Natuurlijk wel. Het volgende WK wel te verstaan hahaatjes.quote:Op vrijdag 17 december 2021 16:49 schreef de_boswachter het volgende:
Nou Wattimena zien we volgend jaar niet meer terug, gelukkig.
Hij deed het voor de pot ook niet. (zag het niet volgens mij, dat had Boris niet door)quote:Op vrijdag 17 december 2021 16:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
Djurmeen lijkt me niet het type dat om principiele redenen geen vuistje geeft.
Dit was qua gemiddeldes niet slecht ouwe reus.quote:Op vrijdag 17 december 2021 16:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
T zijn echt lelijke partijen die we zien maar ik vermaak me prima met de klunzenkermis diet t oplevert
Volgens mij had ie er sowieso alweer 15 terug aan ten opzichte van een paar maanden geledenquote:Op vrijdag 17 december 2021 16:49 schreef BB-King het volgende:
Wattimena gaat zijn teleurstelling weg eten met kerst. Volgend jaar weer 30 kilo erbij.
Helaas waar.quote:
Nee helemaal niet. Die zakt weg.quote:Op vrijdag 17 december 2021 16:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Het volgende WK wel te verstaan hahaatjes.
Marino en Yorick staan op de banken in hun kelderquote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |