 's nachts nog een kopje koffie doen...".
Dat zijn chirurgen en doktorenquote:Op zondag 19 december 2021 18:38 schreef Homey het volgende:
Elke week stromen 1000 ongevaccineerde asielzoekers het land binnen. Ook dat gaat gewoon door.
Je kan ook gewoon naar Duitsland en de Belgjes gaan hoor. Gaat stukken makkelijker.quote:Op zondag 19 december 2021 18:39 schreef TyVole het volgende:
[..]
Ja man, dik stappen achter de douane...
Kansloze reacties op social media quoten in je nieuwsbericht. Sneu.
Kan dit überhaupt? Want normaal gesproken kun je niet terug toch eenmaal door de douana? En aankomst/verstek is gescheiden dus via de vertrekhal eruit lijkt mij lastigquote:Op zondag 19 december 2021 18:39 schreef TyVole het volgende:
[..]
Ja man, dik stappen achter de douane...
Kansloze reacties op social media quoten in je nieuwsbericht. Sneu.
Geen idee. Niemand gaat dit ook doen omdat het een dom idee is. Ja, in theorie kan je 24 uur in de Heineken bar gaan zitten. Dolle pret...quote:Op zondag 19 december 2021 18:44 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Kan dit überhaupt? Want normaal gesproken kun je niet terug toch eenmaal door de douana? En aankomst/verstek is gescheiden dus via de vertrekhal eruit lijkt mij lastig
België bereidt zich voor op Nederlanders die lockdown willen ontvluchtenquote:Op zondag 19 december 2021 18:43 schreef Haags het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon naar Duitsland en de Belgjes gaan hoor. Gaat stukken makkelijker.
Daarom, rij hier wel even Duitsland in als ik per se uiteten of drinken wil. Zal niet de eerste keer zijn (het is 20 minuten rijden).quote:Op zondag 19 december 2021 18:43 schreef Haags het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon naar Duitsland en de Belgjes gaan hoor. Gaat stukken makkelijker.
Nu is het halve land op slot, vind je dat wel normaal dan?quote:Op zondag 19 december 2021 18:44 schreef heywoodu het volgende:
Ook Schiphol zou best meer maatregelen en beperkingen mogen krijgen (als dat er niet is), maar "Schiphol op slot!!" is natuurlijk gewoon onzin. Tenzij je weer gaat werken met bepaalde uitzonderingen waarvoor er nog wel gereisd mag worden (dingen die niet puur voor de lol zijn bijvoorbeeld).
Niet alleen de eigenaren van vuurwerkzaken lachen zich de ballen uit de broek maar ook stukken verderop de horeca etc. Mooi man.quote:Op zondag 19 december 2021 18:48 schreef Billy-jazz het volgende:
[..]
België bereidt zich voor op Nederlanders die lockdown willen ontvluchten
België verwacht een golf van Nederlandse toeristen die in steden als Antwerpen, Gent en kleine grensgemeenten als Turnhout kerstinkopen komen doen of komen profiteren van het latere sluitingsuur van de horeca. De gemeentebesturen laten zondag weten er klaar voor te zijn en zetten bijvoorbeeld extra personeel in de winkelstraten in om drukte in goede banen te leiden.
https://www.nu.nl/coronav(...)len-ontvluchten.html
sinds wanneer?quote:Op zondag 19 december 2021 18:44 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
En aankomst/verstek is gescheiden dus via de vertrekhal eruit lijkt mij lastig
Nog elke keer dat ik binnen Europa vloog, kom je gewoon bij aankomst in dezelfde ruimte als waar men vanuit vertrekt en moet je ook door dezelfde ruimtes, en kun je ook nog gewoon richting alle horeca.quote:
KLM is zo'n bedrijf dat defacto het land regeertquote:Op zondag 19 december 2021 19:00 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Geheel eens met de kritiek op Schiphol, samen met KLM in hoge mate verantwoordelijk voor het binnendringen van het virus in ons land.
Maar Schiphol en KLM hebben de regering in hun zak zitten. Het is ondenkbaar dat de regering iets besluit zonder toestemming van Schiphol en KLM.
Inderdaad: dweilen met de waterval open.
Dat is toch bijna niet te controleren. Dan zegt iedereen dat ze voor werk gaan of familie noodgevalquote:Op zondag 19 december 2021 18:56 schreef Chandler het volgende:
Op zich niet onlogisch ofzo... echter zouden vakanties per direct geboycot moeten worden... dat is namelijk totaal niet lockdown logisch... wel als je voor belangrijke werkzaken naar een ander land moet..
Hart van Nederlandquote:Op zondag 19 december 2021 19:23 schreef bijdehand het volgende:
Twitterreacties in een nieuwsbericht doen een grote afbreuk aan het bericht zelf. Jammer.
Een reactie van jou heeft hetzelfde effect.quote:
Je kan het hier bijna niet niet mee eens zijn. Flikker op met je Schiphol.quote:Op zondag 19 december 2021 19:00 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Geheel eens met de kritiek op Schiphol, samen met KLM in hoge mate verantwoordelijk voor het binnendringen van het virus in ons land.
Maar Schiphol en KLM hebben de regering in hun zak zitten. Het is ondenkbaar dat de regering iets besluit zonder toestemming van Schiphol en KLM.
Inderdaad: dweilen met de waterval open.
Met de vorige lockdown was er de werkgeversverklaring... dus het moet kunnen!quote:Op zondag 19 december 2021 19:14 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Dat is toch bijna niet te controleren. Dan zegt iedereen dat ze voor werk gaan of familie noodgeval
Je vergeet de architecten,apothekers en ingenieurs.quote:Op zondag 19 december 2021 18:43 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Dat zijn chirurgen en doktoren
Die hebben we hard nodig!
Ja idd, als die-hards vinden dat Schiphol dicht zou moeten dan verliezen ze ook hun vrijheid om op vakantie te gaan.quote:Op zondag 19 december 2021 18:36 schreef Starhopper het volgende:
We mogen op vakantie dus waarom zou je Schiphol sluiten?
Exact! Dat Truus uit Tiel haar eettent moet sluiten of Joop z'n bar boeit Rutte niets. Allemaal colleteral damage. Als de grote jongens maar kunnen cashen!quote:Op zondag 19 december 2021 20:57 schreef Confetti het volgende:
De economische belangen zijn te groot. Je gaat ook geen industrieen sluiten. Horeca en winkels zijn in het grote plaatje geen grote spelers.
Klopt, de horeca- winkeleigenaren en -personeel zijn maar mensen, wie geeft daar nou een neuk om. Liever geld verdienen, jatognietdan?quote:Op zondag 19 december 2021 20:57 schreef Confetti het volgende:
De economische belangen zijn te groot. Je gaat ook geen industrieen sluiten. Horeca en winkels zijn in het grote plaatje geen grote spelers.
Als je toch vrinden hebt in de politiek!quote:Op zondag 19 december 2021 19:12 schreef Jojoke het volgende:
Ik begrijp ook niet dat er steeds miljarden die kant op worden gestuurd, maar dat ze bijna aan niks hoeven te voldoen. Als je in deze tijd wil reizen, dan mag je best voldoen aan strenge eisen. Alle reizigers zijn uiteindelijk een risico voor de volksgezondheid.
Wat een onzin. Er zijn alleen al ruim 80 duizend horecabedrijven in Nederland met vele malen zoveel mensen die daar voor hun levensonderhoud volledig van afhankelijk zijn. Op heel Schiphol werken slechts 68 duizend mensen. Wat nou minder economisch belang? Het grote verschil is: Schiphol heeft een grote sterke lobby, en al die horeca en winkels niet omdat ze veel meer verdeeld zijn.quote:Op zondag 19 december 2021 20:57 schreef Confetti het volgende:
De economische belangen zijn te groot. Je gaat ook geen industrieen sluiten. Horeca en winkels zijn in het grote plaatje geen grote spelers.
Over zo een 200 jaar wordt de dan levende bevolking verweten dst6hun land rijk geworden is ten koste van de ellende van arme mensen, net als onze generatie die roem en de glorie van de VOC wordt verweten.quote:Op zondag 19 december 2021 19:02 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
KLM is zo'n bedrijf dat defacto het land regeert
Of er is een noodsituatie die de overheid tot sluiting dwingt, of die is er niet. Aangezien winkels op schiphol qua verspreidingsrisico niet verschillen van andere winkels, is dit geen keuze die het kabinet kan maken.quote:Op zondag 19 december 2021 20:57 schreef Confetti het volgende:
De economische belangen zijn te groot. Je gaat ook geen industrieen sluiten. Horeca en winkels zijn in het grote plaatje geen grote spelers.
Is KLM-winkelpubliek hetzelfde als andere winkels? Dacht niet, qua spreiding van t publiek (herkomst-bestemming). (t lijkt de Waarheid wel. Marcoooo!!!!) Allerlei bewegingsrestricties in NL, behalve op Schiphol, daar zal de Marechaussee wel met Corona afrekenen. (even overdrijven)quote:Op maandag 20 december 2021 15:16 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Of er is een noodsituatie die de overheid tot sluiting dwingt, of die is er niet. Aangezien winkels op schiphol qua verspreidingsrisico niet verschillen van andere winkels, is dit geen keuze die het kabinet kan maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |